Sestdiena, 17.08.2019, 14:34
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Dažādi » Kas ir eParaksts? (eParaksts jaunā veidolā)
Kas ir eParaksts?
MegaForumsDatums: Ceturtdiena, 08.09.2011, 22:53 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
eParaksts jaunā veidolā - kur un kā to var izmantot?

Kad mēs par kaut ko līgstam, tad parasti taču parakstam arī dažādus papīrus -- līgumus, vienošanās, vai ko tamlīdzīgu. Tāpat mums personīgi ir jāparaksta arī dažādi iesniegumi, lūgumi vai ziņojumi, un arī vēstules mēs taču parakstām. Kāpēc? Gluži vienkārši -- tas ir pārbaudīts un drošs veids, kā apliecināt, pie tā vai cita dokumenta pievienot apliecinājumu, kas to sasaista ar mums, tas ir -- paraksta licējiem. Savas dzīves laikā cilvēks parakstu lieto bieži un daudz, jo jāparakstās, tas ir -- jāapliecina, ka piekrītam un atbalstam to vai citu dokumentu -- ir visai bieži.
Lūk, gribam izteikt apgalvojumu, ka šobrīd ir daudz drošāks veids, kā apliecināt savu personisko „JĀ!" kādam konkrētam dokumentam -- tas ir eParaksts! Kas ir eParaksts, kā un kur mēs to varam izmantot -- par to stāstīsim šajā multivides žurnāla Nākotnes Parks sērijās! Pirmā no tām veltīta tieši eParksta lietošanas pamatiem. Kā pie tāda tikt? Kur un kā to iespējams lietot?Lieto eParakstu privāti

Iepriekšējā sērijā mēs jau stāstījām par to, kas tad ir jaunais eParaksts. Būtībā, mēs varam lepoties ar to, ka esam radījuši Eiropā pirmo pirmo virtuālo parakstu, kura lietošanai nav vajadzīga nedz viedkarte, nedz arī speciāls karšu lasītājs! Elektroniskais paraksts ir gluži kā mūsu roka, kas vienmēr ir kopā ar mums brīdī, kad mums vajag elektroniski parakstīt un nosūtīt kādu dokumentu! Šajā multivides žurnāla "Nākotnes Parks" sērijā esam īpaši pētijuši iespējas, kā jau šodien un tagad drošo eParkastu var lietot privātpersonas, tātad -- mēs visi!Lieto eParakstu arī biznesa vidē

Ja esat bijuši cītīgi multivides žurnāla "Nākotnes Parks" iepriekšējo sēriju skatītāji, gan jau būsiet pamanījuši, ka mēs esam aizsākuši tādu kā cītīgāku iepazīšanos ar jauno, drošo virtuālo eParakstu, kas meklējams interneta vietnē www.eParaksts.lv. Vispirms uzzinājām, kā vispār šis virtuālais eParaksts darbojas, tad ielūkojāmies, ko ar to var iesākt vienkāršais cilvēks jeb privātpersona. Savukārt tagad jau palūkosimies, kādas priekšrocības jaunais eParaksts var dāvāt biznesa videi!

 
MegaForumsDatums: Pirmdiena, 26.09.2011, 22:02 | Ziņojums # 2
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Diskusija studijā par un ap virtuālo eParakstuPiedāvājam jūsu uzmanībai diskusiju Nākotnes Parka studijā, kurā iespējams uzzināt, kā šobrīd Latvijā virzās un attīstās virtuālais eParaksts, kādas funkcijas tas pilda, vai Latvijas sabiedrībai šāds instruments ir vajadzīgs un kādas ir eParaksta nākotnes attīstības perspektīvas. Diskusijā piedalās LIKTA prezidente Signe Bāliņa, LVRTC valdes loceklis Gints Kiršteins, kā arī diskusijas vadītājs Reinis Zitmanis.
 
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Dažādi » Kas ir eParaksts? (eParaksts jaunā veidolā)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: