Trešdiena, 26.07.2017, 08:28
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Dažādi » Latvijas zaļās enerģijas forums (18.janvārī notiks Latvijas zaļās enerģijas forums)
Latvijas zaļās enerģijas forums
MegaForumsDatums: Otrdiena, 12.01.2010, 14:43 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti, Vides un Zemkopības ministrijām 2010.gada 18.janvārī Rīgas Tehniskās universitātes lielajā aulā Rīgā, Kaļķu ielā 1 rīko Latvijas zaļās enerģijas forumu, kura laikā iecerēts diskutēt par to, kā paplašināt zaļās enerģijas izmantošanu Latvijas tautsaimniecībā.

Forumu atklās ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) ar ieskatu par Latvijas situāciju zaļās enerģijas jomā un nākotnes iecerēm. „Atjaunojamie energoresursi ir Latvijas tautsaimniecības atdzimšanas iespēja šodien, kas radīs jaunas darbavietas laukos un pilsētās,” uzsver A. Kampars.

Forumā par zaļās enerģijas plašākas izmantošanas nozīmi apkārtējās vides saglabāšanā runās vides ministrs Raimonds Vējonis (ZZS), savukārt par koksnes pieejamību zaļās enerģijas ražošanā plāno uzstāties zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).

Ar priekšlikumiem zaļās enerģijas izmantošanas veicināšanas politikas pilnveidošanā uzstāsies RTU profesore Dagnija Blumberga, Latvijas siltumuzņēmumu asociācijas prezidents Edgars Vīgants un SIA „Grandeg” īpašnieks Andris Lubiņš. „Mums ir zināšanas, pieredze un resursi, lai Latvijā ražotu un attīstītu tehnoloģijas ar augstu pievienoto vērtību,” norāda A.Lubiņš.

Foruma noslēgumā iecerēts pieņemt rezolūciju par kopīgu rīcību, lai panāktu pēc iespējas plašāku zaļās enerģijas izmantošanu Latvijas tautsaimniecībā.

Foruma programma

Reģistrācija dalībai līdz 2010.gada 15.janvārim. Forums ir bez dalības maksas.
Reģistrācija dalībai forumā http://www.videszinatne.lv/index.p....ormId,7

lopez pascalineDatums: Otrdiena, 15.10.2013, 14:23 | Ziņojums # 2
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties

Man jūsu rīcībā aizdevumu no 5000 latiem LVL 2,000,000 ļoti vienkāršā
izteiksmē visiem, kas var maksāt.
Ar likmi 3% gadā.
Es arī veikt investīcijas un aizdevumi starp konkrētiem veidiem.
Es piedāvāt aizdevumus īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa
sadarbību ar manu advokātu un atmaksas termiņa abordable.Nous ignorēt
savu lietošanu, un mūsu pārskaitījumi sniedz bankas uz drošību
darījumu.
Attiecībā uz visiem Jūsu pieprasījumiem priekšlikumus likmes un
maksājumiem stadijas, un Es būšu jūsu palīdzību.
Visbeidzot, attiecībā uz lielāku sapratni, lūdzu, sazinieties ar mani
e-pastu: lopezpascaline@gmail.com
NB: Atkal, nav nopietni atturēties ----------

laurisupe15Datums: Svētdiena, 16.11.2014, 21:26 | Ziņojums # 3
Pulkvežleitnants
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 146
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Čau, zinu ir grūti laiki pašlaik Latvijā, bet ja vēlies, lai tev tie nebūtu grūti TIKAI IZLASI , kas šajā mājas lapā http://ulinks.net/e9457 ir rakstīts un sapratīsi, ka dzīvē ir arī gaišās puses!:))

Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Dažādi » Latvijas zaļās enerģijas forums (18.janvārī notiks Latvijas zaļās enerģijas forums)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: