Sestdiena, 17.11.2018, 18:08
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2016 » Jūnijs » 27 » Kā pasargāt sevi un savus darbiniekus?
06:56
Kā pasargāt sevi un savus darbiniekus?
FN-SERVISS ir viens no nozīmīgākajiem drošības ekspertiem Latvijā, kurš specializācijas ir cilvilā aizdardzība, vides aizsardzība, daba aizsardzība un arī visādi personiskās aizsardzības līdzekļi, tostarp darba apģērbs. Mājaslapā fnserviss.lv Jūs atradīsiet ne tikai dažādu noderīgu informāciju par tādām tēmām kā cilvilā aizdardzība, vides aizsardzība vai darba aizsardzība, bet arī e-veikalu, kur viegli varēsiet nopirkt dažādas ar darba vides un mājokļa drošību saistītus jautājumus.

CIVILĀ AIZSARDZĪBA IR IZPROTAMA KOPĀ AR FNSERVISS.LV

Fnserviss.lv var piedāvāt mācības visu uzņēmumu strādniekiem, kā pārziņā ir civilā aizsardzība. Pēc apmācības kursu pabeigšanas, Jūs varēsiet veiksmīgi izpildīt Civilās aizsardzības likuma un MK noteikumu prasības, kas noteiktas tādai jomai kā civilā aizsardzība. Bez tam Jūs ne tikai izpildīsiet likuma prasības, bet arī izzināsiet it visu vajadzīgo, lai civilā aizsardzība Jūsu uzņēmuma objektos būtu augstākajā līmeni.

DARBA AIZSARDZĪBA AUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ
Darba aizsardzība ir būtiska darba procesa daļa jebkurā firmā, kur tiek veikta ražošanas process vai izmantoti dažādi mehānismi. Ja darba aizsardzība būs augstā līmenī, tad kopējā darba vide ir tiešām droša gan darbiniekiem, gan apkārtējai videi. Ja izlemsiet izmantot fnserviss.lv piedāvātos pakalpojumus, darba aizsardzība pie Jums manāmi uzlabosies. Darba aizsardzība ir fnserviss.lv specializācija, kas ļaus Jums koncentrēt domas uz savu darbības nozari un justies pārliecināti vienlaicīgi.

FNSERVISS.LV KLĀSTĀ ATRODAMI ARĪ DARBA APĢĒRBI
Fnserviss.lv specializējas arī tādā jomā kā vides aizsardzība, un tas nozīmē, ka Fnserviss.lv piedāvā visdažādākos pakalpojumus, lai cilvēku rīcība nepiesārņotu dabu. Vides aizsardzība kā joma ir nozīmīga visiem cilvēkiem kopā, jo šī gadsmita rūpniecība un loģistikas jomu pārstāvji mēdz negribot piesārņot apkārtējo vidi ar visādām ķīmiskām vietām. Fnserviss.lv online veikalā iespējams iegadāties praktiskas preces, kuras būs noderīgas darba drošības veicināšanā, kā piemēram, šeit var tikt atrasts praktisks darba apģērbs. Darbam piemērots darba apģērbs spēs gan nosargāt Jūsu darbiniekus no traumām, gan darīt tos redzamus tumšajā diennakts laikā..

IZVĒLIETIES PAKALPOJUMUS PIE FNSERVISS.LV
Mājaslapā fnserviss.lv Jūs izlasīsiet jebko par to, kādā veidā veicināt ugunsdrošību uzņēmumos, mājās un publiskās telpās, jo civilā aizsardzība ir jāzina katram. Rūpējieties par pašiem savu drošību gan mājas, gan darba laikā - ieskatieties mājaslapā fnserviss.lv!

Skatījumu skaits: 454 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus