Otrdiena, 23.10.2018, 07:33
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2009 » Novembris » 30 » Vibrētā jeb lietā bruģa ražošana
22:18
Vibrētā jeb lietā bruģa ražošana
Vibrētā bruģa izgatavošanas process sastāv no šādiem posmiem:

  • Bruģa formu sagatavošana;
  • Betona maisījuma pagatavošana;
  • Darbs pie vibrogalda;
  • Izvibrētā betona (bruģa) žūšana;
  • Bruģa izņemšana no formām un glabāšana.
Formu sagatavošana darbam

Formas mēdz būt no šādiem materiāliem:
  • Gumijas (500 ciklu izturības pakāpe)
  • Plastmasas (230-250 ciklu izturības pakāpe)
  • Poliuretāna (80 -100 ciklu izturības pakāpe)
Pirms betona ieliešanas formas iesmērē ar speciāli tam paredzētu vielu vai arī izmanto bez iepriekšējas apstrādes. Ja formas pirms darba netiek iesmērētas, tad tās apstrādā ar antistatiķi. Pēc izmantošanas formas mazgā ar 5-10% sālsskābes šķidrumu.

Formas nedrīkst smērēt ar vielām, kuras satur naftas produktus.

Betona maisījuma pagatavošana


Maisījuma pagatavošanai izmanto betonmaisītāju.

Optimālais maisīšanas režīms:
Grants + pigments (15-20 sek)
Grants + pigments + šķembas (15-20 sek)
Grants + pigments + šķembas + cements (apmēram 20 sek)
Grants + pigments + šķembas + cements + ūdens + piedevas (1-1.5min)
Kopā 2-2.5min

Lai bruģis sanāktu izturīgāks maisījumam var pievienot  polipropilēna šķiedras (garums 5-20mm ) 0.7 – 1kg uz 1m³ betona.

Bruģa vibrēšana


Betona maisījumu salej formās un novieto uz vibrogalda. Pie krāsainā bruģa ražošanas ekonomijas nolūkā formu lej divās kārtās - vispirms maisījumu ar pigmentu, pēc tam bez. Pirms liet otro kārtu pirmā ir janovibrē apmēram 40 sekundes. Otro kārtu vibrē aptuveni 20 sekundes.

Žūšanas periods

Pēc vibrēšanas bruģi formās notur 24 stundas pie temperatūras 15°С.

Bruģa izņemšana no formām un glabāšana

Pēc nožūšanas bruģi saliek speciāli izveidotā rāmī uz vibrogalda un izvibrē ārā no formām. Lai bruģis vieglāk atbrīvotos no formas, vēlams 2-3 min to pasildīt ūdenī pie temperatūras 45-50 °С

Pirms bruģa realizācijas vai ieklāšanas to būtu vēlams noturēt 28 diennaktis.

Uz vibrogaldiem vibrē ne tikai bruģi, bet arī sētas, mākslīgā akmens sienu apdares plaksnes un daudz ko citu ja tikai jums ir tam paredzētās formas.

Vibrogaldi ar mēdz būtdažādi.Arī šāds maziņš vibrogalds...


Kategorija: Būvniecība un Celtniecība | Skatījumu skaits: 13078 | Pievienoja: MegaForums | Birkas: vibrogalds, vibrētais bruģis, bruģis, formiņas vibrētajam bruģim, bruģa formiņas, lietais bruģis | Reitings: 4.5/2
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 13
avatar
0 Spam
1
sveiciens..
kur iespeejams iegaadaaties formas bruģim??
veelos savaam vajadziibaam uzliet..
avatar
0 Spam
2
Man ir pārs 100/gab vel aizķērušās. "bulciņa" "vilnītis" un "kauliņš" (mazlietotas)
Pārdošu par 0.20ls/gab
Ja ir interese dod ziņu kaspars-@inbox.lv
avatar
0 Spam
3
Sveiciens.
Itkā viss sarūpēts,formas,vibrogalds,materiāli.
Vai kāds nepateiktu optimālāko betona sastāvu?Kāda ķīmija jālieto?
avatar
0 Spam
10
kur tu vibro galdu dabuji
avatar
0 Spam
4
labdien
Es esmu Mr Jack Walman, likumīgu privātu aizdevumu aizdevējs ar atšķirību, Dievs baidoties cilvēks, es varu piedāvāt aizdevumus 2 % procentu likmi. Ja ir interese saņemt atpakaļ uz mani tagad pa e-pastu: jackwalman93@gmail.com
avatar
0
5
Dievs sveti mani ar trim berniem un milošs virs, es apsolu, lai dalities ar šo lieciba, jo Dieva laba mana dzive, 4months atpakal man bija izmisigi nepieciešama nauda, ??tapec es domaju, ka ta ir kreditu, tad es uzbrauca nepareizas rokas, kuri apgalvoja, but aizdevumu aizdevejs nezinadams, vinš bija scam. Vinš savakti 1860 USD no manis un atteikties e-pastu man, kopš ta laika man bija sajaukt, bet Dievs naca uz manu glabšanu, viens uzticigs svetdiena es devos uz baznicu pec dievkalpojuma i dalities ideja ar Baznicas locekli un vina mani iepazistinat ar aizdevumu agenturu pieder anglikanu baznica, vina teica, ka vinai tika dota 35.000 USD, ko aizdevuma agentura. Es savakti aizdevumu agenturu e-pasta adresi un es e-pastu viniem pirmdienas rita, vinš man teica, noteikumus un regulejumu un es sekoju. Pec tam, kad dokumentu apstradi, vinš man iedeva aizdevumu 300.000 EURO. Ikviens var sazinaties ar vinu caur oxygenloanageency@gmail.com un es zinu, ka vinam ir japalidz, jo tie ir labakais.

Agostino
avatar
0 Spam
6
Vai jums nepieciešama aizdevuma? Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jane Alison kundze, privāts aizdevumu aizdevējs ir atvērt finanšu iespēju ikvienam, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Mēs dodam aizdevumus pie 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (saintloanss@gmail.com)
avatar
0 Spam
7
cik maksa vibrogalds.un kur var nopirkt
avatar
0 Spam
8
uztaisīt pašam ,vai pasūtīt meistaram
avatar
0 Spam
9
un kur atrast tadu meistaru
avatar
0 Spam
11
es vienmēr esmu laimīgs, jo es satiku šo sabiedrības tika es varu saņemt savu aizdevumu (20,000.00 Euro), kas man izmantot, lai nomaksātu parādus, es dzīvoju Latvijā, man ir sazinājušies ar lielu aizdevumu aizdevējs, bet lielākā daļa no tām nav reāla, jo visi viņi ir savākt vairāk naudas no cilvēkiem un nekad dot viņiem to aizdevumu, bet šī kompānija šķiet atšķirīgs, tas bija mans draugs, kas ievieš man tas uzņēmums, kas no viņa ieguva savu aizdevumu no uzņēmuma, un man ir redzēt daudz liecību par internetu, kā sabiedrība izmanto, lai palīdzētu cilvēkiem visapkārt pasaulē, nav svarīgi, bija, kas jums no, tad es sazinājās viņiem par manu kredītu, un viņi lūdz manu id kartes un mana informāciju, lai es iesniedz visu dokumentu, viņi lūdz par mani, un es arī samaksāta par apdrošināšanas maksu, jo viņi teica, ka man ir jāmaksā, kas pēc tam es nav citas izvēles kā maksāt, jo es zinu, ka šis uzņēmums var neizdoties mani, tad pēc katra lieta, ko es saņēmu savu aizdevumu, tajā pašā dienā...tāpēc es gribu, lai ņem savu laiku, lai liecināt visas pasaules par šo labo aizdevumu aizdevējs uzņēmuma vadītājs quater ir KRIEVIJAS FEDERĀCIJA, tie dod aizdevumus jebkurā pieejamību un es uzskatu, ka tie var palīdzēt arī jūs, tāpat kā es esmu, lai jūs varētu liecināt arī, un es arī lūdzu, lai Dievs turpina svētīt tos par viņu labajiem darbiem, uzņēmuma e-pastu, izmantojot: sergeyshikunov@yahoo.com
avatar
0 Spam
12
Es patiešām pateicos Arnoldam Carltonam par manu 100 000 USD USD aizdevumu. Esmu bijis parāds gadiem ilgi ar Zero kredītreitingu, un man ir bijis daudz finansiālo māju, lai palīdzētu, bet visi mani pārtrauca, jo mans parāds un zems kredīta rādītājs. Es meklēju internetu un nekad nepadevās, es lasīju un uzzināju par Allianz Finance, es sazinājos ar kredītkonsultantu Arnoldu Carltonu pa e-pastu: allianzfinance@consultant.com ar ticību mans aizdevums tika piešķirts vēlā 2016. gadā un cerēja atkal. Visas manas finanses ir nokārtotas, tagad man ir ļoti liela saimniecība. Es nevarēju to saglabāt sev pašam, tādējādi daloties šajā dzīvē, kas liecina par pārmaiņām, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu: allianzfinance@consultant.com Es vienmēr esmu pateicīgs tev Arnolds Carlton un mans Dievs tevi svētī.
avatar
0 Spam
13
Sveiki,
Tas ir informēt plašu sabiedrību, ka privātā aizdevuma aizdevēja Jane Alison kundze piedāvā finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumus ar 2% procentu likmi privātpersonām, firmām un uzņēmumiem saskaņā ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu kredīta noteikumus un nosacījumus: (saintloanss@gmail.com)
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus