Pirmdiena, 10.12.2018, 19:32
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2017 » Jūlijs » 6 » Tulku Fabrika. Notariāli apliecināts dokumenta tulkojums.
20:33
Tulku Fabrika. Notariāli apliecināts dokumenta tulkojums.
Viens no vispieprasītākajiem pakalpojumiem tulkošanas sfērā mūsdienās ir notariāli apliecināti tulkojumi. Tāda veida pakalpojums var būt nepieciešams vairākos gadījumos, minēsim dažus piemērus: vīzas un ar to saistītu dokumentu noformēšana vēstniecībās, vadītāja apliecības saņemšana ārzemēs, mācības vai darbs citā valstī, kā arī pasu, izziņu, testamentu, iesniegumu un pilnvaru notariāli apliecināts tulkojums.
Ko tad īsti šis pakalpojums nozīmē?

Notariāli apliecināts dokumenta tulkojums ir oficiālu dokumentu legalizācijas veids turpmākai to izmantošanai. Var apliecināt tulkojumu arī patstāvīgi, tomēr individuāli tas ir pietiekami darbietilpīgs un ilgstošs process. Pasūtīt notariāli apliecinātu tulkojumu profesionālā tulkojumu birojā ir daudz vienkāršāk un ērtāk. Tulkošanas birojs Tulku Fabrika piedāvā tulkojumus, ko apliecinājis notārs vai zvērināts tulks. Notārs garantē, ka dokumenta tulkojums atbilst visām likumdošanas prasībām un noteikumiem, bet tulks ar parakstu apliecina to, ka Jūsu tulkojums ir izpildīts kvalitatīvi un tulkotājs ir krimināli atbildīgs par apzināti nepatiesu tulkojumu.

Lai pasūtītu notariālu tulkojumu vai konsultāciju, Jums tikai jāpiezvana, jāuzraksta vai jāaizpilda kontaktforma mūsu mājaslapā. Kļūstot par Tulku Fabrika klientu, Jūs ietaupīsiet savu laiku un naudu, kā arī iegūsiet profesionāli izpildītu darbu!

Kategorija: Profesionālie pakalpojumi | Skatījumu skaits: 412 | Pievienoja: | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 2
avatar
0 Spam
1 ingasarenkova • 19:02, 14.01.2018
Get cash immediately after issuing an invoice https://www.cityfinances.lv/faktorings/
avatar
0 Spam
2 eskrinda • 11:55, 18.01.2018
Дружественный Кредит для бизнеса https://www.cityfinances.lv/ru....%D0%BD% D0%B5%D1%81%D0%B0/
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus