Sestdiena, 23.02.2019, 04:49
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2017 » Marts » 5 » 6 ieguvumi finansējuma piesaistei no privātajiem investoriem
22:21
6 ieguvumi finansējuma piesaistei no privātajiem investoriem
Ikvienam uzņēmējam, kurš meklē finansējuma piesaistes iespējas, agrāk vai vēlāk nāksies izvēlēties, pie kā vērsties ar piedāvājumu ieguldīt savā uzņēmējdarbībā. Potenciālie finansējuma avoti ir vairāki. Sadarbojoties ar privātajiem investoriem, uzņēmējs iegūst vairākus būtiskus bonusus, kurus nespēj piedāvāt citi finansētāji. To vidū mūsdienās tik nozīmīgos personīgos kontaktus, kas bieži vien atver citkārt slēgtas durvis, kā arī daudz elastīgākus sadarbības nosacījumus un iespēju tos operatīvi mainīt, ja nepieciešams. Vēršoties pie privātā investora, uzņēmējs ir finansētāja līdzvērtīgs partneris. Un tā ir nenovērtējama priekšrocība.

Kā strādā privātie investori?

Finansējuma piesaiste no privātajiem investoriem ir tradīcijām bagāts un pārbaudīts finansēšanas veids, kuru visbiežāk izmanto jaunie uzņēmumi. Tā pamatā ir investora līdzekļu ieguldīšana uzņēmumā, investoram uz laiku kļūstot par finansējamā uzņēmuma kapitāla daļu līdzīpašnieku. Parasti puses vienojas no 10% līdz 40% uzņēmuma daļu un sadarbība ar uzņēmēju ilgst no trim līdz pieciem gadiem, pēc kuriem investors pārdod savas daļas uzņēmējam vai abi kopīgi pārdod biznesu kādai trešajai personai.

Kādus projektus atbalsta privātie investori?

Privātie investori visbiežāk atbalsta uzņēmējus, kuri strādā perspektīvās un labi pelnošās nozarēs,vai arī iesaistās atsevišķu projektu finansēšanā, jo viņu mērķis ir ieguldīt, lai nopelnītu. Šo nozaru vidū var būt ļoti plašs spektrs, piemēram, mobilās tehnoloģijas, IT produkti, fintech, medicīna un citas. Pierādot projekta pamatotību un piedāvājot uz aprēķiniem balstītu analīzi, privātos investorus ir iespējams piesaistīt praktiski visām nozarēm, ja finansētāji pārliecinās, ka uzņēmumam ir:

profesionāla un motivēta darbinieku komanda,
unikāla idejas ar augstu konkurētspēju,
pārdomāta attīstības stratēģija.
Kā privātie investori vērtē uzņēmumus?

Privātie investori, ieguldot uzņēmumā un kļūstot par tā līdzīpašniekiem, uzņemas salīdzinoši lielu risku. Pirms šāda lēmuma pieņemšanas viņi veic ļoti rūpīgu uzņēmuma izpēti, vērtējot uzņēmuma finansiālo stāvokli, izstrādājot tā darbības ekonomisko analīzi un nākotnes ienākumu prognozes. Tāpēc pirms vēršanās pie investora, vēlams pamatīgi sagatavoties pārrunām.

Ja uzņēmumam pietrūkst resursu vai pārliecības par saviem spēkiem, Cityfinances profesionālais atbalsts ievērojami palielinās uzņēmuma potenciālu piesaistīt investīcijas. Cityfinances palīdzēs sagatavoties darījumu pārrunām, rūpīgi izstrādājot investīciju plānu, izveidojot pārskatāmas atskaites un pārliecinošus argumentus potenciālajam investoram. Mēs piedāvājam gan konsultācijas, gan uzņēmuma pārstāvniecību sarunās ar investoriem.

Kāpēc izvēlēties privāto investoru?

Finansējuma piesaiste no privātajiem investoriem sniedz vairākas būtiskas priekšrocības, kuras nepiedāvā nedz bankas, nedz citas kredītiestādes. Cityfinances speciālisti izceļ svarīgākās no tām.

Finansējums ar pievienoto vērtību – padomi un kontakti
Tā kā privātie investori paši ir uzņēmēji, kuri savā biznesā guvuši panākumus, viņi labprāt dalās ar pieredzi un iegūtajiem kontaktiem. Jaunam uzņēmējam visbiežāk nav ne viena, ne otra, un šāds atbalsts un rekomendācijas var dot būtisku uzrāvienu biznesam. Bankas un investīciju fondi parasti nepiedāvā tāda veida palīdzību.Turpretī privātie investori paši ir ieinteresēti, lai atbalstītais uzņēmums pelnītu un produkts būtu konkurētspējīgs un rentabls.

Lai sadarbība ar privāto investoru sniegtu maksimālu ieguvumu, uzņēmumam jāatrod investors ar vajadzīgo zināšanu bagāžu. Cityfinances ir apzinājis plašu privāto investoru loku un palīdzēs atrast uzņēmumam piemērotāko biznesa partneri.

Ieguldījums bez ķīlas vai galvojuma
Finansējuma piesaiste no privātajiem investoriem visbiežāk tiek realizēta kā aizdevums vai kā aizdevums kopā ar paša uzņēmēja ieguldījumu. Atšķirībā no citiem finansējuma avotiem, īpašos gadījumos privātais investors var atļauties ieguldīt finansējumu bez ķīlas un galvojuma, balstoties tikai uz savu personīgo pārliecību par uzņēmuma dzīvotspēju. Tomēr, lai to panāktu, uzņēmumam nepieciešami ļoti spēcīgi argumenti. Cityfinances palīdzēs tos sagatavot, ievērojami palielinot izredzes piesaistīt finansējumu.

Finansējuma piesaiste uzņēmējdarbības uzsākšanai
Privātie investori ir viens no retajiem finansējuma avotiem tiem uzņēmējiem, kuriem nepieciešama investīciju piesaiste uzņēmējdarbības uzsākšanai, jo bankas un citi investori nevēlas uzņemties tik lielu risku un parasti iegulda jau eksistējošos, perspektīvos uzņēmumos. Privātajiem investoriem ir resursi daudzpusīgākai biznesa idejas izpētei un tās potenciāla izvērtēšanai,kā arī pieredze biznesā un spēja ieraudzīt ne tikai ciparus, bet arī konkrētu konkurētspējīgu produktu.

Finansējuma avotu dažādošana
Piesaistot privātā investora finansējumu, uzņēmējs iegūst neatkarību no vienas bankas vai kredītiestādes. Savukārt, piesaistot savam biznesam privāto investoru līdzekļus līdztekus banku finansējumam, uzņēmējs var nodrošināties pret nestabilitātes sekām. Ikviens investors labprātāk ieguldīs uzņēmumā, kurš diversificējis riskus un kura potenciālu redz arī citi finansētāji.

Līdzvērtīgi partneri
Lūdzot bankas aizdevumu, uzņēmējam parasti ir jārēķinās ar bankas standarta prasībām par atmaksas termiņu, nodrošinājumu, iesniedzamajiem dokumentiem, dažādu īstermiņa rādītāju sasniegšanu utt. Uzņēmējam tie vai nu jāpieņem vai jāatsakās no aizdevuma. Finansējuma piesaistei no privātiem investoriem nav standarta, katrs investīciju darījums ir unikāls un aizņēmējs un investors šajā darījumā ir līdzvērtīgi partneri, kas vienojas par abpusēji izdevīgiem nosacījumiem.

Elastīgi sadarbības nosacījumi
Standartizētu aizdevuma procedūru neesamība ir galvenais iemesls, kāpēc finansējuma piesaiste no privātajiem investoriem ir ievērojami ātrāka un vienkāršāka. Dažkārt banka ir spiesta atteikt aizdevumu tieši formālo prasību dēļ pat tad, ja uzņēmējdarbība ir perspektīva. Privātajiem investoriem nekādu ierobežojumu nav – jo pārliecinošāks ir uzņēmējs un viņa biznesa ideja, jo izdevīgākus nosacījumus iespējams panākt. Privātie investori spēj daudz ātrāk reaģēt arī uz dažādām izmaiņām tirgū, nodokļu politikā un citās nestandarta situācijās.

Cityfinances piedāvā

Privāto investoru finansējums ir īpaši piemērots mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama salīdzinoši neliela summa 30 000 – 200 000 eiro apmērā. Cityfinances finansējuma piesaiste atšķirīgos procesa posmos:

konsultācijas par sagatavošanos pārrunām ar investoru,
uzņēmējdarbības un investīciju projekta izvērtēšana,
dokumentācijas izstrāde finansējuma piesaistei ,
atbalsts pārrunās ar investoru,
investīciju darījuma juridiskā noformēšana,
atbalsts pēc investīciju piesaistes.
Piesaistot investoru finansējumu, uzņēmums spēj attīstīties daudz straujāk. Tāpēc tas ir pārāk svarīgs jautājums, lai atstātu vietu kļūdām vai nejaušībām. Cityfinances pecālisti būs īstajā vietā un īstajā laikā, lai Tavs uzņēmums saņemtu investoru atbalstu.

Piesakies finansējumam

Piesakies investīciju izvietošanai

Plašāku informāciju par iespēju piesaistīt investorus skatiet www.cityfinances.lv

Avots

Kategorija: Bizness / Finanses | Skatījumu skaits: 622 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 1
avatar
0 Spam
1 ramonaskerberga • 12:01, 18.05.2017
"Kredīts uzņēmumiem biznesa izaugsmei! Saņem kredītu uzņēmumam, sākot no EUR 30 000! https://www.cityfinances.lv/kredits-uznemumiem/
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus