Pirmdiena, 10.12.2018, 20:23
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2017 » Jūnijs » 16 » Advokāta palīdzība vajadzīgajā brīdī
14:17
Advokāta palīdzība vajadzīgajā brīdī
Advokātu pakalpojumi uzņēmēiem un privātpersonām Latvijā

Zvērināti advokāti Armands Rasa un Jānis Ešenvalds izprotot personu un uzņēmēju vajadzības šajā mainīgajā un saspīlētajā laikā Latvijā, kā juristi ar ilggadēju pieredzi jurisprudencē un tiesvedībā gatavi sniegt jebkuru nepieciešamo juridisko palīdzību, brīdī, kad tas ir visvairāk nepieciešams.

Abi advokāti, iegūstot nepieciešamo pieredzi tiesvedībā strādājot labākajos Latvijas advokātu birojos, ar laiku ir izveidojuši savu advokātu biroju un nokomplektējuši juristu komandu, kas ir gatava kopīgiem spēkiem risināt jebkuru sarežģīto situāciju sava Klienta interesēs.

Advokāti ir specializējušies biznesa klientu apkalpošanā, pārstāvot to intereses valsts vai pašvaldības mēroga iestādēs, aizstāvot klienta tiesības tiesā. Sadarbībā ar advokātu biroja finanšu konsultantiem un audita speciālistiem tiek sniegti pakalpojumi nodokļu administrēšanas un biznesa vadības jautājumos.

Veidojot advokātu palīgu un juristu komandu abi advokāti ir vadījušies pēc vairākiem vitāli svarīgiem principiem: proaktīvs dinamisms, nesavtīga saistības un personīga pieeja katram klientam. Lai sasniegtu izcilus rezultatus katrā lietā vai situācijas risināšanā, abi advokāti un to juristu komanda darbojās tieši caur šādu principu un darbību formulu. Abi advokāti ir pārliecināti, ka tieši šāds advokātu un juristu darba modelis ved viņus un advokātu biroja klientus uz panākumiem un izciliem rezultātiem.

Advokātu konsultācijas, palīdzība juridiskām un fizizskām personām

Juristu un advokātu pakalpojumi Latvijā šobrīd ir ļoti pieprasīti, jo īpaši brīdī, kad valstī ir nesatbila politiskā un ekonomiskā situācija, biroja klientu finanses tiek stipri ierobežotas. Mūsdienās, kad sabiedrības sociālais ritms paliek arvien straujāks, arvien vairāk cilvēku vēlās savos ikdienas darījumos pasargāt sevi no krāpniecības un viltus, tādēļ advokāta palīdzība vajadzīgajā brīdī ir ļoti aktuāla.

Lai gan daudzās valstīs ir vispārpieņemta norma, ka sociāli aktīvai personai ir savs jurists vai advokāts, šāds risinājums kā personīgais advokāts Latvijā ir jau krietni retāka parādība. Advokāts, kā personīgais jurists personām ikdienā ir nepieciešams lai operatīvi varētu sniegt juridisko palīdzību, juridisko konsultāciju, sagatavot jebkura veida juridiski korektu līgumu.

Advokāta profesija ir daudzveidīga, jo advokāti un juristi var noteikti palīdzēt gan privātpersonām, gan atsevišķām sabiedrības grupām, kā arī nevalstiskām organizācijām. Aktuāli jurista un advokāta pakalpojumi ir dažādu veidu organizācijām Latvijā, kā arī un uzņēmējiem, jo ​​biznesā juridiskais atbalsts ir vitāli svarīgs. Sadarbība ar likumdošanu zinošiem cilvēkiem, kuri spēj noorientēties tiesiskajā jomā atbilstoši katram gadījumam, ārvalstu uzņēmumiem tiek sniegti juridisko pārstāvju pakalpojumi no advokātu biroja puses Latvijā, kas nozīmē, ka klients var sagaidīt adekvātu juristu komandas atbalstu, kas savukārt nodrošinās know-how pieeju un inovatīvu jautājumu risināšanu visdažādākajās juridiska rakstura situācijās.

Zvērinātu advokātu birojs “Rasa & Ešenvalds”

Advokātu birojs “Rasa & Ešenvalds” pārstāv klientu intereses tiesās, sniedz juridisko palīdzību šādās tiesību jomās:

komerctiesībās,
uzņēmums pārstrukturēšanas procesos,
maksātnespējas procesa vadības un ārpustiesas tiesiskās aizsardzības procesu vadībā, tiesiskās aizsardzības procesos,
civiltiesībās,
lietu tiesības,
darba tiesībās,
cita veida juridisko palīdzības jautājumos (dzīvojamās atļaujas, kuģu aresti, intelektuālā īpašuma aizsardzība, goda un cieņas aizstāvība).

Patiesa veiksme un izcils rezultāts iespējams tikai tad, kad izpildot visu to, kas ir nepieciešams, izdodās sasniegt vislabāko rezultātu iespējams vēl labāku, neatkarīgi no sarežģītības.

Vairāk informācijas par advokātu palīdzību fiziskām un juridiskām personām varat atrast advokātu biroja mājas lapā www.readvokati.lv. Izvēlēties advokātu biroju “Rasa un Ešenvalds”, jūs saņemsiet profesionālu izpildījumu Jūsu problēmu risināšanai un protams adekvātu attieksmi, pilnu uzmanības un ipzratnes.

Kategorija: Profesionālie pakalpojumi | Skatījumu skaits: 458 | Pievienoja: | Reitings: 5.0/1
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 2
avatar
0 Spam
1 eskrinda • 11:57, 18.01.2018
Факторинг - Получи деньги сразу после выписки счета https://www.cityfinances.lv/ru....D%D0%B3
avatar
0 Spam
2 santasocial3 • 20:18, 03.04.2018
https://readvoka labi, zinoši juristi, iesaku ikvienam
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus