Sestdiena, 21.09.2019, 06:37
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Dažādi » JAUNS PROJEKTS KURŠ TIEŠAM MAKSĀ LABU NAUDU.
JAUNS PROJEKTS KURŠ TIEŠAM MAKSĀ LABU NAUDU.
kbpsDatums: Svētdiena, 28.04.2013, 01:14 | Ziņojums # 1
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 2
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Runa iet par Destination Travel Resorts.

Tā ir kompanija, kura darbojās turisma industrijā, kas kā zināms ir visienesīgaka industrija pasaulē ar ne tikai miljonu, bet triljonu dolāru apgrozījumu ik gadu.Šī kompanīja piedavā visiem saviem aktīviem biedriem, lētus ceļojumus un apmešanos ekskluzīvas viesnīcas,kurortos visā pasaulē ar ļoti lielām atlaidēm - līdz pat 85% no regulāras cenas !
Kā arī protams kompanijā piedavā ļoti labi nopelnīt ikvienam savam biedram 9 dažādos veidos!
Oficiāli DTR startēja šī gada pirmajā martā.

Ko Destination Travel Resorts piedavā un kā šeit var pelnīt ?
Kā iepriekš minēju pelnīt var šeit 9 dažados veidos, bet pats galvenais un revolucionārākais veids...kāds iepriekš,vismaz pēc manām zināšanam, interneta marketinga industrijā vēl nav bijis ! Var pelnīt noteiktu procentu(1-7%) No ikviena aktīva biedra, kas pievienojās pēc jums !Un šī peļņa nav vienreizēja, tā katru mēnesi summējas un paliek ar vien lielāka, līdz ar to katru mēnesi jūsu ienakumi pat neatkarīgi no jums, AUG un paliek ar vien lielāki ! Un šis ir tikai viens no 9 veidiem,kā te pelnīt ! Tāds kā pasīvais ienākums !

Kādi ir nosacījumi, iestāšanas maksa un ikmeneša maksa Destination Travel Resorts?
Protams, ka nauda ne no kurienes nevar rasties un visi bez nekādiem nosacījumiem nevarētu bez limita pelnīt no visiem kas pievienojās pēc viņiem.Tapēc ir pāris ļoti viegli izpildāmi nosacījumi.
Iestāšanas šinī kompānijā ir vienreizeja samaksa 100$ apmerā un pēc tam ikmēneša maksā 30$ apmerā, tas mums dod officāla biedra statusu un dod pieeju kompānijas lētiem ceļojumu un viesnīcu piedavājumiem pa visu pasauli.
Kā arī, katram dalībniekam ir tāds kā status vairakos līmeņos kompanijā.
Visi kas iestājas ar 100$, iegūst sev tā saucamos brodzas statusu, kas ļauj pelnīt automātiski no pirmajiem 7 cilvekiem, kas iestajās pēc viņiem, kā arī ikviens noskatoties vienkaršu apmācību video, jau nopelna 10$ sev atpkaļ.

Bet protams, tas nebeidzas ar to, kad dalībnieks pats personīgi uzacina divus citus cilvēkus zem sevīm, kas arī iestājas kompānijā un kļust par bronzas beidriem. Jūs iegūstat sudraba statusu, kas jau ļauj jums pelnīt neierobežoti no visiem cilvēkiem(1%), kas iestājas kompānija pēc jums.Procentu no viņu ikmēneša maksas.Protams statusi nebeidzās ar to, jo var pelnīt līdz pat 7%.Atteicgi nakmais status jau ir zelta,kuru var iegūt, ja jūsu diviem cilvekiem ir savi divi cilvēki. Šinī gadijumā viņi jau pelna 1%..bet jūs jau 2%.
Bet es saprotu, ka ne visiem izdodās pat tos pašus divus cilvēkus sev atrast tapēc man ir ipašs piedavajums, kas jau nes labus rezulātus ikvienam un nesīs arī nakotnē.

Speciālais piedāvājums ikvienam, kas pievienojās mūsu komandā ! Komandas taisītājs(teambuild) + katrs cilvēks tiks reklamēts atsevišķi vairakos reklāmu avotos, līdz brīdim, kad dabūs savus divus cilvēkus !!!
Zinot, ka ne vienmēr ir viegli, pat bieži vien grūti iesatīt cilvēkus kāda projektā, it sevišķi kādam kurš ir iesācejs interneta peļņas industrijā. Tapēc es piedavāju sistēmu, kas rindas kartībā ļaus ikvienam laika gaitā dabūt savus divus cilvēkus, pat neko nedarot. Attiecīgi tas notiek tā, katru kas piesakas un izsaka vēlmi piedalīties šinī projektā, viņam tiek nosūtits kāda cita cilvēka links no mūsu komandas, kas arī gaida savus cilvēkus un atteicīgi 24 h laikā vajag apmaksāt savu iestāšanas maksu, lai jau jūs būtu nakamais rindā kuram tieši tā pat tiks nosūtits jau nakamā, kas gribēs piedalīties šinī projektā ! Velos piebilst, ka mūsu komanda vēl ir jauna un rinda ir ļoti īsa,lidz ar to ilgi nebūs jagaida. Bet reklāma un aktivitāte no manas puses ir liela, kā arī ir vairāki cilveki kuri tuvāka laikā pievienosies mums un jūs varat būt viņiem priekša un viņi registrētos tieši zem jums !
Kā arī tiks veiktas dažada veida reklamas tieši uz jūsu personīgam adresēm, lai maximāli atri dabūtu jūsu divus cilvēkus! Kā arī bonuss tam visam, es pats esmu zem cilvēka kuram ir vislielakā komanda šinī kompānijā un viņš arī ļoti aktīvi reklamējas un arī ir uzstasījis šadu sistēmu...esot pie mums, jūs arī tiksiet iekļauts viņa sarakstā uz cilvēku dabūšanu !
Tā tad pēc visa ši var secināt..ka savus divus cilvekus tiešam nebūs jagaida ilgi..pat ja jums pašam nesnāks nevienu piesaistīt ! Galvenais ir vēlmi iesastīties un darboties !

Pievienots (28.04.2013, 01:14)
---------------------------------------------
Cik varēs nopelnīt Destination Travel Resorts ?
Dabūjot savus divus cilvēkus pats vai ar mūsu palīdzību jūs uzreiz nopelnīsiet par katru no viņiem 25$, kopā 50$.Kā ari ieskaitot 10$ par apmacību video noskatīšanos, jau būsiet nopelnījis 60$.
Tālak kā sudarba biedrs jūs pelnat neirobežoti no visiem kas pievienojas kompānija pēc jums.
Esmu novērojis ka vidēji dienā pievinojas 7-10 jauni cilveki par maksu..un ap 400 bezmakas cilvēki.
Kā sudraba statusa biedrs jūs no katra cilvēka, katru mēnesi pelnat 1% no viņu ikmēneša maksas, atteicīgi 0,30 centi par cilvēku.Ņemot minimalako skaitu sanāk pirmajā menesī jūsu pasīvais ienakums būtu 63 $...kas varbūt neliekas daudz, bet jasprot ka nakamā menesī viņš jau summejas ar jaunajiem cilvekiem...atteicīgi nakmā menesī jūsu ienakums jau dubultojas. Un ja jūs jau sasneigtu nevis sudraba, bet zelta statusu tad ienākums par katru cilvēku jau būtu nevis 0,30 centi, bet 0,60 centi. Un šis ir tikai viens no 9 veidiem kā pelnīt.

Visi 9 veidi kā pelnīt ir šeit http://destinationtravelresorts.com/earn-money.php

Kā varēs saņemt savu naudu no DTR vai samaksāt par iestāšanas maksu?

Par iestāšanos maksu var ļoti ērtā veidā samaksāt ar savu VISA vai Mastercard.
Saņemt naudu varēs, pasutot bezmkasas speciālo karti, uz kuru arī attiecīgi varēs saņemt savu naudiņu no šī projekta, karti varēs lietot vietejos latvijas veikalos pērkot preces, parsūtot sev uz kontu vai izņemot bankas automātos.
Pirmā reize kad jums uz kartes ienāks nauda, noņems 12$ komisiju par kartes iegādi. Un vēlak jau būs minimālas komisijas par naudas izņemšanu u.t.t. Noteikti lētakas un ar mazākam galvas sāpem, kā dabūt sev naudu no visiem interneta bankām kā payaza,paypal u.t.t.

Kopsavilkumā - pelnīt te var jebkurš neatkarīgi no tā vai jums ir pieredze interneta marketingā vai nav...neatkarīgi no tā vai piesastīsiet cilvēkus vai nē ! Un galvenais, ka peļņa jums augs ar katru mēnesi, šī nav kompānija uz paris mēnešiem, bet uz gadiem un pat gadu desmitiem.

Tapēc pieskaties...un paši savām acīm redzēsiet rezultātus un galvenais jutīsiet uz savu maciņu

Pieteikties var te:
http://destinationtravelresorts.com/enroller.php
Laukā Distributor rakstiet niku: kbps
Ja vajadzigi pieradijumi ka firma maksā vai ir kādi jautājumi rakstiet uz skaipu: kbps_microlines

 
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Dažādi » JAUNS PROJEKTS KURŠ TIEŠAM MAKSĀ LABU NAUDU.
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: