Ceturtdiena, 21.02.2019, 02:15
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2016 » Oktobris » 18 » Exitoria Escape Rooms "Konspiratīvais dzīvoklis"
17:52
Exitoria Escape Rooms "Konspiratīvais dzīvoklis"
Laipni lūdzam ”Konspiratīvajā dzīvoklī” – escape istabā, kas sevī glabā PSRS laikmeta noslēpumus un neatrisinātus slavenā aģenta ‘007’ ziņojumus.
Ar mītiem apveltītais spiegs’007’ Jums ir uzticējis ļoti svarīgu misiju – atširēt gadu desmitiem glabāto pagātnes vēstījumu un izglābt pasauli. Taču, līdz ar spiega norādījumiem, Jūsu rokās ir nonācis arī laika deglis, kas, kopā ar visu dzīvokli, uzies gaisā jau pēc 60 minūtēm... Vai būsiet pietiekami attapīgi un aģenta ‘007’ uzticības cienīgi, lai šajā īsajā mirklī atrisinātu visus apslēptos pavedienus, atstājot Aukstā kara laika slēptuvi drošu un neskartu?
”Konspiratīvais dzīvoklis” ir ļoti interaktīvs un vēl nepieredzēts vēstures atspoguļojums, kur reāli fakti mijas ar noslēpumiem un mistiku. Paviesoties ”Konspiratīvajā dzīvoklī” un iejusties spiegu lomā būs interesanti gan tiem, kas paši ir dzīvojuši, piedzīvojuši un izdzīvojuši PSRS laiku, gan arī īsteniem piedzīvojumu meklētājiem – Džeimsa Bonda daiļrades cienītājiem.
Atklāt un izaicināt savu iekšējo spiegu ‘007’ būs interesanti kā bērniem, tā pieaugušiem, taču tiem, kas vēl nav sasnieguši 14 gadu vecumu, lūgums piedalīties kvesta pārbaudījumā vecāku pavadībā.
Vairāk informācijas: https://exitoria.com/lv/escape-room-safe-house

Kategorija: Atpūta, Izklaide, Tūrisms | Skatījumu skaits: 628 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus