Pirmdiena, 19.08.2019, 16:28
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
 • Lappuse 1 no 1
 • 1
Forums » Sabiedrība » Valsts politika, Likumdošana » Kredīti + lata devalvācija = ? (Kredīti + lata devalvācija = ?)
Kredīti + lata devalvācija = ?
MagoneDatums: Piektdiena, 02.10.2009, 23:26 | Ziņojums # 1
Seržants
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 33
Apbalvojumi: 1
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Beidzot sadūšojos uzrakstīt savu viedokli un savu sāpi atklātajā publiskajā telpā..

Šodien izlasīju rakstu bloomberg.com, kas ne pa jokam mani satrauca un lika aizdomāties, jo jau pirmajā raksta rindkopā bija šāds teksts: "Oct. 2 (Bloomberg) -- Latvia will probably devalue its currency in the next year ..."(Latvija nākamgad, iespējams devalvēs savu valūtu...")

Arī es esu no tiem cilvēkiem, kas pieder pie nelaimīgajiem kredītņēmējiem (jā, tieši pie nelaimīgajiem, nevis bezatbildīgajiem!).

Gribu uzdot jautājumus un saņemt atbildes no cilvēkiem, kas vada visus Latvijā notiekošos procesus:


 • vai / un kā valdība uzņemas atbildību un domā pasargāt valsts iedzīvotājus?
  Šobrīd daudzi vel nav sapratuši, ko nozīmē lata devalvācija! Tas nozīmē, ka, ja jums, piemēram, ienākumi ir 300 LVL un šobrīd jāmaksā kredīts 100 EUR, tad jūs maksājat 70 LVL, bet, ja latu devalvē, tad var sanākt, ka jūsu ienākumi paliek 300 LVL, bet kredīts 100 EUR pārvēršas par 140 LVL no jūsu ienākumiem.

 • Ko darīt tiem, kuriem valsts politika ir ne tikai netieši pasliktinājusi dzīves apstākļus, bet arī tieši?
  Ir viena iedzīvotāju grupa, kas jau šobrīd izjūt milzīgas grūtības un draudus palikt uz ielas. Vai man jāsaka, kuri tie ir?
  Valsts sektorā strādajošie ir tie, kuru labklājību tieši ietekmē valsts politika - policisti, skolotāji, mediķi, mazie ierēdņi, ugunsdzēsēji... - atlaistie un tie, kuriem atņemta daļa algas, kā arī pensionāri un jaunās māmiņas...
  Pretēji tik bieži apgalvotajam viedokli, ka cilvēki ir bijuši vieglprātīgi, gribu paziņot, ka neviens nepieļāva domu, ka būs šāda situācija.
 • Vai valsts ir gatava uzņemties atbildību un novērst šo cilvēku palikšanu bez pajumtes?

 • Vai Latvijas valsts nevar uzņemties pārkreditēt pilnībā, tadējādi vēl gūstot labumu valstij un tās iedzīvotājiem?
  Runājot par valsts garantijām, kas attiecas uz noguldījumiem bankā - kadēļ nav arī pretējs process - valsts garantija izsniegtajiem kredītiem? Domāju, ka valstij būtu ilgtermiņā izdevīgi pārkreditēt cilvēkus un saņemt procentus, piedāvājot pretimnākšanuun ļaujot kādu laiku veikt minimālas iemaksas, jo tad nebūtu tik daudz cilvēku uz iztikas minimuma robežas, tik daudzi nepaliktu par bezpajumtniekiem un bezdarbniekiem, par kuriem valstij nākotnē atkal jārūpējas...
  Ja valsts pārkreditētu savus iedzīvotājus, tad rezultātā pārtrauktos nebeidzamā naudas izplūšanano Latviajs un arī ekonomika atdzīvotos.

 • Kādēļ tiek makslīgi veicināts process, kura rezultātā daudzi kļūst par bezpajumtniekiem?
  Pasaules prakse rāda, ka ir valstis, kurās kredītņēmējs, ja nespēj maksāt, vienkārši atdod bankai īpašumu un ir brīvs.. bet Latvijā ir situācija, ka valdība mākslīgi ar saviem lēmumiem samazina cilvēku ienākumus, uzliek vēl papildus nodokļus..., un likumdošana ir tāda, ka, ja cilvēks grib labprātīgi atteikties no ieķīlātā īpašuma (kuru, starp citu novērtēja bankas ieteiktie speciālisti un bankas komisija),tad viņš vēl paliek uz mūžu bez īpašuma un vēl parādā!

 • Kādēļ politiķi neatbild par savu lēmumu sekām?
  Ir viegli samazināt skolotāja algu no 300 uz 180 latiem... politiķiem ir grūti iedomāties kā cilvēks ir spiests cīnīties par izdzīvošanu,jo viņi nesaprot, ka ir liela atšķirība vai algu no 3000 LVL samazina uz 1800LVL (var dzīvot cepuri kuldams) un, ka šis "samērā nelielais" samazinājums par 120 LVL var nozīmēt kādas ģimenes palikšanu uz ielas un bez jebkādiem iztikas līdzekļiem!
  Tā kā strādāju privātajā sektorā un sniedzu pakalpojumus, tad valsts ierēdņu samazināto algu rezultātā mani ienākumi ir samazinajušies 6 reizes! Vai valsts kaut ko darīs, lai mēs visi nekļūtu par bezpajumtniekiem savā zemē?!

 • Kādēļ līdzekļi, kas iemaksāti valsts kasē nodokļu veidā ir "notrallināti"?
  Paskatieties VSAA sūtītajos paziņojumos par veiktajām iemaksām pensiju fondā! Pagājušogad viss mīnusā.. vai galu galā nesanāks tā, ka zaudējumi pārsniegs iemaksas un mēs pensijas vecumāvēl būsim parādā? Lūdzu paskaidrojiet, kas notiek...
 • Vai kāds no politiķiem apzinās reālo situāciju daudzās ģimenēs?
  Tas nav šovs - izdzīvot ar 40 lvl nedēļā... šobrīd daudziem pārtikai pēc komunālo maksājumu un kredītmaksājumu nomaksas paliek 40 LVL uz 4 cilvēkiem (trūcīgo statusam nevar reģistrēties, jo rēķina taču to summu, ko nopelna nevis to, kas paliek pāri + vēl tak nav bezpajumtnieki!!

Ļoti ceru, ka kāds ietekmīgs cilvēks ne tikai pacels šos jautājumus dienas gaismā, bet arī radīs risinājumu!

Ziņojumu reģidēja Magone - Piektdiena, 02.10.2009, 23:57
 
MegaForumsDatums: Sestdiena, 03.10.2009, 13:26 | Ziņojums # 2
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline

Capital Economics prognozē lata devalvāciju nākamgad
http://www.db.lv/a/2009/10/02/Capital_Economics_prognoz

Pievienošana: 9950089.jpg(232.8 Kb)
 
гражданинDatums: Sestdiena, 03.10.2009, 14:20 | Ziņojums # 3
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties

Мечта нашего государства - абсолютно здоровый, богатый гражданин, всегда плативший налоги и умерший в день выхода на пенсию.

Pievienots (03.10.2009, 14:20)
---------------------------------------------
Плохо не то, что есть олигархи, а то, что они не являются твоими родственниками.

 
ViesisDatums: Sestdiena, 03.10.2009, 14:46 | Ziņojums # 4
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties

Nu tad pirms blaut ka vajag samazinat algas valsts sektora vajag padomat!!!! Protams ka ir jasamazina lielas neadekvatas algas!! bet par mazajam algam kur cilveki ari riske vel ar dzivibu, ko nevar salidzinat ar darbu privatja sektora nevajadzetu blaustites!!!
Ta ka pasi sanemam ar laiku preti to ko nopelnam ar savu arī attieksimi!

Pievienots (03.10.2009, 14:46)
---------------------------------------------

Quote (Magone)
Vai Latvijas valsts nevar uzņemties pārkreditēt pilnībā, tadējādi vēl gūstot labumu valstij un tās iedzīvotājiem?
Runājot par valsts garantijām, kas attiecas uz noguldījumiem bankā - kadēļ nav arī pretējs process - valsts garantija izsniegtajiem kredītiem? Domāju, ka valstij būtu ilgtermiņā izdevīgi pārkreditēt cilvēkus un saņemt procentus, piedāvājot pretimnākšanuun ļaujot kādu laiku veikt minimālas iemaksas, jo tad nebūtu tik daudz cilvēku uz iztikas minimuma robežas, tik daudzi nepaliktu par bezpajumtniekiem un bezdarbniekiem, par kuriem valstij nākotnē atkal jārūpējas...
Ja valsts pārkreditētu savus iedzīvotājus, tad rezultātā pārtrauktos nebeidzamā naudas izplūšanano Latviajs un arī ekonomika atdzīvotos.

Pa šo!!! Vai maz saproti ko nozimetu valstij parkreditet!!! Daudz viet ta butu norakstita uz muziem nauda ko noteikti nedabutu atpakal!!! Un ja ari to darit, ta nauda tik un ta aizplusut no Latvijas! tikai uzreiz nevis pakapeniski!!! Bet patreiz Latvijai svarigi mazak naudas atdot uzreiz!!!
Visi censtos parkrediteties, lai pec tam uzmest valsti!!! Un nevar but ari ta kas nedomajot pasak uz prieksu nema kreditus, tagad bus nasta tiem kas nenema!!! Tad jau var pacel jautajumu ka vienkarsi summu X izmaksa katram valsts iedzivotajam neatkarigi no ta vai ņema kreditu vai ne!!! Bet valsti pat tuvu nav sadas naudas!!!
Tu pat nesaproti ko piedava!!!!
Bet ta jau mums valsti ir ka biezi firmas sadibina, kam nau slinkums un doma ka nu tik ies!!! Bet neies!! Jo lielai daļai ō direktoriņu par ekonomiku u.t.t. ilgtermiņa sajēgas maz!!!! Bet visu grib but šefi un kungi, nevis stradat kada algota darba no rita lidz vakaram!!!

bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā, un pat tur par to kāds jau ir samaksājis.....

 
iesakuDatums: Svētdiena, 04.10.2009, 23:35 | Ziņojums # 5
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties

iesaku izlasīt vairāk cilveku komentārus nekā rakstu...
http://www.diena.lv/lat/politics/hot/es-latvijai-budzeta-izdevumi-ir-jasamazina-par-500-miljoniem-latu-jo-pacietibas-meram-ir-robezas
 
BecreativeDatums: Pirmdiena, 05.10.2009, 18:03 | Ziņojums # 6
Pulkvedis
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 150
Apbalvojumi: 2
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Aicinu būt Latvijas iedzīvotājiem būt solidāriem!
Vienu no iespējām normalizēt stavokli valstī ir samazināt naudas plūsmu uz ārvalstīm.. šobrīd vislielākās naudas summas aizceļo prom no Latvijas kredītmaksājumos.

Izlasiet un padomājiet....
Ja arī tu esi pret parādu verdzību, nāc un paraksties!

Nāc un paraksties par atbalstu LAKRA izstrādātajam „Krīzes likuma" projektam, kas ikvienam kredītņēmējam krīzes laikā nodrošinātu viņa tiesisko un ekonomisko interešu pastiprinātu aizsardzību!....

Uzzini vairāk par „Krīzes likuma" projektu

un vēl vairāk informācijas Latvijas kredītņemēju apvienības majaslapā http//www.kreditnemeji.lv/

Pievienots (05.10.2009, 18:03)
---------------------------------------------
Parakstus „Krīzes likuma" projekta atbalstam vāc LAKRA biedri un aktīvisti visā Latvijā! Ja vēlies iesaistīties parakstu vākšanā, zvani uz LAKRA pa tālruni 27005009.

Kur Tu vari parakstīties?

Rīgā
* Latvijas Kredītņēmēju apvienība. Artilērijas iela 15-3. Darba laiks no 9.00 līdz 16.00
* "Moon SPA" Atpūtas klubs. Bruņinieku iela 47. Tālrunis 27091107. Darba laiks darba dienās no 8.00 līdz 23.00, brīvdienās no 9.00 līdz 22.00.
* Cēsu iela 31, 2.stāvs. Iepriekš piesakies pa tālruni 28878735.
* "Advokāti. Notāri". Lāčplēša iela 38, 4.stāvs. Darba dienās no 9.30 līdz 17.30.
* Āgenskalns. Zvērināta advokāte Baiba Didrihsone Mārupes iela 4-32. Iepriekš piesakies pa tālruni 29244105.
* Teika. Sazvani Judīti pa tālruni 29208018 un norunā tikšanās laiku un vietu.
* Latvijas Apvienoto biedru arodbiedrība. Skolas iela 25, korpuss 1, 2.stāvs 3.birojs. Darba laiks darba dienās no 10.00 līdz 16.00
* Vēl 25 LAKRA aktīvistus vari nejauši satikt Rīgas ielās!
Ainaži
* Zvani Zigitai pa tālruni 20366651 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Aizkraukle
* Zvani Tatjanai pa tālruni 26808475 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Ādaži
* Zvani Guntaram pa tālruni 29257866 un norunā tikšanās laiku un vietu.

Pievienots (05.10.2009, 18:03)
---------------------------------------------
Baloži
* Zvani Evijai pa tālruni 29446913 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Bauska
* (no 25.septembra)Zvani Inesei Artemjevai pa tālruni 28350092 un norunā tikšanās laiku un vietu.
* Zvani Inesei pa tālruni 29685064 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Burtnieki
* Zvani Ilzei pa tālruni 26577469 un norunā tikšanās laiku un vietu.

Cēsis

* Gaujas iela 21 a,„Veļas nams". Darba laiks: darba dienās no 8.00 līdz 19.00 un sestdienās no 9.00 līdz 18.00
* Zvani Intai pa tālruni 26567027 un norunā tikšanās laiku un vietu.
* Cēsu centrālā bibliotēka". Raunas iela 1, darba dienās darba laiks no 10.00 līdz 18.00, sestdienās no 10.00 līdz 16.00
Daugavpils
* Zvani Guntai pa tālruni 29636730 un norunā tikšanās laiku un vietu.

Dobele

* Zvani Baibai pa tālruni 29575064 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Carnikava
* Zvani uz LAKRA pa tālruni 27005009 un uzzini, kā satikt LAKRA aktīvistu.
Gulbene
* Jaungulbene. Zvani Dzintaram pa tālruni 29412533 un norunā tikšanās laiku un vietu.
* Gulbene. Skolas iela 5a. Sadzīves pakalpojumu centrs "Pērle".
Jelgava
* Zirgu ielā 12-59. (puspagrabā, ieeja no mājas gala).Darba laiks: pirmdienās no 19.00 līdz 21.00 un ceturtdienās no 10.00 līdz 12.00.
Jēkabpils
* Zvani Anitai pa tālruni 29252167 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Jūrmala
* TC LIEDAGS, Sloka, Ventspils šoseja 32, 3.stāvs "Jūrmalas nedēļa" redakcija;
* Laikraksta „Jūrmalas Ziņas.lv" redakcija, Majori, Tirgoņu iela 27, 1.stāvā (BISTRO ēkā)
Kandava
* (no 5.oktobra) Zvani Broņislavam pa tālruni 28338200 un norunā tikšanās laiku un vietu.

Ķekava

* „BeBe” dārziņš, Zemes iela 2;
* Veikals Vimbukrogā, Zvejnieku iela 18;
* Frizētava, Nākotnes iela 2;
* Salons „Antra”, Nākotnes iela 2;
* Ķekavas vidusskola, Gaismas iela 6;
* t/c „Liiba”, veikals „Petcenter”, Rīgas iela 22A .
Krāslava
* Zvani Zinaīdai pa tālruni 29350690 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Kuldīga
* Zvani Laimonim pa tālruni 26479475 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Liepāja
* Liepājas rajons, Mēdzes pagasts, veikals Šķēde 2-1a. Vai zvani Vadimam pa tālruni 20305756
* Zvani Ivo pa tālruni 29570074 un norunā tikšanās laiku un vietu.
* "Biznesa Konsultants LC", Avotu iela 4, darbdienās no 10.00 līdz 17.00 . vai zvani Inesei pa tālruni 26491819 un norunā tikšanās vietu un laiku.
Limbaži
* Zvani Igoram pa tālruni 28790500 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Līvāni
* Zvani Pēterim pa tālruni 29546672 un norunā tikšanās laiku un vietu.
* Nāc un paraksties arī Rīgas iela 57a.
Ludza
* Zvani Mārītei pa tālruni 26204606 un norunā tikšanās laiku un vietu.

Madona

* Madonas NVO atbalsta centrs, Parka iela 4 . Darba laiks no 9.30 līdz 15.30. Iepriekš lūdzu zvanīt pa tālruni 26434368.
* Zvani Guntai pa tālruni 29277762 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Mārupe
* Zvani Aigaram pa tālruni 26686575 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Ogre
* Ogre, Skolas iela 18. Par apmeklējuma laiku lūdzam vienoties zvanot pa tālruni 28665280.
Priekuļi
* Zvani Intai pa tālruni 26567027 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Preiļi
* Daugavpils iela 5, ziedu salons "Dārznieks".

Pievienots (05.10.2009, 18:03)
---------------------------------------------

Rēzekne

* Zvērināts advokāts Artūrs Patmalnieks. Iepriekš piesakies pa tālruni 22108059.
* Zvani Romānam pa tālruni 26399004 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Salaspils
* Zvani Edgaram pa tālruni 26235747 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Saldus
* „Fotosalons". Lielā iela 3. Darba laiks: darba dienās no 9.00 līdz 18.00, sestdienās no 9.00-15.00
Skrunda
* Zvani Indulim pa tālruni 29533360 un norunā tikšanās laiku un vietu.

Sigulda
* Zvani Edvīnam pa tālruni 22163795 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Smiltene
* Zvani Santai pa tālruni 28311068 un norunā tikšanās vietu un laiku.
Talsi
* Zvani Andrim pa tālruni 28321056 un norunā tikšanās vietu un laiku.
Tukums
* Zvani Janai pa tālruni 26166174 un norunā tikšanās vietu un laiku.
Ulbroka
* Zvani Kristapam pa tālruni 26111189 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Valmiera
* Zvani Ilzei pa tālruni 26577469 un norunā tikšanās laiku un vietu.
* Zvani Rūtai pa tālruni 26663034 un norunā tikšanās laiku un vietu.
Ventspils
* Zvani Andrejam pa tālruni 29144591un norunā tikšanās vietu un laiku.
* Zvani Maijai pa tālruni 29521367 un norunā tikšanās vietu un laiku.
Viļāni
* Brīvības iela 4a, veikals "Ziedi"
Zaķumuiža
* Zvani Judītei pa tālruni 29208018 un norunā tikšanās vietu un laiku.

 
MegaForumsDatums: Pirmdiena, 05.10.2009, 21:33 | Ziņojums # 7
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Kredītpiedziņas kantori draud ar ieslodzījumu

 
sandra00Datums: Sestdiena, 16.04.2011, 14:05 | Ziņojums # 8
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 1
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Hi,
Ir nepieciešams, lai par aizdevumiem starp privātpersonām, lai tiktu galā ar finanšu grūtībām, beidzot strupceļā, ka bankām ir izraisījusi pieteikumu noraidīt failus kredītu, mēs esam grupa finanšu eksperti, kas var sniegt veikt kredīta summu, jums ir nepieciešams, un ar nosacījumiem kas ātri life.We sniegt aizdevumus ļautu viena mēneša līdz 180 mēnešiem, un mēs maksājam 5.000 Ls līdz 3000000 Ls. Mūsu procentu likme ir 1,5% gadā Šeit ir jomas, kurās mēs
var palīdzēt Jums:
* Finanšu
* Hipotekārais
* Investīciju kredīts
* Car Loan
* Parāda konsolidāciju
* Iegāde kredīta
* Personas Aizdevumi
* Jūs esat karogiem
* Aizliegts banku un jums nav par labu bankām, vai labāk ir projektu un nepieciešams finansējums, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim.

Paldies

Pievienošana: 2841838.jpg(19.1 Kb)
 
Forums » Sabiedrība » Valsts politika, Likumdošana » Kredīti + lata devalvācija = ? (Kredīti + lata devalvācija = ?)
 • Lappuse 1 no 1
 • 1
Meklēšana: