Svētdiena, 26.05.2019, 13:22
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2016 » Janvāris » 13 » Stereotaktiskās radioķirurģijas centrā pieejama CyberKnife tehnoloģija
13:41
Stereotaktiskās radioķirurģijas centrā pieejama CyberKnife tehnoloģija
Siguldā 24.novembrī tika atklāts stereotaktiskās radioķirurģijas centrs Sigulda (SRC Sigulda), kurā būs pieejama robotizētās stereotaktiskās radioķirurģijas iekārta CyberKnife. Kas ir šī iekārta? Kādiem mērķiem tā paredzēta? CyberKnife vārds daudziem cilvēkiem var būt kaut kas jauns un nedzirdēts, tomēr šo vārdu ir vērts iegaumēt. CyberKnife®M6 ir Baltijas valstīs modernākā sestās paaudzes tehnoloģija labdabīgu un ļaundabīgu audzēju ārstēšanai. Šī iekārta ir īpaši piemērota tādu audzēju ārstēšanai, kas atrodas grūti pieejamās vietās vai operācija rada nopietnus riskus veselībai un dzīvībai.
Tādējādi Latvijas iedzīvotājiem un onkoloģisko slimību pacientiem ir dota iespēja tepat Latvijā saņemt ārstēšanu.Tāpēc var teikt, ka vislielākie ieguvēji būs tieši šī centra pacienti. Bieži vien onkoloģisko slimību pacientiem nav skaidrs kur ir pieejama ārstēšana un kā notiek ārstēšanās process. Slimība ir atklāta un cilvēki ir apjukuši, bet jārīkojas ir pietiekami ātri, lai gan bieži pacientiem nav skaidrs, kur meklēt palīdzību. CyberKnife, kas tagad pieejama arī Latvijā, noteikti spēs palīdzēt daudziem onkoloģisko slimību pacientiem. Pacientiem no Latvijas nebūs jāmēro ceļš uz tuvākajām valstīm, kur pieejama šāda tehnoloģija – Somiju, Poliju, Vāciju.

Ārstēšanas process ar CyberKnife thenoloģiju


Stereotaktiskās radioķirurģijas CyberKnife tehnoloģijas pamatā ir lineārais paātrinātājs ar sešu megavoltu enerģiju un robotizētu iekārtas kustīgo daļu, kas ļauj pievadīt augstu jonizējošā starojuma devu precīzi definētajā un lokalizētājā mērķa apjomā ar preciziāti no 0,5-0,95mm. Cyberknife vēža terapijas ārstēšanā tiek nodrošināts precīzs jonizējošā starojuma mērķa deva, vienlaikus samazinot starojuma devu apkārt esošajiem audiem. Šajā laikā tiek sekots līdzi ķermeņa un apstarojuma vissīkākajām kustībām un staru kūli nepārtraukti pielāgojot apstarojamam apjomam. Audzēja audiem tiek piegādātas lielas starojuma devas no vairāk nekā 1200 leņķiem ar milimetra precizitāti. Lai nodrošinātu precizitāti, terapijā piedalās profesionāla onkoloģijas speciālistu komanda, izveidojot iepriekšēja starošanas plānu, kā arī CyberKnife iekārtā ievadot iepriekš veiktus izmeklēšanas datus. Piemēram, iepriekš veiktas magnētiskās rezonanses (MR), datortomogrāfijas (CT) izmeklēšanas dati un citus nozīmīgus datus. Pēc šiem datiem profesionāli speciālisti un iekārta spēj atšķirt veselos audus un orgānus no apstarojamajiem, kā arī automātiski sekot līdz pacienta un orgānu kustībām. Terapijas ilgums ir apmēram 30-45 minūtes, pēc kuras pacients uzreiz var atgriezties ikdienas gaitās.

SRC Sigulda ārstēšana startptautiskā līmenī

SRC Sigulda piedāvās ārstēšanos ne tikai nacionālā, bet arī starptautiskā līmenī. Ārstēšanos šajā centrā varēs saņemt pacienti gan no Baltijas, gan citām valstīm. Centra būvniecība nav izvēlēta nejauši, bet gan, lai veidotu sierģiju medicīnas tūrisma attīstībā – ne tikai uz Skandināvijas, bet arī uz NVS valstīm. Siguldas slimnīcas teritorija ir piemērota vieta, jo jau tagad Siguldas slimnīcas klientu lokā ir pacienti no Zviedrijas, Anglijas, Spānijas un Norvēģijas. Šie pacienti var kļūt arī par SRC Sigulda potenciālajiem pacientiem, popularizējot Latvijas medicīnas attīstību un ārstēšanās iespējas slimniekiem ar onkoloģiskām saslimšanām. SRC "Sigulda" darbība ir vērsta uz augstas kvalitātes servisu, kuru nodrošinās gan CyberKnife tehnoloģija, augsti kvalificēti speciālisti un sadarbība ar Siguldas slimnīcu.

cyberknife-sigulda.com

Kategorija: Veselība un Medicīna | Skatījumu skaits: 766 | Pievienoja: srcsigulda | Birkas: vēža ārstēšana, baltija, cyberknife tehnoloģija, cyberknife centrs, cyberknife, Latvija, ļaundabīgi audzēji, labdabīgi audzēji, src sigulda | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 1
avatar
0 Spam
1 ingasarenkova • 23:36, 20.01.2018
Cityfinances aizdevums biznesam shttps://www.cityfinances.lv/biznesa-plans/
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus