Pirmdiena, 10.12.2018, 19:32
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » 2017 » Februāris » 24 » Zīmogu un spiedogu izgatavošana
02:09
Zīmogu un spiedogu izgatavošana
Zīmogu un spiedogu izgatavošana reklāmas aģentūrā Lattims

Labas kvalitātes zīmogi un spiedogi bieži vien ir labs palīgs Jūsu uzņēmuma ikdienas darbā un arī ārpus tā. Reklāmas aģentūra Lattims reklāmas jomā darbojas 10 gadus un piedāvā dažādu zīmogu un spiedogu izgatavošanu, dizainu un izstrādi. Aģentūra Lattims saviem klientiem piedāvā izgatavot zīmogus:automātiskie COLOP, flomāsterzīmogi metāla korpusā, metāla korpusi ar pogu, pildspalvas ar zīmogu, mouse (kabatas izmēra zīmogi), pocket stamp (kabatas izmēra zīmogi), zīmogi ar koka rokturi.
Aģentūras Lattims birojos Rīgā un Salaspilī, Jūs sagaidīs mūsu dizaineri, kuri Jums palīdzēs ar zīmoga maketa izstrādi, lai kopīgiem spēkiem izveidotu tādu zīmogu, kas vislabāk atbilst Jūsu prasībām un vēlmēm. Mūsu dizaineri izveidos vēlamo maketu sākot no 3 EUR bez PVN. Kā arī piedāvāsim Jums jau iepriekš izstrādātus apaļo zīmogu maketus bez maksas.

Kāpēc nepieciešami zīmogi un spiedogi?

Tiesību aktos paredzētajos gadījumos vai pēc savstarpējas vienošanās zīmogu lieto šādos rekvizītos: parakstā; apstiprinājuma uzrakstā; saskaņojuma uzrakstā. Cilvēku uztverē dokuments ar zīmogu nereti šķiet daudz vērtīgāks un svarīgāks. Zīmogs ir organizācijas prestiža rādītājs, un ir kļuvis pa vienu no galvenajiem uzņēmuma vai organizācijas rekvizītu (informācijas) nesējiem, jo zīmogā tiek ietverta informācija ar pilnu uzņēmuma nosaukumu, kā arī nereti organizācijas pārstāvji vēlas, lai zīmogā tiktu atveidota organizācijas emblēma, ģerbonis, darbības nosaukums, reģistrētā preču vai pakalpojumu zīme. Mūsdienās uzņēmumiem ir iespēja izvēlēties zīmoga lielumu un formu, kā arī tintes krāsu. Tomēr uzņēmuma rekvizītu zīmogs ir apliecinājums dokumentam, padarot to īstu un neapšaubāmu, tam ir nozīmīga loma dokumentā, tādēļ tradicionāli tiek izvēlēti apaļas formas zīmogi ar tumšas krāsas tinti. Lai gan nereti vārdi zīmogs un spiedogs tiek lietoti kā sinonīmi, starp zīmogu un spiedogu pastāv atšķirības. Zīmogs ir noteiktas noslēgtas dubultas ģeometriskas formas (aplis, ovāls, trīsstūris vai daudzstūris, izņemot taisnstūri) attēls, kas izgatavots no gumijas, kaučuka, polistirola vai cita materiāla, ar tajā atveidotu pilnu organizācijas nosaukumu un likumos un citos tiesību aktos noteiktajos gadījumos ar Latvijas Republikas ģerboņa vai organizācijas emblēmas, firmas zīmes vai preču zīmes attēlu.
Savukārt, spiedogs ir no gumijas, kaučuka, polistirola vai cita materiāla izgatavots priekšmets, ar kuru uz dokumenta rada attēlu teksta vai zīmējuma veidā. Spiedogam parasti ir taisnstūra forma un bieži vien uzņēmumi iegādājas un lieto spiedogus, lai atvieglotu dokumentu apstrādi. Bieži vien spiedogu tekstos izmanto šādus vārdus: kopija, samaksāts, nosūtīts u.t.t.

Zīmogi un spiedogi mūsdienās

Zīmoga vēsturi var meklēt jau senā pagātnē, kad izmantoja keramiskos zīmogus, kas izgatavoti no māla. Šie zīmogi jau tad bija dekoratīvi, ar attēliem un ģeometriskām formām, kas ir saglabājies arī līdz mūsdienām. Lai gan mūsdienās zīmogus vairs neizgatavo no māla, tie vēl joprojām var ietvert dažādus attēlus, emblēmas un ģerboņus. Tomēr rekvizītu zīmogs uzņēmumam ir visai nozīmīgs, jo ietver informāciju par uzņēmumu un padara dokumentu par neapšaubāmu, tādēļ tas tiek izstrādāts daudz pārdomātāk. Savukārt zīmogus personiskām vajadzībām var veidot daudz spilgtākus, interesantākus un mazāk oficiālus.
Aģentūra Lattims palīdzēs Jums ar zīmoga dizaina izstrādi, maketa izstrādi un piedāvāsim no jau izstrādātajiem apaļo zīmogu maketiem izvēlēties sev vispiemērotāko.

lattims.lv

Kategorija: Profesionālie pakalpojumi | Skatījumu skaits: 480 | Pievienoja: lattimss | Birkas: rekvizītu zīmogs, zīmogu maketa izstrāde, zīmoga dizaina izstrāde, zīmogs spiedogs | Reitings: 0.0/0
Skatītākie Reklāmraksti
Pelašķis - ārstniecības augs visām kaitēm komentāri(3)
IELŪGUMS - kā pareizi rakstīt, aicināt, kā atbildēt uz ielūgumu komentāri(2)
Atbilde siltai un izturīgai mājai - māla celtniecības bloki KERATERM komentāri(2)
Izārstē klepu! Receptes un padomi pret klepu. komentāri(3)
Reklāmraksti komentāri(2)
Skuju koki, to vērtība un pielietojums tautas medicīnā komentāri(2)

Komentāru kopskaits: 0
avatarPieraksties Reklāmrakstu Jaunumiem

Ievadiet Savu e-pasta adresi:

FeedBurner

internets televīzija TV auto viduslaiki karš medicīna bukleti dizains poligrāfija brošūras druka logotipi bizness recepte darbs kosmoss cīņa māksla māja darbs mājās mārketings vienradzis reklāma Latvija suņi grāmatas apsaimniekošana veselība Sports multfilma pūķi Pūķis sieviete sienas kalendāri filma nauda ūdens kanalizācija katalogi Ziemassvētki Brūss Viliss 2012 aizdevums reklāma liftos sniegs optiskais internets monstrs Mutants Mels Gibsons kredīts kredīti advokāts fantadroms kalendāri acis roboti mūzika Johhny Depp Čips un Deils Džonijs Deps Džons Kristofers Deps Jack Jack Sparrow John Christopher Depp rotājumi kleita āboli miegs microsoft āda imunitāte vitamīni kosmētika trenažieri datori dators Džeimss Bonds Šons Konerijs monitori Veslijs Snaips Mikijs Rurks Stīvens Sīgals video Džekijs Čans vid portatīvais dators depresija Kurjers vebināri Mehāniķis meitene multene serveru korpuss Serveru cietie diski Serveru operatīvā atmiņa telefons interneta veikals juridiskie pakalpojumi advokāti juristi jurists salavecis ēdiens e-pasts для что на How Telpu uzkopšana jumtu tīrīšana logu mazgāšana Sniega tīrīšana jumts. jumtu tīrīšana jumtu attīrīšana no sniega jumtu tīrīšana no sniega sniega tīrīšana no jumta ātrais kredīts asv сша ziema jaunais gads ātrie kredīti ООН Обамы пресс-конференция Latvijas briesmonis planēta nakts kalni pils Robots suns Eņģelis Akmens skulptūras Bieriņi Indulis Ranka Mārupīte Gaujiena pilsēta pilseta upe mašīna redze eiro lattelecom bulta uz leju ledus