Sestdiena, 17.11.2018, 16:46
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2016 » Marts » 31 » Kas ir personāla higiēna?
13:22
Kas ir personāla higiēna?
Nevar noliegt, ka dažādas darbības ērtāk iespējams paveikt internetā, un izņēmums nav arī dažādu veidu kursus. To sapratis arī uzņēmums Webapmaciba.lv – te pieejami higiēnas apmācību kursi.

IZEJ HIGIĒNAS APMĀCĪBAS BEZ BIROKRĀTISKĀM DARBĪBĀM
Higiēnas apmācības sevī ietver dažāda rakstura informāciju par to, kā darboties pārtikas nozares uzņēmumā. Ja gribi noskaidrot, vai higiēnas apmācības var apgūt arī internetā, vērts zināt, ka to patiešām ir iespējams izdarīt – šādu iespēju piedāvā vietne Webapmaciba.lv. Veicot higiēnas apmācības internetā, tās var nokārtot gan daudz ātrāk, gan arī lētāk. Turklāt, pateicoties tam, ka higiēnas apmācības var iziet tiešsaistē, Tev nebūs jāapmeklē fiziska lokācija un jāpakārto kursiem sava ikdiena.

LAI UZŅĒMUMS VARĒTU STRĀDĀT, SVARĪGA IR PERSONĀLA HIGIĒNA
Personāla higiēna ir jāievēro iestādēs, kas darbojas ar pārtiku saistītā jomā. Personāla higiēna – tie ir dažādu veidu priekšnosacījumi, kurus nepieciešams ievērot, norādot arī svarīgākos darba vietas apstākļus. Jāpiebilst arī, ka personāla higiēna ir definēta arī dažādos dokumentos – ar personāla higiēnas regulēšanu nodarbojas vairāki normatīvie akti, piemēram, Eiropas Parlamenta un Padomes Regula. Tāpēc pirms darba uzsākšanas cilvēkiem jāiziet higiēnas apmācības, kurās tiek apgūti svarīgākie principi, pēc kuriem darbojas personāla higiēna. Šādus kursus piedāvā arī Webapmaciba.lv.

WEBAPMACIBA.LV KLĀSTĀ ATRODAS MINIMĀLĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS PĀRTIKAS UZŅĒMUMĀ KURSI
Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi sniedz iespēju aplūkot un izzināt dažādus aspektus – pārtikas drošības un paškontroles sistēmu, pārtikas izcelsmes slimību statistika un profilakse u.c. Beigās, kad būsi izstudējis saņemtos materiālus, Tev vajadzēs nokārtot pārbaudījumu eksāmena veidā, un, kad tas tiks paveikts, saņemsi sertifikātu, tādējādi apliecinot Tavas zināšanas. Jāpiebilst, ka eksāmena kārtošanai paredzētais laiks ir divas stundas. Un vēl – minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā kursi pie Webapmaciba.lv tiek piedāvāti divās valodās – latviešu un krievu.

WEBAPMACIBA.LV KURSIEM PIEMĪT DAŽĀDAS PRIEKŠROCĪBAS
Lai sāktu mācīšanos, Tev nepieciešams reģistrēties mājaslapā Webapmaciba.lv. Pēcāk vajadzīgs apmaksāt norādīto summu par mācībām, un pēc maksājuma veikšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts lietotājvārds un parole, ar kuru paredzēts ielogoties Webapmaciba.lv sistēmā. Jāpiemin arī, ka Webapmaciba.lv mācības atbilst Ministru Kabineta noteikumiem, un par tām zina arī Pārtikas un veterinārais dienests. Bet, ja Tavam darba devējam šķitīs, ka šīs apmācības nav derīgas, Webapmaciba.lv veiks pilnīgu apmācību maksas atgriešanu.

Ja esi sapratis, ka šajā rakstā izklāstītais ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs, apmeklē Webapmaciba.lv – te atradīsi sīkāku informāciju par konkrētajiem piedāvājumiem!

Kategorija: Profesionālie pakalpojumi | Skatījumu skaits: 703 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus