Svētdiena, 26.05.2019, 13:45
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2016 » Janvāris » 14 » Kredīts uzņēmumam – jaunas iespējas attīstībai
02:26
Kredīts uzņēmumam – jaunas iespējas attīstībai
Ja esat uzņēmējs, kurš vēlas uzlabot un paplašināt sava uzņēmuma darbību , bet ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi, tad ideju realizēšanai palīdzēs InCredit piedāvātās finansējuma iespējas.

Iemesli, kāpēc ņemt kredītu, katrā uzņēmumā ir dažādi, un jebkurš kredīts saistās ar sava veida risku, taču pēdējos gados arvien vairāk uzņēmumu izmanto ātro kredītu, lai nodrošinātu sava uzņēmuma konkurētspējību. Tātad gandrīz jebkuram uzņēmumam, kuram ir vajadzīgas īstermiņa investīcijas, lai celtu tā konkurētspēju gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, ir vērts noformēt ātro kredītu.

Bez uzņēmumiem tradicionālā izpratnē, šādu īstermiņa kredītu noformē arī, piemēram, zemnieku saimniecības vai individuālie komersanti, kam šāds aizdevums nereti ir labākais vai pat vienīgais risinājums uzņēmuma attīstībai.
Kāpēc uzņēmumam noformēt ātro kredītu?
• Līdzekļu pieplūdums uzlabo uzņēmuma naudas plūsmu;
• iespējams paplašināt uzņēmuma darbības jomas – piemēram , iekārtot jaunu telpu, iegādāties jaunas iekārtas un nepieciešamās preces;
• mūsdienīgs un konkurētspējīgs uzņēmums nav iedomājams bez transporta līdzekļa, kredīts uzņēmuma auto iegādei sniedz šādu iespēju.


Īstermiņa vai ilgtermiņa kredīti uzņēmumiem sadarbībā ar InCredit Group

Kredītu juridiskām personām un uzņēmumiem piedāvā vairākas kredīta kompānijas, kā arī vadošās bankas Latvijā. Katra kompānija vai banka piedāvā noformēt kredītu ar dažāda veida nosacījumiem procentu, atmaksas termiņu un atmaksas grafika ziņā. InCredit Group vienmēr ir apliecinājusi savu uzņēmumiem pieejamas kredītu kompānijas statusu, meklējot un arī atrodot iespējas piedāvāt uzņēmumam nepieciešamo aizdevumu ar izdevīgiem nosacījumiem.
InCredit Group pamatā ir izstrādājusi divu veidu kredītus uzņēmumiem – preču kredīts un kredīts uzņēmuma auto iegādei. Aizdevuma summa ,ko izvēlas uzņēmējs, preču kredītam līdz 5000 euro, bet auto iegādei – 25 000 euro.
Atšķirībā no lielākās daļas banku piedāvājumiem, juridiskās personas pašas var izvēlēties sev piemērotāko apmaksas termiņu, kas ļauj uzņēmumam labāk plānot savas finanses. Preču kredītu un kredītu auto iegādei tiek piedāvāti ar apmaksas termiņu attiecīgi līdz 48 un 60 mēnešiem.

Ir zināms, ka pastāvēs tas, kas mainīsies, kas īpaši attiecināms uz uzņēmumiem, jo, lai tas būtu konkurētspējīgs, ir nemitīgi jāattīstas un jāseko līdzi jaunākajām tendencēm, tādēļ InCredit Group saprot to, cik svarīgi ir ekonomēt laiku. InCredit Group galvenā priekšrocība ir tā, ka ,aizņemoties kredītu, noformēšana, naudas piešķiršana norisinās ļoti ātri un uzņēmums ietaupa līdzekļus un laiku.
Kā arī, uzņēmums netiek ierobežots, jo preču vai auto iegāde ir iespējama no jebkura pārdevēja visā Latvijā.


Nepieciešamā informācija par kredītu juridiskai personai

InCredit ātrais kredīts ir lieliska alternatīva sarežģītajiem bankas kredītiem. Aizdevuma piešķiršanas process ir pavisam vienkāršs.

Pirmais solis preču/auto kredīta iegūšanai ir preces, pakalpojuma/auto izvēle un faktūrrēķina saņemšana. Nākamais etaps – pieteikuma aizpildīšana klātienē, kādā no InCredit apkalpošanas centriem , līdzi ņemot nepieciešamos dokumentus. Kad pieteikums ir apstiprināts, tiek slēgts aizdevuma līgums un uzņēmums tiek pie kārotā pakalpojuma vai preces.

InCredit Group speciālisti vienmēr būs gatavi un spējīgi vienkārši, taču profesionāli atbildēt uz jautājumiem par uzņēmuma kredītu, kā arī uzņēmuma mājaslapa https://www.incredit.lv/lv/krediti/krediti-uznemumiem sniegs plašāku informāciju, kā palīdzēt uzņēmuma izaugsmei.

Kategorija: Bizness / Finanses | Skatījumu skaits: 1002 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 5
avatar
0 Spam
1 oparagerrard • 16:08, 16.02.2016
Nepieciešams steidzami aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu jaunu biznesu? Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pie procentu likmi 2%. Sazinieties ar mums šodien par e-pastu: (oparagerrard@gmail.com)
avatar
0 Spam
2 sanchezloanfirm • 16:41, 15.04.2016
Sveiki, es esmu Leonardo Sanchez kungs, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir noraidīts ar bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? Redzēt ne vairāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas pagātnē. Mēs aizdevuma līdzekļus privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs padarīt uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatava piedāvāt jums aizdevumu. Tāpēc sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (Sanchezloanfirm@gmail.com)
avatar
0 Spam
3 hancha • 09:42, 02.05.2016
Es arī varu ieteikt https://www.incredit.lv/
avatar
0 Spam
4 richardjuniorloancompany • 02:20, 02.06.2016
Nepieciešams steidzami aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu jaunu biznesu? Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pie procentu likmi 2%. Sazinieties ar mums šodien par e-pastu: (richardjuniorloancompany@gmail.com)
avatar
0 Spam
5 mecheslavbogdanov • 10:32, 13.12.2016
Sveiki uzņēmēj! Piesaisti nauda uzņēmuma kapitāldaļās un palielini peļņu! Laiks attīstīties! Vairāk www.cityfinances.lv
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus