Otrdiena, 23.10.2018, 06:50
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2016 » Novembris » 15 » Exitoria Escape Rooms piedāvā kvestu Zāģis - šķīstītava
08:11
Exitoria Escape Rooms piedāvā kvestu Zāģis - šķīstītava
Zāģis – šķīstītava ir viena no jaunākajām un nervus stindzinošākajām kvesta istabām, ko piedāvā Exitoria Escape Rooms. Aizveriet acis, un iedomājieties šķīstītavu narkoloģiskās klīnikas izskatā, kas pārklāta asiņainiem traipu nospiedumiem, piešķirot telpai vēl dramatiskāku noskaņu... Ikviena nozieguma atstātā pēda ir reizē pavediens, kas ved vēl vienu biedējošu soli tuvāk Zāģa noslēpuma atmaskošanai.
Jums ir tikai 60 minūtes laika, lai atklātu slepkavas motīvus, izvairītos no ieroča nāvējošajiem pieskārieniem un izcīnītu uzvaru. Atcerieties, ka Zāģa šausmu kabinietā nekas nav tā, kā tas sākotnēji izskatās, tāpēc esiet uzmanīgi un neļaujiet baisajiem uzdevumiem sevi iebiedēt!
Tiem, kas jau ir sastapušies aci pret aci ar kādu no ”Zāģa” slavenajām šausmu filmām, visdrīzāk būs nojaušams, kas slēpjas aiz tāda paša nosaukuma kvesta istabas – nereāli spraigs sižets, sarežģīti pārbaudījumi un daudz asinis.
Tāpat kā tas ir ar filmu, arī ceļa zīme uz kvesta istabu ir domāta pašiem drosmīgākajiem avantūristiem, kas ir gatavi kāpt pat ”pāri līķiem”... Taču aicināts izdzīvot Zāģa istabu ir arī jebkurš cits, kurš vēlas izaicināt pats sevi un piešķirt savai ikdienai nedaudz asuma – šī vārda tiešajā un pārnestajā nozīmē.
Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā: https://exitoria.com/lv/escape-room-saw

Kategorija: Atpūta, Izklaide, Tūrisms | Skatījumu skaits: 531 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus