Otrdiena, 18.12.2018, 19:50
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2017 » Augusts » 18 » Karstie piedāvājumi ir izdevīgi! Tūrisma aģentūra Sofiture
11:54
Karstie piedāvājumi ir izdevīgi! Tūrisma aģentūra Sofiture
Pēdējā laikā tūrisma aģentūras visbiežāk piedāvā klientiem karstos ceļojumus. Pēc statistikas, karstajiem ceļojumiem tūrisma aģentūrās ir viens no lielākajiem pieprasījumiem salīdzinot ar ceļojumiem ar agro rezervēšanu. Tas ir tādēļ, ka karstie ceļojumi ir ļoti izdevīgi ceļotājiem jo viņi rodas reala iespēja aizbraukt uz jebkuru vieetu par zemāko cenu.

Karsto piedavājumu galvenais pluss – zemas izmaksas. Cilvēkam rodas iespēja redzēt pasauli, labi atpusties, izterējot salīdzinoši maz naudas. Starpība starp parastā ceļojuma un karstā ceļojuma cenu var patiešām būt ļoti liela.

Dažkārt Tūrisma aģentūra piedāvā ne tikai cenas samazinājumu, bet arī speciālo piedāvājumus un dāvanas, kā piemēram masāžas abonementu vai bezmaksas ekskursija.

Ļoti svarīģs pluss ir minimālie laika patēriņš. Starp ceļojumu pakas iegādi un pašu ceļojumu paiet ļoti maz laika. Tieši tādēļ tūristam nav ilgi jāgaida brauciens un viņš var jau uzreiz baudīt atpūti. Runājot par priekšlaika vīzes noformēšanu, pasaulē ir ap 60 valstīm, uz kurām drikst braukt bēz vīzam un liekām dokumentu noformēšanas problēmam (noformēšana notiek īsākajos termiņos).

Izdevigāk ir meklēt karstos ceļojumus sezonā, kad par piedāvājumi iespejamiem ceļojumiem var rasties dažas dienas pirms izlidošanas. Labi iespējas gadās arī ārpus ceļojuma sezona, jo tūrisma aģentūrām ir jāsamazina cenas, lai piesaistīt klientus. Piemēram, izdēvīgāķie ceļojumi uz Taizemi visbiežāk tiek piedavāti pavasarī, kad sezona vel nav sākusies. Bet piemēram, ceļot uz Eģipti ir izdevīgi vasarā vai ziemā.

Karstie piedāvājumi ir izdevīgi! Speciāli tiem, kuri ir starta gatavībā ar sapakotiem koferiem un gatavi izbraukt kaut vai rīt no rīta! Ceļojuma zemā cena nenozīmē, ka ceļojums ir zemas kvalitātes, bet gan to, ka tas ir operatoru speciāls piedāvājums uz pēdējām ceļojuma vietām.

Tūrisma aģentūra Sofiture piedāvā plašu karsto ceļojumu asortimentu viss dažādākajos virzienos un pēc izdevīgākajām cenām. Mūsu mājas lapā Jūs varāt atrast detalizētu informāciju par virzieniem, ceļojumiem, kā arī nepieciešamo kontaktinformāciju.

Kategorija: Atpūta, Izklaide, Tūrisms | Skatījumu skaits: 459 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus