Piektdiena, 20.09.2019, 22:21
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas

Sākums » Sludinājumu dēlis » DARBS, BIZNESS, PAKALPOJUMI » Dažādi [ Pievienot sludinājumu ]

Sludinājumu skaits kategorijā: 57
Parādīti sludinājumi: 1-20
Lappuses: 1 2 3 »


Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Skatījumi
Kvalitāte ir viens no galvenajiem kritērijiem un tieši tāpēc Jums piedāvājam tikai pārbaudītus ražotājus ar lielu pieredzi savā nozarē. Izslavētā vācu kvalitāte un skandināvu interjera dizains ir tas ko varēsi redzēt atnākot uz mūsu salonu.

Ekskluzīvas zīmolu mēbeles – tā ir izcila kvalitāte, unikāls dizains un augstvērtīgi dabīgie materiāli.

Pārstāvam pasaulē plaši pazīstamus virtuves mēbeļu un mīksto mēbeļu ražotājus kā Poggenpohl, Eggersmann, Leicht , Team 7, Loddenkempfer, Now!, Rolf Benz un citus.

Mūsdienu cilvēkam mājas ir ne vien viņa miera osta, bet arī labsajūtas, iedvesmas un jaunu impulsu avots. Jau 27 gadus mūsu prioritāte ir sajust un sadzirdēt klientu vajadzības un atbalstīt viņus sev ērtas un patīkamas dzīves telpas izveidē.

Mēs uzskatām, ka mēbelēm, tāpat kā labām kurpēm, ir labi jāder neatkarīgi no tā, vai mēs runājam par virtuvēm, guļamistabām vai dzīvojamām telpām.

https://www.in2house.lv
Dažādi | Просмотров: 5 | Дата: Šodien | Комментарии (0)

Piedāvājam plaša dizaina spektra diskus no vairāk kā desmit dažādiem ražotājiem. Sākot no standartizētiem un askētiskiem, beidzot ar krāsainiem plauktiem un milzīgiem izliekumiem. Aizpildi formu zemāk un, pavisam drīz, Tu saņemsi savu lielisko disku piedāvājumu no Mārtiņa!

Tie šoferi, kuri guvuši autovadīšanas pieredzi ar dažādi aprīkotiem spēkratiem, spēj novērtēt, cik svarīgi ir labi diski. Auto modelim atbilstoši diski apvienojumā ar piemērotām riepām spēj būtiski sekmēt auto vadāmību, dinamiku un samazināt degvielas patēriņu. Kvalitatīvi diski ne tikai uzlabo auto veiktspēju, bet arī papildina tā vizuālo tēlu.

Lietie diski izceļas ar zemu svaru, labu izturību pret mehāniskiem bojājumiem un spēju pretoties korozijai. Zemais svars ļauj samazināt degvielas patēriņu. Materiāla elastība padara diskus vieglāk labojamus. Pārdomāts disku dizains dzesē bremzes, tā pagarinot to kalpošanas laiku.
Tā kā ražošanas tehnoloģijas paver plašas dizaina iespējas un krāsojuma variācijas, diski kļuvuši par populāru auto dekorēšanas elementu.

Lietie vieglmetāla diski “Mārtiņa riepu” servisā pieejami no vairāk nekā desmit uzticamiem ražotājiem. Savai gaumei un vajadzībām piemērotu modeli atradīs gan askētiska stila cienītāji, gan tie, kas vēlas būt pamanāmi. Mārtiņa komanda ieteiks piemērotākos diskus gan pilsētas ielu, gan ekstrēmu bezceļu braucējiem.

https://martinariepas.lv/riepas-....a-diski
Dažādi | Просмотров: 6 | Дата: Vakar | Комментарии (0)

Sienas vai galda kalendārs kļūs vēl personīgāks, ja katram mēnesim pievienosi savu īpašo komentāru un izcelsi mēneša īpašos datumus, ierakstot tajā īpašo notikumu:

* tavā ziņā ir arī kalendāra vāka noformējums. Piešķir kalendāram īpašu nosaukumu, kas runā pats par sevi;
* kalendārs var sākties ar jebkuru gada mēnesi;
* arī ar kalendāra apjomu vari variēt;
* vari sākt to veidot no viena līdz pat 24 mēnešiem.

Tev ir iespēja Janvārī ar saviem draugiem uzcelt sniega vīru, Februārī ap Valentīndienu būt kopā ar otru pusi, Martā kopā ar bērniem doties ikgadējā Alpu kalnu virsotņu iekarošanā, Jūnijā ar darba kolēģiem savus spēkus pārbaudīt uzņēmuma sporta spēlēs, Septembrī izmēģināt Omas gardā ābolu pīrāga recepti un tas viss pateicoties paša veidotam kalendāram.

Apvieno emocionālo ar praktisko dzīves pusi pasniedz to kādam kā īpašu un unikālu dāvanu.

https://www.copypro.lv/lv/davanam/kalendari
Dažādi | Просмотров: 3 | Дата: Vakar | Комментарии (0)

Gaismas burti ir viens no prestižākajiem un efektīvākajiem gaismas reklāmas veidiem, noformējot ar tiem ēkas, to iekštelpas, kā arī popularizējot uzņēmumu produktus, pakalpojumus vai brendu. Turklāt tie brīnišķīgi izdaiļo un piešķir romantisku šarmu pilsētvidei vakara stundās. Mirdzoši un krāsaini gaismas burti, kas rotā ieejas tirdzniecības centros, veikalos, restorānos vai kalpo kā krāšņs pilsētas svētku atmosfēras dekoratīvais elements, ne tikai padara apkārtējo vidi skaistāku un piesaista garāmgājēju uzmanību, bet arī ļauj veiksmīgi paaugstināt zīmolu atpazīstamību.

Tāpat gaismas burti tiek plaši pielietoti kā gudrs interjera dizaina risinājums, piemēram, padarot pamanāmākus mazos veikaliņus tirdzniecības centros vai kalpojot kā efektīgs un gaumīgs logotips biznesa centru un viesnīcu apmeklētāju uzgaidāmajā zonā. Ja nepieciešams, gaismas burti var kļūt par oriģinālu un praktisku dekoratīvo elementu arī ģimenes mājokļu iekārtojumā.

https://www.kvikworks.lv/lat/produkti/gaismas_burti
Dažādi | Просмотров: 3 | Дата: 18.09.2019 | Комментарии (0)

ACE Logistics Latvia - Pilna servisa kravu pārvadājumi

ACE Logistics Latvia SIA ir uzņēmums, kas piedāvā kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumus. ACE Logistics zīmola meitas uzņēmumi atrodas visās Baltijas valstīs un Baltkrievijā. ACE pakalpojumus kopumā var uzskatīt par loģistikas risinājumu. Risinājuma saturs būs atkarīgs no konkrēta klienta vajadzībām. Mūsdienās transporta un loģistikas pakalpojumu jomā, līdztekus transportēšanas pakalpojumam, arvien lielāku lomu spēlē pakalpojumu sniedzēja spēja atrast labākos loģistikas risinājumus un apkalpošanas kvalitāte. Šādi pakalpojumi ir iespējami pateicoties plašajam apakšuzņēmēju un partneru lokam, infotehnoloģijām, konkrētas transportēšanas procesā iesaistītās valsts normatīvo aktu un kultūras savdabības pazīšanai un, protams, saviem dedzīgajiem darbu izpildītājiem.

KRAVU PĀRVADĀJUMI – PIEREDZE UN ATBILDĪBA
ACE Logistics Latvia uzņēmuma mērķis ir būt par vienu no vadošajiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem reģionā. Lai to sasniegtu, kompānija Latvijā strādā jau kopš 1997. gada. Sistemātiski tiek izkopta pakalpojumu politika, lai piedāvātie kravu pārvadājumi būtu kvalitatīvi, droši un klientiem izdevīgi. ACE Logistics Latvia grupai izveidojusies stabila, ilggadēja sadarbība gan starp kompānijas meitas uzņēmumiem, gan sadarbības partneriem Latvijā un citās valstīs.

PILNA SERVISA KRAVU PĀRVADĀJUMI:
- starptautiski gaisa, jūras un sauszemes pārvadājumi eksportam un importam;
- autopārvadājumi un saliktie dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas;
- muitas starpniecība – dokumentu sagatavošana gan juridiskām, gan privātpersonām;
- noliktavu pakalpojumi tiek individuāli piemēroti katra klienta vajadzībām – sākot ar preču saņemšanu un uzglabāšanu, līdz nodošanai gala lietotājam un atskaišu sniegšanai;
- kravas apdrošināšana zaudējumu atlīdzināšanai, kas radušies saistībā ar preču pazušanu vai to vērtības samazināšanos, apdrošinot pret visiem vai konkrētiem riskiem pēc klienta izvēles.

Atbilstoši klientu vajadzībām un prasībām mūsu piedāvātie kravu pārvadājumi ietver plašu pakalpojumu loku. Mūsu pieredzējušie speciālisti sniegs konsultācijas, lai ieplānotu katram klientam vajadzīgos pakalpojumus, un sagatavos visu nepieciešamo dokumentāciju. Mēs labi apzināmies, ka laiks ir nauda, tāpēc strādājam efektīvi un ekonomiski.

https://www.ace.lv/kravu-parvadajumi/
Dažādi | Просмотров: 4 | Дата: 18.09.2019 | Комментарии (0)

Žalūzijas mūsdienās paliek arvien populārākas, jo tiem ir daudz priekšrocību. Mēs to zinam, jo mūsu kompānijas darbības pamatveids ir sauli necaurlaidīgu sistēmu izgatavošana, pārošana un montāžas veikšana. Mēs rūpējamies par to, lai mūsu sistēmas ne tikai aizsargā pret saules stariem, bet arī izskatās atbilstoši ēkai, kur tie tika uzstādīti. Piedāvājam košus printējumus uz viegli mazgājama materiāla bērnu istabas žalūzijām, bieza materiāla solīdas sistēmas ar spēcīgu aizsardzību pret saules stariem Jūsu birojam, vai romantiskas pasteļu sistēmas guļamistabai. Tā kā kompānijas sortiments ir daudzveidīgs, Jūs viegli varēsiet izvēlēties kvalitatīvas žalūzijas jebkuras telpas logiem. Visi mūsu klienti paliek apmierināti, jo mēs zinām ko darām. Izmantojiet mūsu BEZMAKSAS uzmērītāja pakalpojumu un novērtējiet arī Jūs mūsu kvalitāti un izpildies termiņus.

Gaidām Jūsu zvanu!

https://rimsizaluzijas.lv/
Dažādi | Просмотров: 5 | Дата: 17.09.2019 | Комментарии (0)

"DEGRAN" ir ģimenes uzņēmums, un mūsu vērtības atšķiras no lielo uzņēmumu vērtībām. Mūsu komanda sastāv no savas jomas speciālistiem, un tā jau daudzus gadus ir nemainīga. Mums ir pieredze daudzās drošības sistēmu jomās. Gadu gaitā esam noteikuši jomas, kurās esam vislabākie, un koncentrējamies uz tām. Mēs piedāvājam: Videonovērošanas, apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšanas un apkalpošanas pakalpojumus. Un arī domofonu un piekļuvēs kontroles sistēmas.

Mēs piedāvājam videonovērošanas sistēmas mājām, ofisiem, bāriem, autostāvvietām un citiem objektiem.

Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana:
- Jebkuras sarežģītības līmeņa videonovērošanas sistēmu uzstādīšana, sākot ar vienu un līdz vairākiem desmitiem videokameru.
- Video varat apskatīt attālināti ar viedtālruni, planšetdatoru vai jebkuru datoru, izmantojot interneta starpniecību.
- Vecu videonovērošanas sistēmu modernizācija un to integrācija kopējā drošības struktūru kompleksā.

Videonovērošanas sniegtās priekšrocības:
- Iespēja pārraudzīt ražošanas un biznesa procesus jūsu uzņēmumā arī jūsu prombūtnes laikā.
- Izmantot to, lai nodrošinātu papildu aizsardzību Jūsu uzņēmumam un īpašumam.
- Iespēja pārraudzīt savu darbinieku darbu, pakalpojumu kvalitāti.
- Varat atrisināt dažādas strīdīgas situācijas.
- Varat uzlabot sava uzņēmuma drošību.
- Ļoti ērti izsekot visam, jo to var izdarīt gan no galda datora, gan no planšetdatora vai viedtālruņa un no jebkuras pasaules valsts.

Mūsu klienti vienmēr paliek apmierināti un iesaka mūs saviem draugiem un kolēģiem, kā arī atgriežas paši. Mēs sadarbojamies ar labākajām apsardzes firmām Latvijā. Un nepieciešamības gadījumā varam pieslēgt vai pārslēgt Jūs pie jebkura apsardzes uzņēmuma pēc Jūsu vēlēšanās, kā arī ieteikt Jums piemērotāko. Piedāvājam optimālus risinājumus jebkuram budžetam. Varam Jums ieteikt, kur ir iespējams ietaupīt, nezaudējot kvalitāti.

https://www.degran.lv/videonoverosana
Dažādi | Просмотров: 5 | Дата: 16.09.2019 | Комментарии (0)

Wedding boutique Fiancee – это мультибрендовый свадебный салон, в котором представлены уникальные, неповторимые, эксклюзивные свадебные платья от европейских дизайнеров после показа на мировых подиумах. Мы гарантируем, что в Латвии нет аналога подобным свадебным платьям. Свадебный салон Fiancee начинает свою историю с 2009 года, когда впервые открылись двери в центре Риги в очень красивом тихом месте – Berga Bazārs. И не случайно, ведь сами представители итальянского бренда Atelier Aimee лично выбирали это место и участвовали в открытии салона. Салон является единственным представителем знаменитого итальянского бренда Atelier Aimee Montenapoleone и единственным представителем известного испанского бренда Matilde Cano. В дополнении к свадебному образу и свадебным платьям мы также предлагаем свадебные аксессуары, фаты, перчатки, болеро, накидки и др.

Наша цель всегда остаётся неизменной – исполнить мечты самых прекрасных невест! Наша миссия – подчеркнуть уникальность каждой невесты, выделить индивидуальность и достоинства, создав неповторимый свадебный образ. Видеть, как Вы улыбаетесь и как сияют Ваши глаза является для нас самой большой ценностью! Мы хотим, чтобы Выбор свадебного платья был праздником! Сделаем всё возможное для Вашего Счастья!

С нетерпением ждём Вас в нашем салоне!

https://fiancee.lv/ru/svadebnye-platya/
Dažādi | Просмотров: 4 | Дата: 16.09.2019 | Комментарии (0)

Firma ELIKSS strādā savas nozares tirgū kopš 1997.gada 24.aprīļa. ELIKSS ir autorizēta firmas DSC (Kanāda) dīleru pārstāvniecība Latvijā.

Firmas darbības pamatā — kvalitatīvas preces plus ilgstoša sadarbība ar Latvijas valsts un privātajām apsardzes struktūrām ugunsdrošības, videonovērošanas un apsardzes jomā. Pēc pārdoto preču apgrozījuma firma ELIKSS ieņem augstu vietu Dīleru parstāvniecību reitingā starp Austrumeiropas valstīm.

Mūsdienu trauksmainajā laikmetā visi vēlas justies droši un pasargāt savu īpašumu. Drošības jautājumi kļūst arvien aktuālāki sabiedriskās vietās, valsts iestādēs, uzņēmumos un ražotnēs. Tāpēc arvien pieprasītāka kļūst videonovērošana un kvalitatīvas videonovērošanas sistēmas. Tas ir efektīvs veids gan privātu mājokļu un teritoriju uzraudzīšanai, gan sabiedrisku vietu, ēku, komerctelpu un ražošanas ēku drošības veicināšanai. Lai videonovērošana būtu efektīva, ir vērts iegādāties kvalitatīvu aparatūru, kas būs uzticama, ērti lietojama un kalpos ilgstoši. Tas ir ilgtermiņa ieguldījums, kas atmaksājas.

Mēs piedāvājam visu efektīvas videonovērošanas veikšanai gan privātām, gan sabiedriskām, gan uzņēmumu ēkām un teritorijām. Strādājot nozares tirgū kopš 1997. gada, esam uzkrājuši labu pieredzi un izvēlamies labāko produkciju, lai apmierinātu dažādu klientu prasības. Atkarībā no jūsu vajadzībām un vietas specifikas, kurā jums nepieciešama videonovērošana, piemeklēsim jums piemērotāko un efektīvāko risinājumu.

https://elikss.lv/product-cat/videonoverosana
Dažādi | Просмотров: 15 | Дата: 09.09.2019 | Комментарии (0)

Katru dienu piedāvājam gardas pusdienas steidzīgajiem garāmbraucējiem un biroju darbiniekiem, bet baudītājiem - īpašo restorāna ēdienkarti! Rīgas Motormuzeja apmeklētāji un garāmbraucošie gardēži tiek aicināti nobaudīt īpašo dienas ēdienkarti un pusdienu piedāvājumu, kā arī restorāna ēdienus pēc pasūtījuma! Piedāvājam gan tradicionālos latviešu ēdienus, gan arī cittautu garšas baudījumu! Mūsu vērtības ir kvalitāte, atbildība, daudzveidība un veselība. Pie mums ir pieejams pilns banketu serviss! Mēs noorganizēsim korporatīvas vai privātas svinības un banketu pēc Jūsu vēlmēm! Lepojamies ar vairāku gadu pieredzi banketu servisa nodrošināšanā un galdu klāšanā. Mūsu restorānos pieejama gardu ēdienu izlase ļoti plašā izvēlē siltajam un aukstajam galdam. Gatavojam gan sātīgas zupas un biezzupas, gan sulīgus cepešus, veselīgus salātus, aukstās uzkodas un lieliskus saldos ēdienus. Piedāvājam gan izbraukuma banketus, gan banketus mūsu restorānu mājīgajās telpās. Ēdienus gatavojam gan kāzu banketiem, gan svinībām, konferencēm un dažādiem semināriem.

https://www.mmcafe.lv/banketi/galerija
Dažādi | Просмотров: 13 | Дата: 03.09.2019 | Комментарии (0)

SIA Kantiņi dibināts 2003. gadā. Mēs specializējamies dažādu veidu granīta un laukakmens apstrādē un piedāvājam pielāgotus risinājumus kapu labiekārtošanai- kapu apmales, celiņi un kapa pieminekļi. Papildus mēs izstrādājam un sagatavojam arī dažāda veida granīta materiālus celtniecībai, tēlniecībai, interjeram un pieminekļiem. Mēs piedāvājam dažādas izvēles iespējas gan formai, gan krāsai.

Visi darbi tiek veikti mūsu darbnīcā- mūsu darbs sākas ar dizainu un mērījumiem, lai nodrošinātu iedrīgu gala produktu jūsu vēlmēm. Mūsu darbs sastāv no granīta zāģēšanas, pulēšanas, un termiskās apstrādes, kas procesa galā nodrošina raupju, porainu virsmu un aizsardzību no apkārtējās vides. Mūsu piedāvātie granīta izstrādājumi ir pieejami deviņos dažādos toņos, un laukakmens izstrādājumiem iespējamas vēl vairāk variācijas. Kapu apmales un kapa pieminekļi tiek pielāgoti mērījumiem, kas tiek veikti plānotajā atduses vietā.

SIA "Kantiņi" piedāvā akmens apstrādi kapu pieminekļu, soliņu, apmaļu un sētiņu izgatavošanai.
Tāpat arī tiek izgatavota produkcija apdares darbiem celtniecībā – galda virsmas un palodzes, granīta plāksnes grīdai un celiņiem, kamīniem un kāpnēm, kā arī veikti individuālie pasūtījumi.

https://www.kantini.lv/
Dažādi | Просмотров: 13 | Дата: 03.09.2019 | Комментарии (0)

Mēs esam labākais un drošākais iekštelpu peintbola parks Baltijā! Mūsu peintbola parkā tiek izmantotas otrreizēji lietojamajās peintbola lodītes. Tās atšķiras no ierastā peintbola ar to, ka bumbiņas nav pildītas ar krāsu, bet ir izveidotas no lateksa un trāpījuma gadījumā neatstāj nekādus traipus, trāpījumu cilvēks vienkārši sajūt. Tāpēc mūsu parkā papildus lodītes ir BEZ MAKSAS! Darba laiks 24/7 (pēc iepriekšēja pieraksta).

Peintbola iespējas:

- Vienlaicīgi spēles laukumā var atrasties līdz 16 spēlētājiem, bet ieteicamais maksimālais skaits ir 32.
- Profesionāli augstākās klases elektroniskie peintbola markeri (ieroči) Planet Eclipse ETEK5, kā arī uzticamie Tippmann 98 mehāniskie peintbola markeri.
- Vairāk spēles – ierasto 5-10 spēļu vietā (ko nospēlēsiet āra parkos), mūsu paintball parkā spēļu skaits 2h ilgās cīņās variēs no 30-60 spēlēm, jo mūsu peintbola parkā nav nepieciešamības pēc trāpījumu notīrīšanas, nākamo spēli var sākt neizejot no laukuma! Tātad vairāk spēles prieka un neviens no mūsu parka nedosies prom bez trāpījuma.

Pie mums var organizēt korporatīvo pasākumu iekštelpu peintbola parkā - Rīgā, VEFā! Peintbols ir lielisks veids, komandas darba attīstīšanai un komandas saliedēšanai, jo peintbols ir komandas spēle un peintbols palīdzēs Jūsu kolektīvā pilnveidot komunikācijas prasmes,savstarpējo uzticēšanos, ātru lēmumu pieņemšanu u.c. īpašības, kuras noderēs Jūsu uzņēmuma darbībā!

Vēlies iepriecināt savu atvasi ar neaizmirstamu ballīti? Peintbola Ballīte! Tas ir tieši tas, kas Jūsu censonim ir vajadzīgs! Vai tā ir bērnu dzimšanas dienas ballīte, vārda dienas svinības vai vienkārša draugu ballīte, Jūs kopā ar ģimeni un draugiem jautri pavadīsiet laiku un iegūsiet neaizmirstamas emocijas! Īpaši mazajiem jubilāriem un viņu draugiem – iespējams lodītes trieciena spēku noregulēt tā, lai izvairītos no lielām sāpēm un zilumiem! Ieteicamais spēlētāju vecums no 7 gadu vecuma, bet jaunākais dalībnieks līdz šim mūsu parkā ir bijis tikai 4 gadus vecs!

http://pbtelpa.lv/
Dažādi | Просмотров: 16 | Дата: 28.08.2019 | Комментарии (0)

SIA “Gates 4 you” izveidots 1999. Gadā, un jau vairāk kā 15. gadu veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū. Esam vienīgie, reālie, visu veidu žogu, vārtu un vārtu automātikas ražotāji Latvijā.

Vārtu automātika iedalās pēc vārtu veidiem: ir veramie vārti, bīdāmie vārti un paceļamie sekciju vārti. Tieši tāpat iedalās vārtu automātika: veramo vārtu automātika, bīdāmo vārtu automātika un paceļamo vārtu automātika.

Bīdāmie vārti - populārākais vārtu izgudrojums. Lieliski iederas jebkuras sētas vai žoga projektēšanā. Piedāvājam pilnībā nokomplektētus bīdāmos vārtus.

Pateicoties uzņēmīgai, un profesionālai darbībai, esam guvuši plašu atzinību, un popularitāti Latvijā. Produkcija izceļas ar lielu daudzveidību, un tieši tādēļ mūsu uzņemuma vadošie speciālisti, un inžinieri, labprāt kunsultēs, un ieteiks vislabāko risinājumu tieši Jūsu situācijā!

http://www.vartuveikals.lv/produkcija/vartu-automatika
Dažādi | Просмотров: 24 | Дата: 28.08.2019 | Комментарии (0)

Piedāvājam izstrādāt jaunu mājas lapu pa saprātīgu cenu, kas būtu pielāgota mobilajiem telefoniem, planšetēm un piesaistītu Jūsu klientus. Tekstu būtu iespējams brīvi rediģēt. Dizainu, saturu un dažādus aktuālus papildinajumus precizēsim tiekoties.

Mūsu mājas lapas adrese http://siaform.com
Tālrunis saziņai 26445577
Dažādi | Просмотров: 652 | Дата: 12.09.2017 | Комментарии (1)

Vai kāds ir dzirdējis un redzējis 20 procenti 36 stundās.
tad nu, lūk, tas ir iespējams saitā http://traktir.pro/?ref=877
Izveidojam maku starptautiskajā maksājumu sistēmā https://payeer.com
un aiziet.
Varam parēķināt, cik tas ir mēnesī!
Tiesa gan, ka tur viss notiek rubļos, bet sistēmā visu vienkārši var parvērst sev vēlamajā valūtā.
Dažādi | Просмотров: 642 | Дата: 14.04.2017 | Комментарии (0)

RT TAX atgriezīs Jūsu nodokļus, ja esat strādājis(-usi) Lielbritānijā, Īrijā, Austrālijā, Kanādā, Norvēģijā, Vācijā, Nīderlandē, Dānijā vai ASV.

Piesakieties nodokļu atmaksai, apmeklējot mūsu mājas lapu vai iesniedzot dokumentus mūsu pārstāvjiem Jūsu pilsētā.

Atrgieziet savus nodokļus ātri un ērti! Vidējā nodokļu atmaksas summa ir 804 EUR. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar mums.
Dažādi | Просмотров: 595 | Дата: 20.01.2017 | Комментарии (0)

Salonā DoubleSun Skolas ielā 14, jūs vienmēr būsiet gaidīts viesis! Jums būs iespēja sevi palutināt ar profesionālu un pieredzējušu meistaru komandas procedūrām matiem un visam ķermenim pēc izvēles, vēlmēm un vajadzībām. Vairāk informācijas meklējiet mūsu mājaslapā - doublesunsalons.lv
Dažādi | Просмотров: 580 | Дата: 09.12.2016 | Комментарии (0)

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Pārkreditācija .
Jebkādiem mērķiem. Individuālie noteikumi.
Noformēšana pret ķīlu - Dzīvoklis. Māja. Jaunbūve. Ēka. Zeme. Komercobjekti.
- Jebkuras plātības objekti par tirgus vērtību.
- Summas, Termiņš, % likmes - Individuālie noteikumi
- Operatīva Pieteikuma izskatīšana, noformēšana, naudas saņemšana.
- Summas, Termiņš ir atkarīga no ieķīlātā īpašuma tirgus vērtības.Pirmstermiņa dzešana.
- Palielinat krediīa summa. Pārkreditēšana.Visu parādu dzēšana utt.
- Pieteikuma izskatīšana, konsultācijas, uz visiem Jūsu jautājumiem - bezmaksas
- Zvaniet lai uzzinātu vairāk,no 09:00 - 21:00. Bez brīvdienam.
- Finansu konsaltings, neatkarīgs brokeridž.
- Papildus info mūsu mājas lapā / Kreditspro.

Pieteikties Online:
- Sūtiet 24/7 Online Pieteikumu. Sk. mūsu web-lapā/ Kreditspro - atbilde 1 stund./laikā.
* Ņemiet kredītus apdomīgi, neaizmirstiet par atbildību.
Dažādi | Просмотров: 681 | Дата: 20.01.2016 | Комментарии (0)

Кредит под залог недвижимости квартиры, дома, земли. Перекркдитация.
На различные цели и срок. Индивидуальные, гибкие условия.
Оформление под залог:- Квартира, Дом, Земля, Коммерч. объекты.
- Физическим и юридическим лицам
- Различной площади и стоимости, без ограничений.
- Сумма, срок, % ставка - индивидуально, зависит от залога.
- На время продажи, каникулы, досрочный возвратбез штрафа.
- На любые цели - оплата долгов, кредитов, для бизнеса, перекредитация и тд.
- Оперативное рассмотрение заявок без исключений.
- Консультации по всем условиям оформления, получения, возврата, независимый брокеридж.
- Звоните с 09:00- 21:00 и узнайте больше. Без выходных.
- Подробно на нашей на web-странице, ссылка ниже -адрес в интернете: kreditspro

Для тех кому срочно:
- 24/7 Заявка в интернете с нашей web-страницы / kreditspro - ответ за 1 час.
* Берите кредит обдуманно, оценивая свои финансовые возможности !
Dažādi | Просмотров: 727 | Дата: 20.01.2016 | Комментарии (0)

Кредит под залог недвижимости квартиры, дома, земли. Перекркдитация.
На различные цели и срок. Индивидуальные, гибкие условия.
Оформление под залог:- Квартира, Дом, Земля, Коммерч. объекты.
- Физическим и юридическим лицам
- Различной площади и стоимости, без ограничений.
- Сумма, срок, % ставка - индивидуально, зависит от залога.
- На время продажи, каникулы, досрочный возвратбез штрафа.
- На любые цели - оплата долгов, кредитов, для бизнеса, перекредитация и тд.
- Оперативное рассмотрение заявок без исключений.
- Консультации по всем условиям оформления, получения, возврата, независимый брокеридж.
- Звоните с 09:00- 21:00 и узнайте больше. Без выходных.
- Подробно на нашей на web-странице, ссылка ниже -адрес в интернете: kreditspro

Для тех кому срочно:
- 24/7 Заявка в интернете с нашей web-страницы / kreditspro - ответ за 1 час.
* Берите кредит обдуманно, оценивая свои финансовые возможности !
Dažādi | Просмотров: 721 | Дата: 20.01.2016 | Комментарии (0)

1-20 21-40 41-57