Svētdiena, 26.05.2019, 13:26
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2016 » Februāris » 7 » Nozares novirzieni un speciālistu darbs.
14:26
Nozares novirzieni un speciālistu darbs.
Daudzi ir dzirdējuši vārdu „loģistika”, bet tādu īstu skaidrojumu tam, kas tas ir un ar ko tā nodarbojas, nemaz tik daudzi nav informēti. Varam pastāstīt – loģistika ir procesu ķēde, kas pēc iespējas lētāk, ērtāk un kvalitatīvāk, ļauj ražošanas gala produktam no ražošanas pirmsākuma nokļūt līdz pircējam. Tā vien liekas, ka tas nekas nav – izstrādā produktu un nogādā veikalam, taču tik elementāri tas nebūt nav. Loģistika sevī ietver dažādus notikumus, tajā skaitā kravu pārvadāšanu, transporta servisu, konteineru pārvadājumus, noliktavu pakalpojumus kā arī līdzīgi organizētus notikumus. Loģistikas speciālists ir cilvēks, kurš pārzina visu šo procesu virzību kā arī īsteno ražotajam produktam piemērotu ceļu līdz pircējam. Šodienas finansiālajos apstākļos veiksmīga loģistika var nodrošināt veiksmīgu biznesa izaugsmi un lielu konkurētspēju tirgū. Mūsdienās tā ietver var teikt visas nozares, kas iesaistītas preces veidošanā, ne tikai preces izveidē, pārvadāšanā kā arī glabāšanā.

Pareizajā laikā, vietā, daudzumā un cenā - par un ap to rūpējas loģistikas speciālists kā arī līdz ar to veiksmīgi palīdz precei doties līdz patērētājam, kas ir loģistikas pamata nosacījums. Kravas mašīnas, noliktavas, transporta pakalpojumi pa jūras ceļiem un sauszemes ceļiem vienmēr ir vien neliela daļiņa no tā, kur jābūt kompetentam prasmīgam loģistikas speciālistam. Lai nodrošinātu visu vajadzīgo darbību norisi, loģistikai atrodami vairāki darbības virzieni, kas noteikti palīdz iegūt vajadzīgo rezultātu. Daži no tiem - iepirkšanas loģistika, - pārvalda izejvielu piegādāšanu ražotājam; ražošanas loģistika regulē pašu ražošanas norisi - visas darbības, sākot no tehnoloģiskā procesa, tā, lai sasniegtu ražotāja ieceres kā arī pircēja un lietotāja vajadzības; sadales loģistika novirza produkciju līdz lietotājam; servisa loģistika gādā par un ap pakalpojumiem, kas gādā par patērētāju visos posmos - gan pirms, gan pēc preču iegādes.

Protams, ka loģistikas lietpratējs būs viens no tiem, kas gādā par visu notikumu virzību, savukārt tas ir tikai ķēdes viens no posmiem. Tā, lai veicinātu ātru preces nonākšanu pie patērētāja, jālieto atsevišķi citi servisi kā arī pakalpojumi. Kā , piemēram, ir jāmin transportēšana un pārvadājumi, pasūtījumu apstrāde kā arī to realizācija, krājumu pārvalde, kas padara mazākus to skaitu, taču nodrošina arīdzan nepārtrauktu ražošanu, turklāt arī noliktavas pakalpojumi vienmēr ir noteicoša procesa daļa. Piemēram, ja vajadzīga kravas nogādāšana uz Britu salām un tiks izmantots ūdens transporta servisi, tādā gadījumā loģistikas speciālistam ir jāsameklē visi piemērotākie resursi, tā, lai šis process būtu ātrs, lēts, izdevīgs un kvalitatīvs. Bet, kravu pārvadājumi Latvijā un tuvākajās citās valstīs, visbiežāk tiek nodrošināti izmantojot kravas mašīnu pa zemes ceļiem.

Loģistikas pakalpojums var būt pieejams atsevišķos uzņēmumos, kas nodrošina to kā savu pakalpojumu un ar loģistiku var nodarboties pat īpašas, uzņēmumā radītas nodaļas, taču tas būs atrodams salīdzinoši lielos uzņēmumos un koncernos, kas ražo lielu daudzumu dažādu preču, kas sekmīgi jāaizved līdz patērētājam. Loģistikas aģentūras vienmēr ir ļoti populāri servisi un kravu pārvadājumi mūsu valstī vienmēr ir vajadzīgi, tāpat arī kā pārvadājumi uz Angliju vai arī kādu citu Eiropas vai arī pasaules valsti, jo atsākas attīstīties ražotnes ne tikai vietējā, bet arī starptautiskā mērogā.

Kravu pārvadājumu cenas

Kategorija: Profesionālie pakalpojumi | Skatījumu skaits: 647 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus