Pirmdiena, 10.12.2018, 20:07
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2017 » Aprīlis » 25 » Finansējuma piesaiste maziem un vidējiem uzņēmumiem 30 000 līdz 200 000 EUR apmērā
13:19
Finansējuma piesaiste maziem un vidējiem uzņēmumiem 30 000 līdz 200 000 EUR apmērā
Jums pietrūkst finansējums tālākai attīstībai?

Mēs varam Jums palīdzēt ar finansējuma piesaiste 30 000 līdz 200 000 EUR apmērā

Cityfinances palīdz maziem un vidēja izmēra uzņēmumiem saņemt finansējumu turpmākai attīstībai desmit līdz piecdesmit tūkstošu eiro apmērā no privātā investora jeb biznesa eņģeļa.

Kādi ir investora nosacījumi finansējuma piesaistīšanai?

Biznesa eņģeļiem ir pieredze, kontakti un finansējums, viss nepieciešamais tālākai Jūsu uzņēmuma attīstībai. Viņi ir gatavi ar Jums dalīties apmaiņā pret daļām Jūsu uzņēmumā.

Kāpēc investors ir labāks kā aizdevums bankā?

Tāpēc, ka bankas nosacījums ir, lai Jūs ātrāk atmaksātu naudu un procentus. Kā Jūs to izdarāt, tas ir Jūsu ziņā.

Investoram tomēr ir lielāka atbildība, jo viņi ir ieguldījuši savu naudu, viņiem pieder daļa uzņēmuma, līdz ar to viņi ir tieši ieinteresēti, lai Jūsu uzņēmums strādātu efektīvi, attīstītos un gūtu peļņu.

Cik lielu daļu uzņēmuma savā īpašumā iegūs investors?

Viss atkarīgs no tā, cik liels finansējums Jums ir nepieciešams. Tomēr nosacījumi būs abām pusēm izdevīgi savstarpēji vienojoties. Ja kāda no pusēm nepiekritīs nosacījumiem, tad pārrunas tiks veiktas tik ilgi, kamēr vienošanās tiks panākta, vai arī meklēts jauns biznesa eņģelis.

Ja uzņēmums jau ir realizējis piesaistīto finansējumu, investors ir palīdzējis ar savu pieredzi un kontaktiem un uzņēmums turpina attīsties, vai ir iespējams atbrīvoties no investora un atgūt pilnu uzņēmuma kontroli savās rokās?

Jā, tas ir iespējams, tikai tad būs jāatpērk investora daļas uzņēmumā, kas ir tikai loģiski, jo mēs visi ieguldām naudu ar tādu nosacījumu, lai vēlāk gūtu peļņu. Šo jautājumu var izrunāt un iekļaut savstarpējā vienošanās līgumā jau pirms ir uzsākta sadarbība.

Kas Jums ir nepieciešams, lai gūtu investora atbalstu?

Jums ir jābūt pārliecinošam biznesa plānam un spējai pārliecināt investoru, ka viņiem jāiegulda savi resursi tieši Jūsu biznesā Finansējuma piesaiste.

Ar ko Jūsu ideja un biznesa plāns ir labāks par pārējiem?

Kāpēc Jūsu ideja ir tik brīnišķīga, ka cilvēki ir gatavi maksāt naudu, lai iegūtu savā īpašumā jūsu produktu vai pakalpojumu.

Ko iegūs investors ieguldot Jūsu uzņēmumā? Protams, ka investors ieguldīs savus resurus tur, kur viņam būs izdevīgāki nosacījumi un lielāka ticība biznesa izaugsmes potenciālam.

Ja ideja ir veiksmīga, tad investoram ir interese ieguldīt savus resursus uzņēmuma attīstībā un atbalstīt uzņēmuma tālāku izaugsmi ar savu finansējumu, padomu, pieredzi un kontaktiem.

Svarīgi, lai Jūs būtu atklāti, izstāstītu, kādas ir stiprās un vājās uzņēmuma puses. Ko Jūs darāt lietas labā, lai pilnveidotu Jūsu uzņēmuma vājās puses.

Jo atklātāks Jūs būsiet komunikācijā ar savu topošo investoru, jo atvērtāks viņš būs pret Jums, kā arī spēs sniegt lielāku atbalstu ne tikai finansiāli.

Vēlaties uzzināt sīkāk par investoru piesaisti?

Droši sazinieties ar mums, zvaniet uz telefona numuru +371 26384373 vai sūtiet epastu uz e-pasta adresi info@cityfinances.lv

Jautājumi, kurus nepieciešams apdomāt pirms finansējuma piesaistes?

Kāpēc Jums nepieciešams finansējums, kādā apmērā?

Cik lielu daļu uzņēmuma esat gatavs nodot biznesa eņģeļu rokās, lai piesaistītu nepieciešamo finansējumu?

Cik ilgā laikā plānojat atpelnīt finanšu ieguldījumu?

Ko iegūs investors sadarbojotiesar Jums?

Kāda ir uzņēmuma ilgtermiņa vīzija?

Kas notiks tad, kad investora ieguldījums būs sasniedzis savu mērķi. Ko pēc tam? Vai pārdosiet, vai atpirksiet daļas no investora, atodosiet vadības grožus profesionālim?

Kāds ir Jūsu uzņēmuma mērķis?

Kādas ir uzņēmuma stiprās un vājās puses?

Kādi ir Jūsu uzņēmuma darbības sfēras pašreizējie tirgus apstākļi?

Kas ir Jūsu konkurenti?

Kādas ir Jūsu priekšrocības salīdzinājumā ar Jūsu konkurentiem?

Kāpēc Jūsu uzņēmums ir tik īpašs, ka biznesa eņģelis vēlēsies ieguldīt savus resursus tieši Jūsu uzņēmuma attīstībā, nevis Jūsu konkurentu?

Mēs esam pārliecināti, ka spēsim Jūsu uzņēmumam palīdzēt piesaistīt atbilstošāko investoru.

Jo mums rūp Jūsu biznesa attīstība.

Droši sazinieties ar mums, zvaniet uz telefona numuru +371 26384373 vai sūtiet epastu uz e-pasta adresi info@cityfinances.lv

Plašāku informāciju par iespēju piesaistīt investorus skatiet www.cityfinances.lv

Skatījumu skaits: 445 | Pievienoja: Slaviks | Birkas: finansējuma piesaiste | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus