Svētdiena, 26.05.2019, 12:56
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2016 » Februāris » 4 » Ir iespēja ārstēt vēzi
17:50
Ir iespēja ārstēt vēzi
SRC „Sigulda” – iespēja ārstēt vēzi Latvijā

Pagājušā gada nogalē vienā no skaitākajām Latvijas pilsētām ir atvērts stereotaktiskās radioķirurģijas centrs „Sigulda”jeb SRC Sigulda. Jaunais medicīnas centrs ir jauna un moderna medicīnas iestāde ar augsti kvalificētiem onkoloģijas speciālistiem, kur izmanto unikālo, augstas precizitātes CyberKnife® tehnoloģiju .
Centrs izveidots, lai varētu palīdzēt Latvijas, gan citu valstu iedzīvotājiem cīņā ar vēzi, labdabīgiem audzējiem un citām slimībām, kas ārstējamas izmantojot radioķirurģiju vai staru terapiju. Centra komandas un speciālistu svarīgākais uzdevums ir nodrošināt ikvienam pacientiem vislabāko aprūpi visās ārstēšanas procesā.

SRC "Sigulda" speciālistu komanda mācījusies pasaules līmeņa radioķiruģijas mācību centros ASV un staru terapijas klīnikās Vācijā un Itālijā. Tādēļ centrs ir veidots, lai, apvienojot profesionāla medicīnas personāla pieredzi un pasaules modernāko radioķirurģijas tehnoloģiju, padarītu Jūsu ārstēšanas procesu efektīvu, drošu, nesāpīgu un ātru.
Centra atrašanās vieta nav izvēlēta nejauši, jo ne velti to devē par mazo Šveici. Pacientiem ir iespēja pavadīt laiku ārpus pilsētas burzmas, pilsētā, kuru cilvēki iecienījuši rudenī. Dabas mīļotāji priecājas par pastaigām Gaujas nacionālajā parkā, kurā atrodas vairāk kā 500 kultūras un vēstures pieminekļu. Viena no skaistākajām vietām Siguldā ir Turaidas pils, blakus tai atrodas Gūtmaņa ala, pāri Gaujai ved gaisa vagoniņš. Arī aktīvākie ceļotāji Siguldā var atrast neskaitāmas izklaides iespējas. Bez neskaitāmām izklaides un atpūtas iespējām, pacienti vienlaicīgi var saņemt atbilstošu medicīnisko aprūpi, servisu un konfidencialitāti.

Ar Cyberknife tehnoloģiju var ārstēt vēzi un labdabīgus audzējus

Robotizētā stereotaktiskās radioķirurģijas tehnoloģija CyberKnife® ir augstas precizitātes mūsdienu tehnoloģija, kas dod iespēju ārstēt vēzi un labdabīgus audzējus dažādās ķermeņa daļās. Šī tehnoloģija īpaši piemērota arī tādu audzēju ārstēšanai, kas atrodas grūti pieejamās vietās, piemēram, galvas un muguras smadzenēs, kustīgajos orgānos un citur. Jāpiebilst gan, ka "CyberKnife" nav alternatīva visiem audzēju gadījumiem. Šī metode galvenokārt paredzēta tādu audzēju ārstēšanai, kuru izmēri nepārsniedz trīs centimetrus diametrā (ļoti retos gadījumos līdz pieciem centimetriem). Pirms terapijas uzsākšanas centra speciālisti nozīmēšanas katru gadījumu rūpīgi izvērtē, vai "CyberKnife" spēs panākt pacientam vislabākos rezultātus.

Šajā gadījumā nepieciešami iespriekš veikto izmeklējumu rezultāti, piemēram, datortomogrāfija un magnētiskās rezonanses izmeklējumi. SRC Sigulda esošā radioķirurģijas iekārta CyberKnife®M6 ir jaunākais CyberKnife® iekārtu sērijas modelis, kurš spēj pievadīt augstu jonizējošā starojuma devu precīzi definētajā un lokalizētājā vietā un vajadzīgajā daudzumā. Audzēju ārstēšanas terapijas laikā ir nodrošināta precīza jonizējošā starojuma mērķa deva, vienlaikus samazinot starojuma devu apkārt esošajiem audiem. Tehnoloģija pielāgojas un seko līdzi ķermeņa un apstarojamā apjoma vissīkākajām kustībām un staru kūli nepārtraukti pielāgo audzēja apjomam.
Cyberknife tehnoloģija Latvijā

Onkoloģijas speciālistu darbs neaprobežojās vien saskarē ar pacientu seansu laikā, bet arī terapijas plāna veidošanas laikā, kas nereti aizņem visvairāk laika.

Radioķirurģijas plānu sastāda vairāki speciālisti, izvēloties precīzu staru terapijas dozu un nosakot apstarošanas laukumus jeb zonas, kuras jāapstaro un kuras jāsargā no starojuma. Vislielākie ieguvēji noteikti ir pacienti, kuriem tepat, Latvijā, būs pieejama modernākā tehnoloģija pasaulē šajā nozarē.

Kategorija: Veselība un Medicīna | Skatījumu skaits: 789 | Pievienoja: srcsigulda | Birkas: cyberknife, audzēju ārstēšana, cyberknife sigulda, radioķirurģija, onkoloģijas speciaļisti, src sigulda, vēža ārstēšana | Reitings: 5.0/1
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatar



Pieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus