Piektdiena, 23.08.2019, 13:05
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2016 » Janvāris » 4 » Juridisko pakalpojumu sniedzēji Latvijā
13:39
Juridisko pakalpojumu sniedzēji Latvijā
Juridiskos pakalpojumus Latvijā sniedz neskaitāmi juridiskie biroji un firmas, kas specializējušies dažādos juridiskos jautājumos, lai saviem klientiem sniegtu viskvalitatīvākos pakalpojumus. Šāda pieeja nodrošina lojalitāti klientam pret juridisko pakalpojumu sniedzēju, kā arī ilgstošu un savstarpēji uzticamu sadarbību jebkuros apstākļos un situācijās. Juristi Latvijā ir kompetenti un savas jomas speciālisti, lai spētu Jums palīdzēt un risināt juridiskos jautājumus, lai arī Jūs spētu saprast situāciju un spētu veiksmīgi sadarboties.
Juridiskais birojs “Rasa un Ešenvalds” ir dibināts, apvienojoties diviem savas jomas speciālistiem - Jānim Ešenvaldam un Armandam Rasam. Jānis Ešenvalds un Armands Rasa ir juridiskā biroja partneri, kuri izveidoja savu praksi, kad bija uzkrājuši pieredzi, strādājot vadošajos Latvijas advokātu birojos.

Juridiskā palīdzība juridiskajām personām Latvijā

Biroja darbinieku kompetencē ir sniegt juridiskos pakalpojumus gan privātpersonām, gan juridiskajām personām. Uzticami un kvalitatīvi juridiskie pakalpojumi ir juridiskā biroja vērtības, kā arī iedziļināšanās katrā konkrētajā situācijā, lai spētu piedāvāt un rast vislabākos risinājumus. Mūsdienās juridiskajām personām jeb dažādiem uzņēmumiem ir svarīgi visus dokumentus sagatavot pareizi, lai vēlāk nerastos liekas problēmas. Savlaicīga, pareiza dokumentu kārtošana, pārstāvniecība dažādās institūcijās un tiesās ir tikai daži no sniegtajiem juridiskajiem pakalpojumiem, kurus var piedāvāt juridiskā biroja “Rasa un Ešenvalds” juristi saviem klientiem. Informāciju par juridiskā biroja sniegtajiem pakalpojumiem, Jūs varat iegūt, apmeklējot juristu mājas lapu. Ja nevarat atrast to, kas nepieciešams tieši Jums, tad varat vērsties pie juristiem un juridiskās konsultācijas laikā izstāstīt par savu situāciju. Iespējams, juristi varēs Jums palīdzēt atrisināt pat vissarežģītākās situācijās un problēmas.

Juridiskā palīdzība komerctiesību jautājumos

Ne tikai uzsākot, bet arī visas uzņēmējdarbības laikā ir jākārto neskaitāmi daudz formalitāšu, kas var aizņemt diezgan daudz laika un prasa arī lielu finansiālu ieguldījumu. Juridiskās konsultācijas mēs iesakām katram uzņēmējam, lai tas spētu saprast, kuras komerctiesību normas ir saistošas konkrētajam biznesam. Ne vienmēr svarīga ir patstāvīga darbinieka algošana, lai spētu nodrošināt uzņēmuma veiksmīgu darbību un visu formalitāšu kārtošanu. Šos jautājumus var risināt arī juristi no uzņēmuma ārpuses jeb ārpakalpojuma sniedzēji. Arī juridiskais birojs “Rasa un Ešenvalds” īpaši iesaka sadarbību ar šīs jomas profesionāliem, situācijā, kad uzņēmumam nav sava jurista, lai spētu strādāt atbilstoši tiesību aktu prasībām.

readvokāti.lv

Kategorija: Bizness / Finanses | Skatījumu skaits: 807 | Pievienoja: readvokati | Birkas: juristi, juridiskā palīdzība, juridiskās konsultācijas, juridiskie pakalpojumi, juridiskais birojs | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 1
avatar
0 Spam
1 santasocial3 • 21:26, 03.04.2018
Piekrītu, ka https://readvokati.lv/ strādā zinoši juristi
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus