Trešdiena, 18.09.2019, 13:55
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » Sludinājumu dēlis (2667) [ Pievienot sludinājumu ]

DARBS, BIZNESS, PAKALPOJUMI [1604]
______________________________
VESELĪBA UN MEDICĪNA [211]
______________________________
TRANSPORTS UN TEHNIKA [445]
______________________________
NEKUSTAMAIS ĪPAŠUMS [176]
______________________________
CELTNIECĪBA, BŪVNIECĪBA [226]
______________________________
DATORI, ORGTEHNIKA, BIROJA TEHNIKA [233]
______________________________
ELEKTRONIKA UN SADZĪVES TEHNIKA [218]
______________________________
TĒTIEM, MAMMĀM UN BĒRNIEM [143]
______________________________
PĀRTIKA, DZĒRIENI, TABAKA [135]
______________________________
INSTRUMENTI, APRĪKOJUMS UN IEKĀRTAS [273]
______________________________
APĢĒRBI, APAVI, AUDUMI, AKSESUĀRI [218]
______________________________
DĀRZAM, SAIMNIECĪBAI [141]
_______________________________
MĀJAI, INTERJERAM [121]
______________________________
HOBIJS, VAĻASPRIEKS, IZKLAIDE, ATPŪTA [381]
MĀJDZĪVNIEKI, LAUKSAIMNIECĪBAS DZĪVNIEKI [117]

JURIDISKAJĀ BIROJĀ MP ir apvienojušies spēcīgi nozares speciālisti ar mērķi nodrošināt augstu pakalpojumu kvalitāti. Birojā praktizējošo juristu un advokātu apjomīgā pieredze, sniedzot juridiskos pakalpojumus Latvijas un ārvalstu komersantiem, ļauj birojam kļūt par izcilu piemēru, kā ar zināšanām un pieredzi, varam nodrošināt savu pakalpojumu kvalitāti. Mēs zinām, kā un esam to pierādījuši, un esam gatavi uzņemties jaunus izaicinājumus, un uzveikt tos. Mēs strādājam ar vietējiem un ārvalstu klientiem, sākot no līgumu un atzinumu gatavošanas līdz pat pārstāvībai apjomīgās un sarežģītās civillietās.

Stājoties laulībā, vairums pāru neaizdomājas par šķiršanās iespējamību, un tas ir tikai saprotami. Tomēr kopdzīves laikā reizēm rodas tādi apstākļi, kad laulības šķiršana ir vienīgā izeja. Iemesli tam var būt daudz un dažādi, taču laulības pārtraukšanas procedūra visiem ir vienāda. Izlemjot izbeigt laulību attiecības, nereti rodas dažādas strīdīgas situācijas, kurās var noderēt jurista palīdzība.

Svarīgi saprast, ka laulības šķiršana ir darbietilpīgs un ilgstošs process, un jebkura emocijās pieļauta kļūda, piemēram, aizpildot pieteikumu par laulību šķiršanu, var šo procesu padarīt vēl ilgāku un mokošāku. Juridiskais birojs „MP” piedāvā augsti kvalificētu juristu palīdzību laulības šķiršanā. Mūsu juristiem – Latvijā vadošajiem speciālistiem juridisko pakalpojumu jomā – ir plaša un daudzveidīga profesionālā pieredze ģimenes strīdu risināšanā, tāpēc jūs varat būt droši, ka laulības šķiršana noritēs iespējami ātrāk un bez liekiem sarežģījumiem.

Vēršoties pie mūsu juristiem, jums tiks sniegta kvalitatīva palīdzība:
- laulības šķiršanas dokumentu noformēšanā,
- laulāto kopīgās kustamās un nekustamās mantas sadalē,
- tiesu procesos,
- laulībā dzimuša bērna aizgādības jautājumos,
- bērna alimentu jeb uzturlīdzekļu jautājumos.

http://mpc.lv/juridiskie-pakalpojumi/laulibas-skirsana/
Juridiskie pakalpojumi, audits | Просмотров: 1 | Дата: Šodien | Комментарии (0)

Žalūzijas mūsdienās paliek arvien populārākas, jo tiem ir daudz priekšrocību. Mēs to zinam, jo mūsu kompānijas darbības pamatveids ir sauli necaurlaidīgu sistēmu izgatavošana, pārošana un montāžas veikšana. Mēs rūpējamies par to, lai mūsu sistēmas ne tikai aizsargā pret saules stariem, bet arī izskatās atbilstoši ēkai, kur tie tika uzstādīti. Piedāvājam košus printējumus uz viegli mazgājama materiāla bērnu istabas žalūzijām, bieza materiāla solīdas sistēmas ar spēcīgu aizsardzību pret saules stariem Jūsu birojam, vai romantiskas pasteļu sistēmas guļamistabai. Tā kā kompānijas sortiments ir daudzveidīgs, Jūs viegli varēsiet izvēlēties kvalitatīvas žalūzijas jebkuras telpas logiem. Visi mūsu klienti paliek apmierināti, jo mēs zinām ko darām. Izmantojiet mūsu BEZMAKSAS uzmērītāja pakalpojumu un novērtējiet arī Jūs mūsu kvalitāti un izpildies termiņus.

Gaidām Jūsu zvanu!

https://rimsizaluzijas.lv/
Dažādi | Просмотров: 1 | Дата: Vakar | Комментарии (0)

Kopš dibināšanas dienas uzņēmums „IZOTERMS” rūpīgi plāno savas attīstības stratēģiju rūpnieciskās ražošanas jomā. Kopš metālvelmējumu tirdzniecības uzsākšanas 1991.gadā, uzņēmums mērķtiecīgi pozicionē sevi Baltijas tirgū kā celtniecības metāla konstrukciju ražotājs, piegādātājs un metālapstrādes specialists. No 1999.gada uzņēmums ražo arī rūpnieciski izolētas cauruļvadu sistēmas centralizētiem siltumtīkliem.

Ātri montējamās vieglās metāla konstrukcijas no IZOTERMS ļauj ātri un efektīvi uzcelt objektus ar tikai tiem raksturīgām arhitektoniskām īpašībām un konstruktīviem risinājumiem. Vieglo metāla konstrukciju izmantošanas iespējas ir ļoti plašas. Tās ir piemērotas noliktavu kompleksu, loģistikas terminālu, izstāžu un tirdzniecības paviljonu, gaisa kuģu angāru, dzīvojamo augstceltņu, daudzfunkcionālu sporta kompleksu un sabiedriskā transporta tranzīta mezglu izbūvei.

Uzņēmums „IZOTERMS” ir arī lielākais rūpnieciski izolētu cauruļvadu ražotājs Baltijas reģionā. Apjomīga siltumtīklu nodrošināšana ar „IZOTERMS” produkciju uzsākta jau 1999.gadā. Straujie rūpnieciski izolētu sistēmu ražošanas tehnoloģiju uzlabojumi pieprasa nodrošināt nepārtrauktu mūsu inženieru un tehnisko speciālistu profesionālo izaugsmi. Pastāvīga tehnoloģisko procesu ievērošanas kontrole, jaunu tehnoloģiju un materiālu ieviešana nodrošina mūsu produkcijai augstu kvalitāti un tehnisko uzticamību.

https://izoterms.lv/lv#
Dažādi | Просмотров: 1 | Дата: Vakar | Комментарии (0)

Wilo izstrādā dziļurbuma ūdens sūkņu risinājumus, kas nosaka jaunus nozares standartus apkures, kondicionēšanas un dzesēšanas, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmās.

1998. gads WILO vēsturē tika iezīmēts ar meitas uzņēmuma „WILO Baltic” izveidošanu Baltijas reģionā. No uzņēmuma Rīgas biroja tiek apkalpotas divas Baltijas valstis – Latvija un Igaunija. Baltijas reģionā WILO ienāca 1998. gadā, un 2008. gada aprīlī uzņēmums WILO BALTIC atskatījās uz desmit veiksmīgas darbības gadiem. Mātes uzņēmuma starptautiskā pieredze, WILO ražojumu stabilā kvalitāte un, protams, uzņēmuma darbinieku profesionalitāte un entuziasms ļāvis šajos gados izveidot solīdas ilgtermiņa darījuma attiecības ar valsts un municipālajiem uzņēmumiem, vadošajām celtniecības materiālu tirdzniecības firmām, būvuzņēmumiem un montāžas kompānijām.

Mūsu produkti: sūkņu grupas apkures, kondicionēšanas, dzesēšanas sistēmām, kā arī ūdensapgādei un kanalizācijas sūkņiem.

https://wilo.com/lv/lv/
Dažādi | Просмотров: 1 | Дата: Vakar | Комментарии (0)

"DEGRAN" ir ģimenes uzņēmums, un mūsu vērtības atšķiras no lielo uzņēmumu vērtībām. Mūsu komanda sastāv no savas jomas speciālistiem, un tā jau daudzus gadus ir nemainīga. Mums ir pieredze daudzās drošības sistēmu jomās. Gadu gaitā esam noteikuši jomas, kurās esam vislabākie, un koncentrējamies uz tām. Mēs piedāvājam: Videonovērošanas, apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšanas un apkalpošanas pakalpojumus. Un arī domofonu un piekļuvēs kontroles sistēmas.

Mēs piedāvājam videonovērošanas sistēmas mājām, ofisiem, bāriem, autostāvvietām un citiem objektiem.

Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana:
- Jebkuras sarežģītības līmeņa videonovērošanas sistēmu uzstādīšana, sākot ar vienu un līdz vairākiem desmitiem videokameru.
- Video varat apskatīt attālināti ar viedtālruni, planšetdatoru vai jebkuru datoru, izmantojot interneta starpniecību.
- Vecu videonovērošanas sistēmu modernizācija un to integrācija kopējā drošības struktūru kompleksā.

Videonovērošanas sniegtās priekšrocības:
- Iespēja pārraudzīt ražošanas un biznesa procesus jūsu uzņēmumā arī jūsu prombūtnes laikā.
- Izmantot to, lai nodrošinātu papildu aizsardzību Jūsu uzņēmumam un īpašumam.
- Iespēja pārraudzīt savu darbinieku darbu, pakalpojumu kvalitāti.
- Varat atrisināt dažādas strīdīgas situācijas.
- Varat uzlabot sava uzņēmuma drošību.
- Ļoti ērti izsekot visam, jo to var izdarīt gan no galda datora, gan no planšetdatora vai viedtālruņa un no jebkuras pasaules valsts.

Mūsu klienti vienmēr paliek apmierināti un iesaka mūs saviem draugiem un kolēģiem, kā arī atgriežas paši. Mēs sadarbojamies ar labākajām apsardzes firmām Latvijā. Un nepieciešamības gadījumā varam pieslēgt vai pārslēgt Jūs pie jebkura apsardzes uzņēmuma pēc Jūsu vēlēšanās, kā arī ieteikt Jums piemērotāko. Piedāvājam optimālus risinājumus jebkuram budžetam. Varam Jums ieteikt, kur ir iespējams ietaupīt, nezaudējot kvalitāti.

https://www.degran.lv/videonoverosana
Dažādi | Просмотров: 2 | Дата: 16.09.2019 | Комментарии (0)

Wedding boutique Fiancee – это мультибрендовый свадебный салон, в котором представлены уникальные, неповторимые, эксклюзивные свадебные платья от европейских дизайнеров после показа на мировых подиумах. Мы гарантируем, что в Латвии нет аналога подобным свадебным платьям. Свадебный салон Fiancee начинает свою историю с 2009 года, когда впервые открылись двери в центре Риги в очень красивом тихом месте – Berga Bazārs. И не случайно, ведь сами представители итальянского бренда Atelier Aimee лично выбирали это место и участвовали в открытии салона. Салон является единственным представителем знаменитого итальянского бренда Atelier Aimee Montenapoleone и единственным представителем известного испанского бренда Matilde Cano. В дополнении к свадебному образу и свадебным платьям мы также предлагаем свадебные аксессуары, фаты, перчатки, болеро, накидки и др.

Наша цель всегда остаётся неизменной – исполнить мечты самых прекрасных невест! Наша миссия – подчеркнуть уникальность каждой невесты, выделить индивидуальность и достоинства, создав неповторимый свадебный образ. Видеть, как Вы улыбаетесь и как сияют Ваши глаза является для нас самой большой ценностью! Мы хотим, чтобы Выбор свадебного платья был праздником! Сделаем всё возможное для Вашего Счастья!

С нетерпением ждём Вас в нашем салоне!

https://fiancee.lv/ru/svadebnye-platya/
Dažādi | Просмотров: 1 | Дата: 16.09.2019 | Комментарии (0)

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) darbību uzsāka 1939. gadā kā Žēlsirdīgo māsu un pirmās šķiras mācītu sanitāru skola, kura darbojās Rīgas pilsētas 2. slimnīcā (tagad – Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca). Skolas dibinātājs ķirurgs, veselības aprūpes organizētājs un profesors Pauls Stradiņš. Daudzo pastāvēšanas gadu laikā vairākkārt ir mainīts skolas nosaukums, kas atspoguļo gan medicīnas koledžas statusa izmaiņas, gan iegūstamās izglītības saturu, taču nemainīgi tika saglabāts skolas kā izglītības iestādes pamatdarbības virziens – nodrošināt ar zināšanām un praktiskajām iemaņām topošos medicīnas, vēlāk arī sociālās aprūpes darbiniekus Latvijas darba tirgum. Studijas medicīnas koledžā tiek nodrošinātas profesionāli aprīkotos pirmsklīniku kabinetos, kuri nemitīgi tiek nodrošināti un pilnveidoti ar materiāli tehnisko bāzi, laboratorijās ir mūsdienīgām prasībām atbilstošs profesionāls aprīkojums, kas maksimāli tuvināts medicīnas ikdienas darba videi.

Viena no vispopulārākajiem programmām ir masāžas kursi. Masāžas kursi ir jauna studiju programma, apmācam topošos ārstnieciskās masāžas speciālistus. Masieru kursi ilgst 1-2 gadus un ir mūsdienīga, augsti vērtēta profesija. Programmas mērķis – nodrošināt pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības masieru sagatavošanu, ietverot profesionālo un teorētisko zināšanu un prasmju apguvi, vienlaikus veidojot atbildīgu un konkurētspējīgu speciālistu, atbilstoši darba tirgus prasībām. Masieris ir ārstniecības persona, kura praktizē ārstniecībā, profilaksē, rehabilitācijā, un, pielietojot dažādus masāžas veidus, veicina pacienta vai klienta veselības un funkcionālā stāvokļa, kā arī ar veselību saistītās dzīves kvalitātes un labsajūtas uzlabošanos. Masieris var strādāt veselības aprūpes un rehabilitācijas iestādēs, atbilstoši iegūtajai profesijai būt individuālais komersants vai pašnodarbināta persona.

https://www.psk.lu.lv/studiju....-masaza
Dažādi | Просмотров: 1 | Дата: 16.09.2019 | Комментарии (0)

Firma ELIKSS strādā savas nozares tirgū kopš 1997.gada 24.aprīļa. ELIKSS ir autorizēta firmas DSC (Kanāda) dīleru pārstāvniecība Latvijā.

Firmas darbības pamatā — kvalitatīvas preces plus ilgstoša sadarbība ar Latvijas valsts un privātajām apsardzes struktūrām ugunsdrošības, videonovērošanas un apsardzes jomā. Pēc pārdoto preču apgrozījuma firma ELIKSS ieņem augstu vietu Dīleru parstāvniecību reitingā starp Austrumeiropas valstīm.

Mūsdienu trauksmainajā laikmetā visi vēlas justies droši un pasargāt savu īpašumu. Drošības jautājumi kļūst arvien aktuālāki sabiedriskās vietās, valsts iestādēs, uzņēmumos un ražotnēs. Tāpēc arvien pieprasītāka kļūst videonovērošana un kvalitatīvas videonovērošanas sistēmas. Tas ir efektīvs veids gan privātu mājokļu un teritoriju uzraudzīšanai, gan sabiedrisku vietu, ēku, komerctelpu un ražošanas ēku drošības veicināšanai. Lai videonovērošana būtu efektīva, ir vērts iegādāties kvalitatīvu aparatūru, kas būs uzticama, ērti lietojama un kalpos ilgstoši. Tas ir ilgtermiņa ieguldījums, kas atmaksājas.

Mēs piedāvājam visu efektīvas videonovērošanas veikšanai gan privātām, gan sabiedriskām, gan uzņēmumu ēkām un teritorijām. Strādājot nozares tirgū kopš 1997. gada, esam uzkrājuši labu pieredzi un izvēlamies labāko produkciju, lai apmierinātu dažādu klientu prasības. Atkarībā no jūsu vajadzībām un vietas specifikas, kurā jums nepieciešama videonovērošana, piemeklēsim jums piemērotāko un efektīvāko risinājumu.

https://elikss.lv/product-cat/videonoverosana
Dažādi | Просмотров: 9 | Дата: 09.09.2019 | Комментарии (0)

WINWOOD has been manufacturing top-quality stage machinery for over 10 years and has provided many Europe’s theatres so far with everything they need to put on an unforgettable play – be it a musical or a Greek drama. Through the use of the latest technologies and software, we are in a position to come up with the best automation systems, mechanisms, curtain tracks, winches, and lots of other solutions for a stage. With our outstanding equipment you will be set to improve the technical side of your venue to perfection, which will help you coordinate the transitions between the scenes smoothly and seamlessly.

WINWOOD is a company that avoids cutting corners. Inspired by this, we take a different, non-standard approach to designing and manufacturing so that you are provided with the custom-made products. If you can not find exactly what you are looking for feel free to ask us, we will very likely be able to make the equipment customized to your wishes to make sure you get exactly what you need.

Other than that, we offer:

- Highest quality: all our products bear CE marks and meet the most exacting standards in the industry. It comes as no surprise that they will serve you for years to come.

- Wide lineup: our selection includes everything from pulleys, winches, controllers, curtain tracks, floor boxes, and cable guides to fixings you need to install the equipment properly. All equipment comes with variations so that you can choose the exact model that will suit your venue. If you can't find a suitable solution in our catalogue, we will customize the product you need to the best of our abilities.

- Supporting documents: for easier assembling, we can provide you with CAD illustrations, technical drawings, and any detailed specifications related to your equipment.

- Competitive prices: at WINWOOD, we put a premium on the best value for your money. That is why we set the most reasonable prices on the market.

Are you still wondering how to put on your theatrical performance with flying colors? Be sure to use the WINWOOD stage solutions! It’s all you need to make your production stand out!

https://www.winwood.lv/
Dažādi | Просмотров: 13 | Дата: 04.09.2019 | Комментарии (0)

SIA GEO Development kopš 2007.gada sniedz pakalpojumus mērniecības un projektēšanas jomā, saistītus ar zemes topogrāfisko uzmērīšanu, inženierkomunikāciju uzmērīšanu, kadastrālo uzmērīšanu, zemes virszemes plānu attēlošanu, ĢIS izstrādes darbos, aerofotogrāfēšanā, lāzerskanēšanā, kā arī konsultatīvus pakalpojumus, saistītus arnekustamā īapšuma dokumentāciju no idejas līdz projekta izstrādei.

Šajos gados esam strauji auguši un izveidojuši sertificētu mērnieku komandu, kurai ir ilggadēja pieredze mērniecības jomā.

Mērniecības uzņēmums SIA GEO Development pārstāv mērniecības nozari, kuras nozīme ir ļoti būtiska būvniecībā, privātmāju projektēšanā, ģeodēzisko darbu realizācijā, topogrāfiskajā uzmērīšanā, teritorijas plānošanā. Bez kvalitatīviem mērniecības pakalpojumiem ir apgrūtināta turpmākā šo nozaru darbība. Galvenais uzņēmuma vadmotīvs ir kvalitatīvi mērniecības pakalpojumi. Līdz ar to uzņēmumā strādā sertificēti mērnieki ar augstāko izglītību un sertifikātiem mērniecības jomā. Tiek izmantoti jaunākās paaudzes Trimble ģeodēziskie instrumenti.

Līdzšinējās patstāvēšanas laikā esam nostiprinājušies mērniecības tirgū, kā stabili, kvalitatīvi un respektējami partneri, ko arī novērtē mūsu lielākie sadarbības partneri.

Sniegtie pakalpojumi:

- Ģeodēzijas darbi;
- 3D uzmērīšanas darbi;
- Aerofotogrāfēšana;
- Lāzerskanēšana;
- Kadastrālie darbi;
- Citi pakalpojumi;

Būsim gandarīti, ja izvēlēsieties mūsu sniegtos mērniecības pakalpojumus, lai īstenotu savas privātās un biznesa idejas.

https://www.geodevelopment.lv/lv/
Dažādi | Просмотров: 14 | Дата: 04.09.2019 | Комментарии (0)