Piektdiena, 20.09.2019, 22:12
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » Sludinājumu dēlis » CELTNIECĪBA, BŪVNIECĪBA [ Pievienot sludinājumu ]

Apdares darbi [10]Būvdarbi [14]
Apkures sistēmas [9]Betonēšanas darbi [11]
Ceļu būve [8]Durvis, Logi, kāpnes [15]
Elektriskā instalācija [6]Fasādes darbi [9]
Jumta darbi [9]Komunikāciju izbūve [6]
Santehniskie darbi [7]Urbumi, Ģeoloģiskie mērījumi [7]
Ventilācijas darbi [6]Metināšanas darbi [6]
Restaurācijas darbi [6]Demontāžas darbi [8]
Apzaļumošana, labiekārtošana [21]Teritoriju un telpu uzkopšana [19]
Arhitektūra, Projektēšana [6]Interjera dizains [10]
Tāmēšana, ekspertīzes, sertifikāti [7]Būvatļaujas [6]
Dažādi [20]

Sludinājumu skaits sadaļā: 93
Parādīti sludinājumi: 1-20
Lappuses: 1 2 3 4 5 »

WINWOOD has been manufacturing top-quality stage machinery for over 10 years and has provided many Europe’s theatres so far with everything they need to put on an unforgettable play – be it a musical or a Greek drama. Through the use of the latest technologies and software, we are in a position to come up with the best automation systems, mechanisms, curtain tracks, winches, and lots of other solutions for a stage. With our outstanding equipment you will be set to improve the technical side of your venue to perfection, which will help you coordinate the transitions between the scenes smoothly and seamlessly.

WINWOOD is a company that avoids cutting corners. Inspired by this, we take a different, non-standard approach to designing and manufacturing so that you are provided with the custom-made products. If you can not find exactly what you are looking for feel free to ask us, we will very likely be able to make the equipment customized to your wishes to make sure you get exactly what you need.

Other than that, we offer:

- Highest quality: all our products bear CE marks and meet the most exacting standards in the industry. It comes as no surprise that they will serve you for years to come.

- Wide lineup: our selection includes everything from pulleys, winches, controllers, curtain tracks, floor boxes, and cable guides to fixings you need to install the equipment properly. All equipment comes with variations so that you can choose the exact model that will suit your venue. If you can't find a suitable solution in our catalogue, we will customize the product you need to the best of our abilities.

- Supporting documents: for easier assembling, we can provide you with CAD illustrations, technical drawings, and any detailed specifications related to your equipment.

- Competitive prices: at WINWOOD, we put a premium on the best value for your money. That is why we set the most reasonable prices on the market.

Are you still wondering how to put on your theatrical performance with flying colors? Be sure to use the WINWOOD stage solutions! It’s all you need to make your production stand out!

https://www.winwood.lv/
Dažādi | Просмотров: 13 | Дата: 04.09.2019 | Комментарии (0)

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību PROFIL AKPAC nodarbojas ar armatūras periodiskā profila B500 vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību, kā arī metāla tirdzniecību pēc pasūtījuma no noliktavas Rīgā. Mēs veicam regulāras armatūras piegādes jebkuros apjomos no rūpnīcām ES valstīs un Baltkrievijā. SIA PROFIL AKPAC sniedz jebkuras sarežģītības pakāpes armatūras izstrādājumu izgatavošanas pakalpojumus. Visi produkti ir nodrošināti ar ražotāja CE sertifikātiem un ar attiecīgām deklarācijām. SIA PROFIL AKPAC garantē kvalitatīvas produkcijas piegādi. SIA PROFIL AKPAC piedāvājuma klāstā ietilpst: celtniecības armatūra, armatūras sieti, U profila sijas, dubultās T profila sijas, profili, B500, metāla konstrukcijas, pārsedzes, liektās detaļas.

Šodien neviena būve neiztiek bez dzelzsbetona izstrādājumu izmantošanas. Mūsdienu būvniekiem šis materiāls šis materiāls ir viens no svarīgākajiem. Būvniecības armatūra (В500В, В500) no tērauda tiek izmantota monolītajā dzelzsbetonā un ir tā svarīgākā sastāvdaļa. Tādējādi būvju kvalitāte ir tieši atkarīga no izmantotā materiāla. Ja būvnieki izmanto metāla konstrukcijas no armatūras, tas nozīmē, ka ēka vai būve kalpos ilgus gadus. Būvniecības armatūra (В500В, В500) var būt gluda vai ar periodisku profilu. Otra veida armatūra ir apļa formas profils ar divām gareniskām šķautnēm veids, kā arī diviem izciļņiem perpendikulāri. Šādai armatūrai piemīt enkurošanās spēja, tāpēc to parasti izmanto, būvējot iespaidīgu izmēru konstrukcijas, kurām ir diezgan bieza betona aizsargkārta.

http://profilakpac.lv/
Dažādi | Просмотров: 24 | Дата: 31.07.2019 | Комментарии (0)

Pārdodam plākšņu materiālus mēbelēm un celtniecībai. Laminētu KSP mēbelēm Bolderāja; Egger; Pfleiderer; Termopal, Akrila loksnes, MDF loksnes, HDF mēbuļu mugursienas, Dureli, OSB 3, Saplāksni, Saplākšņa atgriezumus, Isotex iekšējās apdares plāksnes, Pretvēja plāksnes ISOPLAAT, Eko vati, Galda virsmas, Apdares malas melamīna un PVC, Furnitūru Blum Samet(viras, vadotnes, skrūves, rokturus),Indeko bīdāmās sistēmas. Piedāvājam zāģēšanas un malu līmēšanas pakalpojumus. Izgatavojam mēbeles; skapjus, bīdāmās durvis, virtuves. Iegādātās preces varam piegādāt un uzstādīt. Piedāvājam Lietuvā ražotas kvalitatīvas metāla durvis.

Ir pieejamas plākšņu materiāli mēbelēm un celtniecībai: laminēta kokskaidu plātne, OSB 3, Duelis, MDF loksnes, galda virsmas, Kokšķiedras siltinājuma plāksnes.

Nodarbojamies ar mēbeļu sagatavēm, mēbeļu izgatavošanu: vannas istabas mēbeles, virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, iebūvējamie skapji un daudz ko citu.

www.eiragroup.lv
Dažādi | Просмотров: 29 | Дата: 31.07.2019 | Комментарии (0)

Uzņēmums Konsol logi darbojas kopš 2011. gada.

Dažādu uzņēmumu vidū, kas piedāvā logu, dzīvokļu un istabas durvju, alumīnija konstrukciju pārdošanu un uzstādīšanu, SIA Konsol logi izceļas ar kvalitatīvu produkciju, draudzīgām cenām un ļoti augstu profesionalitāti. Ir pieejamas iekšdurvis un starpistabu durvis - laminētas, ar PVC plēvi, EKO finierējumu, finierētas, no priedes, kā arī durvis ar stikla elementiem un dekoratīviem frēzējumiem.

Jūs varat būt droši, ka logu un durvju uzstādīšanā SIA Konsol logi Jums piedāvās pašu labāko variantu!

http://konsol.lv/lv/starpistabas-durvis
Durvis, Logi, kāpnes | Просмотров: 26 | Дата: 31.07.2019 | Комментарии (0)

AIP Lights specializējas jaunākās paaudzes profesionālā LED apgaismojuma jomā sadarbojoties ar vadošajiem ražotājiem Eiropā, Āzijā, ASV.

Mēs piedāvājam ārpustelpu LED apgaismojumu risinājumus dažādas sarežģītības gaismas objektiem, apvienojot sevī dizainu, praktiskumu un augstu kvalitāti. Mūsu fasādes LED apgaismojuma gaismekļi - ideāls risinājums fasādes apgaismojumam. Ir pieejami vairāki modeļi par izdevīgām cenām.

AIP Lights: āra un iekštelpu apgaismojums - inovatīvi risinājumi jebkuras sarežģītības gaismas objektiem, apvieno sevī dizainu, praktiskumu un augstu kvalitāti.

https://aiplights.com/lv/
Fasādes darbi | Просмотров: 28 | Дата: 30.07.2019 | Комментарии (0)

Labdien!

Aprēķini savas mājas siltumizolācijas izmaksas izmantojot XFIXI kalkulatoru ātri, ērti un vienkārši. - http://www.xfixi.com/profesionala-eku-siltinasana-hidroizolacija/

XFIXI piedāvā kvalitatīvus mājokļu siltināšanas pakalpojumus izmantojot gan atvērto, gan aizvērto poru poliuretāna izsmidzināmās putas.

Kādēļ siltināt ar poliuretāna putām?

+Bezšuvju siltināšana
+Izolācija grūti pieejamās vietās
+Siltumenerģijas lietderīga izmantošana
+Ilgs kalpošanas laiks
+Ātra uzklāšana(Līdz 500m2 dienā)
+Kvalitātes garantija
+Videi draudzīgs materiāls (Nav toksisks, neizdala kaitīgas vielas un izgarojumus. Kā arī nerada nelabvēlīgu ietekmi ne uz cilvēka, ne dzīvnieka veselību. Nav Alerģisks, tajā neveidojas sēnīte, puve un neiedzīvojas parazīti!)
Fasādes darbi | Просмотров: 804 | Дата: 09.08.2017 | Комментарии (1)

RECTOLIGHT ir pārsegums, kuru var samontēt katrs.

1. Nav nepieciešams celtnis.
2. Saprotama montāžas instrukcija.
3. Mazs betona un armatūras patēriņš.

Meklējiet informāciju internetā "RECTOLIGHT". Vai zvaniet jau tūlīt.
Betonēšanas darbi | Просмотров: 504 | Дата: 28.06.2017 | Комментарии (0)

SIA PL Logistics uzņēmuma darbības sfēras ir plātņu materiālu (saplāksnis, KSP, LKSP, OSB) tirdzniecība, detaļu izgatavošana, mēbeļu izgatavošana, transporta pakalpojumi visā Eiropā. Tiek veikta mēbeļu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma no visiem materiāla veidiem. Tāpat tiek piedāvātiarī zāģēšanas pakalpojumi un specifisku detaļu izgatavošana. Sīkāku informāciju meklējiet mājas lapā: http://saplaksnis.lv/web/
Interjera dizains | Просмотров: 711 | Дата: 16.02.2017 | Комментарии (0)

SIA PL Logistics uzņēmuma darbības sfēras ir plātņu materiālu (saplāksnis, KSP, LKSP, OSB) tirdzniecība, detaļu izgatavošana, mēbeļu izgatavošana, transporta pakalpojumi visā Eiropā. Tiek veikta mēbeļu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma no visiem materiāla veidiem. Tāpat tiek piedāvātiarī zāģēšanas pakalpojumi un specifisku detaļu izgatavošana. Sīkāku informāciju meklējiet uzņēmuma mājas lapā.
Dažādi | Просмотров: 576 | Дата: 14.12.2016 | Комментарии (0)

Pēc pasūtījuma izgatavojam kāpnes, iekšdurvis, ārdurvis un virtuves mēbeles.
Iekšdurvis
Durvis, Logi, kāpnes | Просмотров: 823 | Дата: 03.11.2016 | Комментарии (2)

SIA "Suntech.Lv" ir pieredzējis ražošanas uzņēmums, kurš projektē un ražo dažādas metāla konstrukcijas, iekārtas, vārtus un, pēc nepieciešamības, aprīko tās ar automātiku.

Mēs piedāvājam:
-Visu veidu vārtus un žogus, kā arī to automātiku
-Garāžu vārtus, žalūzijas un barjeras
-Metāla kāpnes
-Citu veidu rūsējošā un nerūsējošā tērauda izstrādājumus
-Pēcpārdošanas garantijas un pēcgarancijas remontus un apkopes

Mums ir:
-Pieredzējis, sertificēts konstruktoru un inženieru atslēdznieku kolektīvs
-Oriģinālās rezerves daļas un izejmateriāli
Betonēšanas darbi | Просмотров: 580 | Дата: 28.09.2016 | Комментарии (0)

SIA "Suntech.Lv" ir pieredzējis ražošanas uzņēmums, kurš projektē un ražo dažādas metāla konstrukcijas, iekārtas, vārtus un, pēc nepieciešamības, aprīko tās ar automātiku.

Mēs piedāvājam:
-Visu veidu vārtus un žogus, kā arī to automātiku
-Garāžu vārtus, žalūzijas un barjeras
-Metāla kāpnes
-Citu veidu rūsējošā un nerūsējošā tērauda izstrādājumus
-Pēcpārdošanas garantijas un pēcgarancijas remontus un apkopes

Mums ir:
-Pieredzējis, sertificēts konstruktoru un inženieru atslēdznieku kolektīvs
-Oriģinālās rezerves daļas un izejmateriāli

Mājaslapa http://suntech.lv
Būvdarbi | Просмотров: 660 | Дата: 28.09.2016 | Комментарии (0)

Вибропресс ЭКОНОМ класса SUMAB E-300

Предлагаем стационарный вибропресс SUMAB E-300 для производства различных видов блоков, тротуарной плитки, бордюров и других бетонных и ж/б изделий. Все комплектующие от ведущих европейских производителей.
Высокое качество используемых материалов позволяет оборудованию выпускать первоклассную продукцию и работать долгие годы. Небольшие энергозатраты.
Модель SUMAB E-300 отлично подходит для клиентов с небольшими бюджетами или объемами производства. Производительность в смену (8 ч): пустотелые блоки (20х20х40 см) - 3450 шт., брусчатка (10х20х6 см) - 270-300 м2.
Компания "Scandinavian & UK Machines" обеспечивает полный комплект услуг по поставке стационарных и мобильных бетонных заводов; линий для производства блоков, брусчатки, бордюров, стеновых блоков, стеновых панелей; заводов для производства холодного асфальта; оборудования для перегрузки цемента - консультации, проектирование, поставка, инсталляция, обучение специалистов, сервис, поставка запчастей.
Присылайте Ваши запросы на наш электронный адрес, и мы предоставим Вам развернутое коммерческое предложение.
Скандинавское качество по оптимальным ценам!
http://www.scand-uk-machines.com/
http://sumab.eu/
Тел. +46 704 442537,
e-mail: violka.sumab@gmail.com
Ceļu būve | Просмотров: 629 | Дата: 03.12.2015 | Комментарии (0)

Бетонный завод рбу, бсу Sumab K-60.
Предлагаем мобильный бетонный завод Sumab K-60 2004 года.
Технические характеристики завода:
Производительность 50-60 м3 в час.
Конструкция завода выполнена на контейнерной раме.
4 склада инертных материалов,
пан-миксер миксер 1800/1250 литров.
Автоматическое управление заводом: компьютер Siemens (100 сортов бетона).
Компания "Scandinavian & UK Machines" обеспечивает полный комплект услуг по поставке стационарных и мобильных бетонных заводов; линий для производства блоков, брусчатки, бордюров, стеновых блоков, стеновых панелей; заводов для производства холодного асфальта; оборудования для перегрузки цемента - консультации, проектирование, поставка, инсталляция, обучение специалистов, сервис, поставка запчастей.
Для получения коммерческого предложения, отправьте, пожалуйста, заявку на наш электронный адрес.
Скандинавское качество по оптимальным ценам!
Тел. +46 704 442537,
Betonēšanas darbi | Просмотров: 601 | Дата: 03.12.2015 | Комментарии (0)

Мобильный бетонный завод SUMAB C 15-1200
Б/у полумобильный бетонный завод SUMAB C 15-1200. 2004 года, в хорошем состоянии. Производительность 16-20 м3/ч, 2 склада инертных материалов, насос химических добавок, миксер 1200/750 литров, компьютер ICON (25 сортов бетона).
Бетонные заводы SUMAB - гарантия долговечности, качества и надежности оборудования. Заводы производятся по Скандинавской технологии, с использованием компонентов от ведущих европейских производителей!
Компания "Scandinavian & UK Machines" обеспечивает полный комплект услуг по поставке стационарных и мобильных бетонных заводов; линий для производства блоков, брусчатки, бордюров, стеновых блоков, стеновых панелей; заводов для производства холодного асфальта; оборудования для перегрузки цемента - консультации, проектирование, поставка, инсталляция, обучение специалистов, сервис, поставка запчастей.
Если Вам необходима более подробная информация, Вы можете посетить наш сайт, или отправить запрос. Мы обязательно подберем наилучшее решение для Вас!
http://www.scand-uk-machines.com/
http://sumab.eu/
Тел. +46 704 442537,
e-mail: violka.sumab@gmail.com
Betonēšanas darbi | Просмотров: 623 | Дата: 03.12.2015 | Комментарии (0)

Visiem tiem, kam nepieciešama nauda es piešķirt aizdevumus € 100 līdz € 950 000 naudas līdzekļi, lai visām personām, kuras var atmaksāt to ar procentu likmi 2,5% laikā, sākot no 1-15 gadiem, atkarībā no tā, pieprasītā summa. Man tas šādās jomās: finanšu aizdevumu, mājas aizdevums, investīciju aizdevumu, Auto Loan, parādu konsolidācijai, iegādes kredītu, personas aizdevumu, un citi. Ja jums ir nepieciešama, lūdzu, sazinieties ar mani vairāk informācijas. Lūdzu, sazinieties ar mani pa pastu: Fabbioben@gmail.com
Dažādi | Просмотров: 582 | Дата: 06.11.2015 | Комментарии (0)

Visiem tiem, kam nepieciešama nauda es piešķirt aizdevumus € 100 līdz € 950 000 naudas līdzekļi, lai visām personām, kuras var atmaksāt to ar procentu likmi 2,5% laikā, sākot no 1-15 gadiem, atkarībā no tā, pieprasītā summa. Man tas šādās jomās: finanšu aizdevumu, mājas aizdevums, investīciju aizdevumu, Auto Loan, parādu konsolidācijai, iegādes kredītu, personas aizdevumu, un citi. Ja jums ir nepieciešama, lūdzu, sazinieties ar mani vairāk informācijas. Lūdzu, sazinieties ar mani pa pastu: Fabbioben@gmail.com
Dažādi | Просмотров: 538 | Дата: 06.11.2015 | Комментарии (0)

Опытные грузчики-разгрузят и занесут на нужный этаж-по Риге,Рижскому р-ону,Юрмале - регипс,направляющие,ДСП,ДВП,OSB,кафель,ламинат,мешки с сухими смесями и др. Аккуратно и качественно перенесём по этажам ванну,бойлер,мебель,пианино,сейф и т.д. Цены умеренные,договорные.
Dažādi | Просмотров: 678 | Дата: 13.10.2015 | Комментарии (0)

Piedāvāju izveidot un realizēt dzīvē Jūsu izsapņoto interjeru -dzīvoklī, mājā, birojā. Apdares materiālu, mēbeļu piemeklēšana,elektrības plāni, vizualizācijas (3 D). Dekoratīvā sienu apgleznošana . Konsultēju interjera stilu un krāsu gammas izvēlē. Gleznas katrai gaumei. Saite internetā ►► http://paletteart-designer.tumblr.com/ e-pasts: paletteart@inbox.lv TEL.-- 29553432
Interjera dizains | Просмотров: 664 | Дата: 05.10.2015 | Комментарии (0)

Termogrāfija. Termoaudits. Gaisa caurlaidības tests Blower Door. Defektu vietas atklāšanai izmantojam dūmu ģeneratoru. 250 eiro.
Tāmēšana, ekspertīzes, sertifikāti | Просмотров: 666 | Дата: 07.09.2015 | Комментарии (0)