Sestdiena, 17.11.2018, 18:12
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2016 » Marts » 26 » Bērnu ratiņi un citas preces bērniem
12:54
Bērnu ratiņi un citas preces bērniem
Rūpējoties par bērniem, sākotnēji vecāki domā par drošību un tikai pēc tam – par prasmju pilnveidošanu. 21.gadsimtā bērnu gultas, bērnu rati un spēles bērniem tiek gatavotas no augstvērtīgiem materiāliem un tie ir atbilstoši augstākajiem drošības standartiem. Piemēram, liela izmēra LEGO klucīši pasargās no aizrīšanās riska. Jāņem vērā, ka virtuvē bērni atrodas visai bieži, tādēļ indukcijas plītis ir lieliska alternatīva ierastajām gāzes plītīm.

Saimniece novērtēs indukcijas plītis virtuvē un vasarnīcā, gatavojot izcilus ēdienus

Katra ģimene novērtēs kvalitatīvas un modernas indukcijas plītis, jo tās ne tikai ekonomē patērēto elektrību, bet arī palīdzēs daudz īsākā laikā pagatavot ļoti garšīgu maltīti. To ērtais vadības bloks indukcijas plītis padara par teicamu palīgu virtuvē, jo padara vieglāku gatavošanas procesu: tikai ar dažiem pieskārieniem Jūs varat iegūt vajadžigo temperatūru gan uz virsmas, gan cepeškrāsnī. Indukcijas plītis – teicams rīks katrā virtuvē, jo:
• Aizņem maz vietas;
• Ir droši vadāmas un tīrāmas;
• Padara Jūsu interjeru vēl estētiskāku.

Metāla bērnu gultas un ietilpīgi bērnu rati Jūsu mazulim sniegs jaunu komforta līmeni

Līdz ar bērna ienākšanu ģimenē, vecākiem ir jāsagādā divas svarīgas lietas – bērnu gultas un bērnu rati. Ergonomiskas bērnu gultas iegāde ir ļoti nozīmīga, jo nodrošina labu miegu bērnam un nodrošina vairāk enerģijas dienas laikā. Savukārt ārpus mājas bērnu rati ar teicamu bremzēšanas sistēmu palīdzēs droši pārvietoties pa dažādām ceļa virsmām. Ja jāizvēlas bērnu gultas vai bērnu rati, ieteicams neaizmirst šādus aspektus:
• Izejmateriālu izvēle un to kombinācijas;
• Modifikācijas iespējas;
• Dizaina izvēle un saskaņošana ar vecāku dzīves stilu.

Pavadiet mērķtiecīgi brīvo laiku ar savu bērnu, izmantojot LEGO konstruktorus, kā arī citas spēles bērniem

Labs sabiedrotais bērna attīstības veicināšanā ir spēles bērniem, piemēram, LEGO konstruktors. LEGO - ne tikai spēles bērniem, bet arī iespēja, kas veicina bērnu:
• Spriestspēju un telpiskās domāšanas prasmes;
• Ģeometrijas uztveres prasmju attīstīšanu;
• Izpratni par priekšmetu lielumu un savietojamību.
LEGO un citas spēles bērniem jāizvēlas atbilstoši bērna vecumam. Maziem bērniem piemēroti būs LEGO ar liela izmēra kauliņiem, bet vecākiem bērniem – ar mazākiem kauliņiem. LEGO attīstošo konstruktoru likšanas process ir relaksējoša atpūta bērniem un pieaugušajiem, tāpēc, iegādājoties LEGO bērniem, ar to spēlēsies arī pieaugušie.

Dariet mājas soli ērtāku ar precēm no 1a.lv plašā sortimenta! Te katrai ģimenei plašā klāstā ir pieejamas dažādas attīstošas spēles bērniem, ekonomiskas indukcijas plītis, bērnu gultas, LEGO un bērnu rati! Ieskatieties www.1a.lv un veiciet pasūtījumu jau tagad! <h2>

Kategorija: Veikali, Tirdzniecības centri | Skatījumu skaits: 611 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus