Sestdiena, 24.08.2019, 07:58
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Hobijs, Vaļasprieks, Izklaide, Atpūta » Dažādi » Izsludināta otrā ES veselības jomas balva žurnālistiem
Izsludināta otrā ES veselības jomas balva žurnālistiem
MegaForumsDatums: Ceturtdiena, 25.03.2010, 19:12 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
No 2009. gada 16. jūnija līdz 2010. gada 1. jūlijam žurnālisti, izmantojot tiešsaistes veidlapu, var iesniegt iespiestas vai tiešsaistes publikācijas. Konkursa termiņš ir 2010. gada 1. jūlija pusnaktī.

Kā noskaidro uzvarētājus? Katrā Eiropas Savienības dalībvalstī vienu finālistu izraugās nacionālā žūrija, kurā piedalās vietējie žurnālisti un sabiedrības veselības speciālisti un kuru vada Eiropas Komisija. Pēc tam no 27 finālistiem Eiropas Savienība žūrija izraugās trīs ES mēroga uzvarētājus. Kad nacionālo un Eiropas Savienības žūrijas locekļu vārdi apstiprināti, tos publisko Žurnālistu balvas tīmekļa vietnē.

Pirmās vietas ieguvējs saņems naudas balvu 5000 eiro, otrās vietas ieguvējam izmaksās 3000 eiro un trešās vietas ieguvējam – 2000 eiro. Visi nacionālie finālisti 2010. gada rudenī tiks aicināti uz Briseli piedalīties plašsaziņas līdzekļu seminārā par ES veselības problemātiku. Pirmo reizi Eiropas Savienības žurnālistu balva veselības jomā tika izsludināta 2009. gadā.

Pērn pirmo vietu ieguva Estelle Saget (Francija) par "L'Express" publicēto rakstu “Izskaidrot šizofrēniju vecākiem". Otro vietu ieņēma Audrė Srėbalienė (Lietuva) par publikāciju „Asins māsā" žurnālā "Savaitinis žurnalas” un trešo vietu — Emilia Chiscop (Rumānija) par „Aizkustinošs stāsts par gribu un drosmi", kas publicēts "Ziarul de Iaşi".

ES veselības jomas balvu žurnālistiem un kampaņu “Eiropa pacientiem” finansē no līdzekļiem, kas iedalīti otrajai Kopienas programmai veselības aizsardzības jomā 2008.–2013. gadam. Sīkāka informācija par konkursa noteikumiem atrodami tīmekļa vietnē.
http://ec.europa.eu/health-eu/journalist_prize/2010/index_en.htm
Lai iesniegtu rakstu vai uzzinātu vairāk par šo balvu, apmeklējiet Žurnālistu balvas tīmekļa vietni.

 
Forums » Hobijs, Vaļasprieks, Izklaide, Atpūta » Dažādi » Izsludināta otrā ES veselības jomas balva žurnālistiem
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: