Sestdiena, 21.09.2019, 19:44
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Hobijs, Vaļasprieks, Izklaide, Atpūta » Auto / Moto » 11. jūnijā SABI STREETSTOCK drifts notiks „333”
11. jūnijā SABI STREETSTOCK drifts notiks „333”
MegaForumsDatums: Otrdiena, 08.06.2010, 23:14 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Šī nedēļas nogali drifta fanu kalendārā varētu iekrāsot ar sarkanu krāsu, jo „Baltic Motorsport Partner” Biķernieku stadionā rīko 2. street drifta posmu Latvian Drift Cup. Lai vai kā, drifts neaprobežojas ar Biķernieku stadionu vien, tieši tāpēc SABI šo piektdien, 11. jūnijā no 19:00 līdz 21:30, rīkos drifta treniņu sporta kompleksā „333” Ropažos (www.333.lv). Šis treniņš īpaši patiks tiem, kuriem nepatīk stāvēt garajās rindās, jo liela daļa sestdienas sacensību dalībnieku visticamāk Biķerniekos centīsies pieslīpēt savu tehniku atbilstoši sacensību trases konfigurācijai.

Reģistrācijas forma un kārtība paliek nemainīga – reģistrējies treniņam, aizpildot www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, un NEMAKSĀ dalības maksu! Pieteikuma anketa jāaizpilda līdz 11. jūnija plkst. 15:00, kad reģistrācija beidzas. Treniņā iepriekš reģistrētajiem dalībniekiem (tāpat kā skatītājiem) jāmaksā tikai ieejas maksa Ls 1. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 11. jūnija 15:00, dalības maksa Ls 9.

Uzmanību! Sākot no nākamā treniņa 18. jūnijā Biķerniekos tiks mainīta iebraukšanas kārtība. Ieejas maksa skatītājiem paliks nemainīga, taču, lai iebrauktu Biķernieku trases teritorijā ar automašīnu, vadītājam katru reizi būs jāšķiras no Ls 3. Regulārajiem skatītājiem piedāvājam iespēju pie ieejas iegādāties SABI STREETSTOCK auto uzlīmi, kas, vienreiz uzlīmēta uz automašīnas, turpmāk kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos. SABI STREETSTOCK auto uzlīmes 11. jūnija drifta treniņa dalībniekiem bez maksas tiks izsniegtas pie reģistrācijas, pārējie interesenti tās varēs iegādāties pie ieejas par Ls 2. Vēlreiz atgādinām, ka šī kārtība attiecas tikai uz SABI drag & drift treniņiem Biķerniekos, kā arī to, ka, ja drifta treniņš notiek Biķernieku kartodromā, skatītāju iebraukšana ar automašīnām atļauta tikai no 21:30 vietas trūkuma dēļ. Ceram uz Jūsu sapratni un atsaucību! J

Ja esi pie šīs uzlīmes ticis, neplēs to nost – uzlīme noderēs visas sezonas garumā.

Drifta treniņa dalībniekiem obligāti jāizmanto autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas.

Tiekamies 11. jūnijā Ropažos, sporta kompleksā „333”.

Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!

 
Forums » Hobijs, Vaļasprieks, Izklaide, Atpūta » Auto / Moto » 11. jūnijā SABI STREETSTOCK drifts notiks „333”
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: