Sestdiena, 24.08.2019, 06:51
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Sabiedrība » Valsts politika, Likumdošana » uzmanību svītrojot jūs balsojat par
uzmanību svītrojot jūs balsojat par
MagoneDatums: Otrdiena, 14.06.2011, 07:30 | Ziņojums # 1
Seržants
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 33
Apbalvojumi: 1
Reputācija: 0
Statuss: Offline
šodienas ziņa delfi.lv
Stankevičs aicina nākamajās Saeimas vēlēšanās svītrot kandidātus, par kuriem ir negatīva informācija
Ja Saeima tiks atlaista, tad jaunā parlamenta vēlēšanās balsotājiem ļoti rūpīgi jāskatās uz kandidējošo politiķu "pirkstiem" un jāsvītro ārā tie kandidāti, par kuriem ir negatīva informācija, pirmdien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru sacīja Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.
Kā ziņots, Zatlers 28.maijā Latvijas Televīzijas ēterā paziņoja par Saeimas atlaišanas rosināšanu. Referendums par Saeimas atlaišanu notiks 23.jūlijā.

Arhibīskaps domā, ka Zatlers, rosinot Saeimas atlaišanu, ir rīkojies saskaņā ar savu sirdsapziņu. Prezidentam noteikti ir informācija, kura var nebūt mums pieejama, tāpēc arhibīskaps šo lēmumu atstāj Zatlera ziņā. "Viņš to bija vērtējis, viņš pieņēma šo lēmumu, un es to respektēju," sacīja Stankevičs.

No iedzīvotājiem ir atkarīgs, vai mēs spēsim ievēlēt labāku un kvalitatīvu Saeimu, jo pats par sevi tas noteikti nenotiks. Cilvēkiem ir aktīvi jāpiedalās vēlēšanās, izvērtējot kandidātus un svītrojot ārā tos, par kuriem ir redzams, ka viņiem nevajadzētu uzticēties. "Es aicinu ikvienu vēlētāju rūpīgi vērtēt sarakstus. Un lūgt Dievu, lai viņš apskaidro gan vēlētāju, gan sarakstu sastādītāju prātus," aicināja arhibīskaps, mudinot rīkoties saskaņā ar savu sirdsapziņu, nevis egoistisku jūtu vadītiem.

Stankevičs novērtēja, ka pagājušajā gadā iesāktās attiecības ar prezidentu garīgajā jomā ir bijušas "labas un auglīgas".


Pat biļetens ar izsvītrotu kandidāta vārdu vai uzvārdu - tā ir balss atdota PAR viņa partiju!
Ja jūs svītrojat ko ārā, tas nenozīmē, kā jūs balsojat pret partiju, jūs balsojat par partiju, pie kuras pieder kandidāts! Esiet uzmanīgi!


barbarian
 
Forums » Sabiedrība » Valsts politika, Likumdošana » uzmanību svītrojot jūs balsojat par
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: