pelnit interneta - Forums
Piektdiena, 09.12.2016, 13:34
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Dažādi » pelnit interneta (nauda, internets,piramida)
pelnit interneta
cuubijsmoDatums: Pirmdiena, 11.02.2013, 21:30 | Ziņojums # 1
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 1
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Sveiki,
Pašreizējā situācijā ikviena finansiālie apstākļi nav spoži, tāpat kā man tas bija pirms mēneša. Tāpēc vēlos palīdzēt tieši jums, tāpat kā palīdzēja man šis turpmāk aprakstītais biznesa plāns.
Ieguldījumi tikai 2 eiro, kas budžetam tāpat neko nenodarīs. Reāls plāns, ar kuru jau nodarbojas tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Paziņas pelna jau apmēram 1000 eiro mēnesī, es patlaban aptuveni uz pusi mazāk.
Lūk, kas tev jādara:
1) Piereģistrējies paypal.com, (šis punkts atkrīt ja jau esi piereģistrējies). Pievieno savu kredītkarti. Augšā redzēsi opciju „Profile”, tad uzejot uz viņas izvēlies „Add/Edit Credit Card” un izpildi nosacījumus.
2) 2 eiro uzsākšanas naudas pārsūtīšana e – pastiem:

1. steromanhq69@post.com
2. fatmanscope@gmail.com
3. markbronson69@yahoo.co.uk
4. zhundastocks@inbox.lv
5. ed-c@inbox.lv
6. robitaills@gmail.com
7. moonlight1002@ inbox.lv
8. richandreas@inbox.lv
9. ek2008132@gmail.com
10. cuubijsmo@gmail.com

Kā pārsūtīt?
Katram jāsūta 0.20 eiro. Secībā no 1. – 10., lai ķēde nostrādātu.
Ielogojies paypal.com, izvēlies „Send Payment”, tad zemāk no „Purchase” opcijas pārslēdz uz „Personal” un jāizvēlas iespēja GIFT. Tad netiek ņemta komisija šādā veidā.
3) Izveidojiet lidzigu adresi ka ši, varat ari nokopet manejo un saglabat(txt formata vai ka jums ertak). Kopetaja teksta izdzesiet no macinu saraksta PIRMO(AUGŠEJO ) macina epastu un parvietojiet 2.macinu pirmaja vieta, kuru jus izdzesat, 3.macinu otraja vieta, 4.macinu trešaja, 5.macinu ceturtaja, 6.macinu piektaja, 7.macinu sestaja, 8.macinu septitaja, 9.macinu astotaja, 10. macinu devitaja, bet 10.rindina, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA macina epastu!!!
4) Pēc tam šo listi, kur jau esi iesaistīts arī pats publicē dažnedažādās darba meklēšanas vietnēs, forumos un pēc iespējas vairāk, lai būtu cienīgs atalgojums(200 – 300 vietnēs vismaz).
Šis viss strādā pateicoties ikviena dalībnieka motivācijai pelnīt, palīdzēt citiem un godīgumam. Ja aktīvi darbosies, iespējama nopelnit vairāk nekā par pavadīto laiku darbā , pēc tam varesi skatities ka konta parādas nauda.Jābrīdina vien tas ka pirmajā nedēļa varētu likties, ka tas nestrādā. Protams, ārzemēs šī būtu gandrīz kā kabatas nauda, bet pie mums tā ir reāla izdzīvošana. Reāli ši metode jau sen esot stradajusi jo viens Krievijas vai kadas citas valsts pilsonis bija rakstijis vesltules lai viņam atsuta 1 rubli, kas arī esot nostradajis.
Vai vēlies stabilu peļņu praktiski dažas stundas katru dienu pavadot pie datora, ieguldot tikai 2 eiro uzsākšanai? Ja nē, tad turpini meklēt darbu vai strādā vidēji par 10 – Ls 20 dienā, taču atceries vienu – es jau pelnu vairāk! Protams es arī esmu bijis prêt šāda veida darbībam internetā.Paldies par sapranti, ja velies tad iesaisties un turpinam palīdzēt viens otram.

P.s: Nebaidies ja redzi kkur vel līdzīgu rakstu,tas tik pierada to ka tas darbojas..

laurisupe15Datums: Svētdiena, 16.11.2014, 21:27 | Ziņojums # 2
Pulkvežleitnants
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 146
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Čau, zinu ir grūti laiki pašlaik Latvijā, bet ja vēlies, lai tev tie nebūtu grūti TIKAI IZLASI , kas šajā mājas lapā http://ulinks.net/e9457 ir rakstīts un sapratīsi, ka dzīvē ir arī gaišās puses!:))

Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Dažādi » pelnit interneta (nauda, internets,piramida)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: