Otrdiena, 23.07.2019, 04:33
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Hobijs, Vaļasprieks, Izklaide, Atpūta » Auto / Moto » Ātrāk brauksi, tālāk tiksi???!!! (Ātrāk brauksi, tālāk tiksi?)
Ātrāk brauksi, tālāk tiksi???!!!
MegaForumsDatums: Ceturtdiena, 12.11.2009, 00:01 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Jau izsenis zināma paruna «Lēnāk brauksi, tālāk tiksi». Tomēr ne vienmēr tā darbojas. Lai arī no dažu politiķu mutes ir izskanējis vēsturiskais citāts: «Tie pirmie būs tie pēdējie un tie pēdējie būs tie pirmie», mums jau ir pieredze no pēdējām pašvaldību vēlēšanām, kur palika pirmie un kur pēdējie.

Un jāpiekrīt, ka dzīve mums visapkārt no neaizmirstamiem laikiem ir vēlējusies kļūt ātrāka. Atcerieties - «Ātrāk. Augstāk. Tālāk.»? Arī interneta pieslēguma ātrums nemitīgi aug. Tam līdz aug arī apziņa - jo ātrāks ir mans internets, jo labāks esmu es pats. Pieaug arī braukšanas ātrums.

Vakar CSDD uzsāka savu jauno kampaņu, kuras mērķis ir likt cilvēkiem izvēlēties drošu ātrumu, kas varētu novest pie mazāka skaita bojāgājušo cilvēku uz ceļiem. Psihologs un psihoterapeits kampaņas atklāšanas pasākumā stāstīja par to, kādi ir iemesli kādēļ īsti cilvēki izvēlas pārsniegt ātrumu.

Forums » Hobijs, Vaļasprieks, Izklaide, Atpūta » Auto / Moto » Ātrāk brauksi, tālāk tiksi???!!! (Ātrāk brauksi, tālāk tiksi?)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: