Ceturtdiena, 21.02.2019, 02:06
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2017 » Februāris » 9 » Reklāmas aģentūra Lattims
11:14
Reklāmas aģentūra Lattims
Reklāmas aģentūras Lattims plašais pakalpojumu klāsts

Reklāmas aģentūra Lattims piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, labu servisu un interesantus risinājumus ikvienam. Lattims veiksmīgi darbojas reklāmas jomā jau 10 gadus un pakalpojumu klāstā ietilpst:
visdažādākā veida reklāmas izgatavošana (vizuālā reklāma, reklāma uz automašīnas, plāksnes u.c.);
poligrāfijas pakalpojumi (vizītkartes, bukleti, kalendāri u.c.);
lielformāta druka;
zīmogu izgatavošana;
idejas interjeram (fototapetes, foto uz kanvas u.c.)
uzlīmju izgatavošana (uz stikla, uz automašīnas, uz mēbelēm u.c.)
dāvanu apdruka (t-krekli, krūzes, puzles u.c.)
Kā redzams reklāmas aģentūras 10 pastāvēšanas gadu laikā pakalpojumu klāsts ir pilnveidots, lai klientiem varētu sniegt vislabāko servisus un risinājumus, kas varētu šķist pat nerealizējami. Lielformāta baneru druka ir viens no aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem. Lielformāta druka ļauj izgatavot plakātus un sarežģītas konstrukcijas vides reklāmas elementus. Tā ir digitāla druka, kas paredzēta gan īslaicīgu, gan ilglaicīgu reklāmas materiālu izgatavošanai.

Reklāmas baneri no reklāmas aģentūras Lattims

Bieži vien dažāda veida reklāmas (reklāma uz auto, ēku sienām u.c.) atrodas ārpus telpām, un tāpēc tās ir pakļautas dažādu ārējo faktoru iedarbībai (nokrišņi, saule).
Reklāmas aģentūra Lattims baneru drukai izmanto materiālu, kas ir noturīgs pret temperatūras svārstībām, nokrišņiem un UV stariem. Reklāmas baneru materiāls ir PVH 440/510 g/m², kuru apstrādā ar speciālu laku, lai aizsargātu reklāmas materiālu.
Kādam nolūkam var izmantot banerus? Ar baneru palīdzību uzņēmums var piesaistīt jaunu klientu uzmanību, informēt cilvēkus un piesaistīt uzmanību. Ja baneris ir veidots pārdomāti, tā tapšanā ir piedalījušies pieredzējuši reklāmas jomas speciālisti, tad baneri var izveidot interesantu un arī kā veiksmīgu saziņas līdzekli starp cilvēkiem un konkrēto reklāmdevēju. Visbiežāk uzmanību piesaista spilgti, labi pamanāmi baneri, tādēļ viennozīmīgi lielāki baneri būs pamanāmāki no lielāka attāluma. Reklāmas aģentūra Lattims piedāvā visdažādākā izmēra baneru druku.

Reklāmas baneri un to izmantošanas iespējas

Reklāmas baneri, kuri tiek plaši izmantoti publiskajā vidē ir ērti izmantojami visdažādāko preču un pakalpojumu reklāmai. To izgatavošanas ātrums un pielietojuma dažādība nodrošina to, ka tos var izmantot gan īslaicīgi, gan ilglaicīgi. Visbiežāk cilvēkiem banerus ir pierasts redzēt internetā, tomēr nereti tie sastopami arī publiskās vietās. Baneris kā reklāmas nesējs vides reklāmā ir ērts izmantošanā, jo to var piestiprināt pie dažādām virsmām, piemēram, ēkas sienas, žoga, vārtiem u.t.t. Tas iespējams pateicoties tam, ka baneru malās tiek iestrādātas kniedes, ar kuru palīdzību baneri tiek nostiprināti. Vārds baneris ir ienācis latviešu valodā un cilvēki nereti jau saprot, ko šis vārds nozīmē. Tulkojumā no angļu valodas vārds “banner” nozīmē karogs, kas vizuāli sniedz kādu informāciju. Arī mūsdienās baneri sniedz kādu noteikti informāciju un tiek atbilstoši noformēts, lai to panāktu.
Reklāmas aģentūra Lattims piedāvā izgatavot banerus pēc klienta vēlmēm jebkura izmēra un lieluma, piedāvājot savus risinājumus, lai rezultāts apmierinātu klientu un ļautu realizēt vistrakākās idejas. Lattims ir gatavi uzklausīt jebkuru klientu ideju un realizēt to. Ja Jūsu mērķis ir iegūt baneru un Jums šķiet, ka Jūsu ideju nevar realizēt, tad sazinieties ar Lattims un mēģināsim nonākt pie vislabākā rezultāta.

lattims.lv

Kategorija: Reklāma / Mārketings / PR | Skatījumu skaits: 589 | Pievienoja: lattimss | Birkas: reklāmas baneri, reklāmas aģentūra, baneri, lielformāta baneru druka, baneru druka | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus