Sestdiena, 17.11.2018, 17:38
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2016 » Jūnijs » 18 » Sporta klubs Teikā- Veselības Fabrika
12:10
Sporta klubs Teikā- Veselības Fabrika
Kāda paruna vēsta, ka kustībā ir dzīvība. Un, kurš gan negrib būt enerģisks, veselīgs un pievilcīgs? Bez šaubām, pašsajūtas un izskata uzlabošanā lielisks palīgs ir sporta klubs. Šobrīd piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs, atliek vien izvēlēties, kurš fitnesa klubs atbilst Tavām prasībām.

Viens no variantiem ir sporta klubs Teikā Veselības Fabrika.
Veselības Fabrika ir sporta klubs Teikā, kas patiks jebkuram vecumam un dažādai fiziskajai sagatavotībai. Turklāt, domājot par apmeklētājiem, šis sporta klubs atvērts gan darba dienās, gan nedēļas nogalēs. Kluba darba laiks darba dienās ir no plkst. 7.00 līdz pat plkst. 22.00, savukārt nedēļas nogalēs - no plkst. 9.00 līdz plkst. 21.00.

GRUPU NODARBĪBAS, TRENAŽIERU ZĀLE, PERSONĀLTRENIŅI

Ja esi grupu nodarbību cienītājs un interesē, piemēram, veselības vingrošana, pilates, dažāda veida Yoga vai kalanētika, fitnesa klubs Veselības Fabrika ir labs variants. Grupu nodarbības notiek 4 zālēs.
Fitnesa klubs piedāvā arī personāltreniņus, ko var organizēt gan kluba telpās, gan arī ārpus tām. Ja izvēlēsies šo iespēju, personāltreneris izveidos atbilstošu treniņprogrammu un palīdzēs to realizēt!

Sporta klubā ir arī trenažieru zāle. Trenažieru zāle ir gaiša, plaša un augstiem griestiem, kas ļauj trenēties svaigā gaisā, organismam saglabājot vajadzīgo mundrumu un enerģiju. Zāles treneris ikvienam interesentam nodrošina atbilstošāko no iepriekš sastādītajām treniņprogrammām atbilstoši fiziskajai sagatavotībai un mērķim.

KAS JĀZINA, APMEKLĒJOT KLUBU

Lai sportot būtu arī finansiāli izdevīgāk, labs variants ir sporta kluba abonoments. Lai labāk iepazītu kluba darbību, piemērots ir īpašais iepazīšanās sporta kluba abonoments. Pieejams arī sporta kluba abonoments, kas piemērots tiem, kas vēlas sportot neregulāri. Tāpat tiek piedāvāts arī laika vai īpašais sporta kluba abonoments, kas paredz grupu nodarbību apmeklējumu.

Svarīgi, ka pēc abonomenta iegādes tas jāaktivizē mēneša laikā, pretējā gadījumā tas tiks anulēts un trenažieru zāle , kā arī citi pakalpojumi nebūs pieejami. Tāpat jāņem vērā, ka trenažieru zāle patstāvīgai tās izmantošanai pieejama personām, kas sasniegušas vismaz 14 gadu vecumu.

PLAŠS PIEDĀVĀJUMS UN LABAS ATLAIDES

Kluba mājaslapā vfabrika.lv izlasāms nodarbību grafiks, kur iespējams uzzināt visu noderīgo informāciju par nodarbību laikiem, kādus piedāvā fitnesa klubs. Ieskaties un izvēlies sev interesējošo nodarbību ! Arī citu informāciju par to, kādus pakalpojumus piedāvā fitnesa klubs Veselības Fabrika, vari lasīt tā mājaslapā.

Sporta klubs Teikā - Veselības Fabrika - lielisks ieguldījums savā pašsajūtā! Ieskaties vfabrika.lvun uzzini vairāk!

Kategorija: Atpūta, Izklaide, Tūrisms | Skatījumu skaits: 601 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus