Sestdiena, 23.02.2019, 05:19
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2017 » Jūnijs » 15 » Tulku Fabrika. Kvalitātes kontroles process
12:13
Tulku Fabrika. Kvalitātes kontroles process
Ja galvenais daiļliteratūras tekstu tulkošanas mērķis ir sniegt ne tikai ārējos faktus, bet arī saglabāt šim tekstam raksturīgos psiholoģiskos un emocionālos elementus, tad tehniskajiem tekstiem nav emocionālas nokrāsas, to tulkošanas galvenais mērķis ir precīzi izteikt autora domas, bet teksta stila saglabāšana ir otršķirīga. Gan vienu, gan otru tekstu tulkošanā galvenais ir tulkojuma kvalitāte.

Kvalitāte ir ļoti plašs jēdziens. Visi tulkošanas biroji, uzņēmumu štata tulkotāji un ārštata tulkotāji sola augstu kvalitāti. Bet ne vienmēr klients ir apmierināts ar saņemto tulkojumu. Lai izvairītos no situācijām, kurās rodas šaubas par iztulkotā teksta kvalitāti, tulkošanas birojs „Tulku Fabrika” nodrošina stingru kvalitātes kontroles procesu.

Kvalitatīvs tulkojums birojam „Tulku Fabrika” nozīmē to, ka tulkojums pilnībā atbilst vai pat pārsniedz pasūtītāja gaidīto. Lai panāktu šādu rezultātu, „Tulku Fabrika” veic kvalitātes kontroles procesu. Kvalitātes kontroles process iekļauj:
- Visatbilstošāko tulku atlasi katram pasūtījumam;
- Optimālu koncentrēšanos uz darba izpildi;
- Atbilstošu sagatavošanas materiālu izsniegšanu tulkiem;
- Detalizētas informācijas sniegšanu tulkiem par pasūtījumu.

Būtiski ir pievērst uzmanību arī šauras specializācijas tekstu tulku kvalifikācijas līmenim. Parasti viņiem ir atbilstošā profila izglītība vai vismaz vairāku gadu pieredze dažādas tematikas tekstu tulkošanā.

Lai pieteiktu tekstu tulkošanu vai konsultāciju, jums ir tikai jāpiezvana, jāuzraksta vai jāaizpilda kontaktforma mūsu mājaslapā . Uzticot tekstu tulkojumus birojam „Tulku Fabrika”, jūs ietaupīsiet savu laiku un saņemsiet profesionāli paveiktu darbu!

Kategorija: Profesionālie pakalpojumi | Skatījumu skaits: 467 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 1
avatar
0 Spam
1 eskrinda • 11:57, 18.01.2018
Индивидуальное решение для Твоего бизнеса https://www.cityfinances.lv/ru....2%D1%8B
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus