Sestdiena, 17.11.2018, 16:50
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2016 » Aprīlis » 30 » Attīstību veicinošie LEGO un citas pilnveidojošas spēles
06:28
Attīstību veicinošie LEGO un citas pilnveidojošas spēles
Labs sabiedrotais bērna attīstībā ir spēles bērniem, piemēram, LEGO konstruktors. LEGO ir ne tikai spēles bērniem, bet arī iespēja, kas veicina bērnu:

• Loģiskās domāšanas prasmes;
• Tehnisko prasmju attīstīšanu;
• Telpiskās izjūtas paaugstināšanu.
LEGO un citas spēles bērniem ieteicams izvēlēties atbilstoši mazuļa vecumam. Pirmsskolas vecuma bērniem atbilstoši būs LEGO ar lieliem kauliņiem, bet vecākiem bērniem – ar mazāka izmēra kauliņiem.

LEGO konstruktoru likšanas process ir patīkama atpūta bērniem un pieaugušajiem, tāpēc, iegādājoties LEGO bērniem, ar to spēlēsies arī pieaugušie.

Dariet ikdienu ērtāku ar precēm no 1a.lv plašā sortimenta! Te katram klientam ievērojamā sortimentā ir pieejamas dažādas attīstošas spēles bērniem, ekonomiskas indukcijas plītis, bērnu gultas, LEGO un bērnu rati! Apmeklējiet 1a.lv un veiciet pasūtījumu jau tagad!

Rūpējoties par bērniem, primāri vecāki domā par drošību un tikai pēc tam – par prasmju pilnveidošanu. 21.gadsimtā bērnu gultas, bērnu rati un spēles bērniem tiek ražotas no augstvērtīgiem izejmateriāliem un tie ir atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Piemēram, liela izmēra LEGO klucīši novērsīs aizrīšanās risku. Jāatcerās, ka virtuvē bērni atrodas visai bieži, tādēļ indukcijas plītis ir lieliska alternatīva klasiskajām gāzes plītīm.

Maltīšu meistardarbus visai ģimenei palīdzēs uzburt ekonomiskas indukcijas plītis

Indukcijas plītis veicinās iespēju gatavot vēl interesantāk, jo siltuma daudzums tiek vienmērīgi izdalīts visā virsmas platībā. Tādēļ indukcijas plītis ir plaši iecienītas ne tikai ģimenēs, bet arī uzņēmumos. Sniedziet sev iespēju gatavot ātrāk, ērtāk un lētāk, uzturot ēdienu ilgāk siltu ar šo moderno risinājumu, jo virsma pat divas stundas pēc gatavošanas uztur siltumu. Indukcijas plītis veicinās dažādot ēdina pagatavošanu, jo:

• To uzkopšana neaizņem daudz laika;
• Tās ir ergonomiskas un ekonomiskas;
• Tās ir drošas bērniem.

Ergonomiskas bērnu gultas un izturīgi bērnu rati sniegs iespēju veltīt vairāk laika spēlēm un rotaļām

Komforts ir svarīga ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Psihologi iesaka par to rūpēties jau agrā bērnībā. To paveikt ir vienkārši, rūpējoties, ka bērnu rati ir droši un ērti, bet bērnu gultas – aprīkotas ar mīkstinātām malām. Bērnu rati ir jāizvēlas tādi, kas ir ar neslīdošiem riteņiem, bet bērnu gultas – ar šūpošanas iespēju, jo veicinās bērna iemigšanu. Bērnu gultas un bērnu rati jāsarūpē tādi, kas atbilst augstākajiem drošības standartiem, ir ērti lietošanā un neaizņem daudz vietas.

Skatījumu skaits: 476 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus