Piektdiena, 20.09.2019, 11:34
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Ģimene & Attiecības » Grūtniecība, Dzemdības un Mazulis » Pabalsts bērniem kuri apmeklē privātos bērnudārzus
Pabalsts bērniem kuri apmeklē privātos bērnudārzus
MegaForumsDatums: Trešdiena, 10.08.2011, 12:13 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, ka no 1. augusta iespējams pieteikties uz pašvaldības līdzfinansējumu bērniem, kuri apmeklē Rīgas administratīvajā teritorijā reģistrētu privāto pirmsskolas izglītības iestādi.

Pašvaldības līdzfinansējums pienāksies tiem bērniem, kuri jau apmeklē kādu no privātajiem bērnudārziem un vienlaikus stāv rindā uz pašvaldības bērnudārzu. Šajā gadījumā vecāki noslēdz līgumu par pašvaldības līdzfinansējuma 93 latu apmērā (līdzvērtīgas izmaksas ir pašvaldības bērnudārzā) saņemšanu, bet atlikušo privātās iestādes noteikto maksājumu sedz paši. Pašvaldība slēgs trīspusēju līgumu ar privāto bērnudārzu un vecākiem par līdzfinansējumu programmas apguvei privātā bērnudārzā tikai tad, ja bērna un vecāku dzīvesvieta vismaz gadu būs deklarēta Rīgā. Iesniegumi par līdzfinansējuma saņemšanu jāreģistrē elektroniski interneta portālā www.eriga.lv, vai arī ierodoties Apmeklētāju pieņemšanas centros un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā. Iesniegumi tiks izskatīti mēneša laikā un pēc līguma noslēgšanas nauda tiks pārskaitīta privātajai pirmsskolai. Tiklīdz tiks piešķirts līdzfinansējuma, tā bērns tiek izslēgts no rindas uz pašvaldības bērnudārzu. Privāto bērnudārzu saraksts, ar kuriem Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments noslēdzis līgumu.

Jau ziņots, ka no 28. jūnijā stājas spēkā Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.123 „Kārtība, kādā Rīgas pilsētas pašvaldība īsteno pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkciju”.

Papildinformācija: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Pirmsskolu nodaļa, tālr. 67026818, 67026833 un šeit

 
MegaForumsDatums: Sestdiena, 03.09.2011, 09:39 | Ziņojums # 2
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Rindas uz bērnudārziem Rīgā strauji sarūkLīdz ar jaunajiem finansējuma noteikumiem Rīgā jūtami sakustējusies bērnudārznieku rinda. Mēneša laikā 1009 mazuļi no rindas izņemti un devušies uz privātiem dārziņiem, saņemot 93 latu domes līdzfinansējumu. Bet līdz 15. septembrim Rīgas dome gaida to vecāku jāvārdu, kuri gatavi savas atvases laist domes apmaksātajās grupās privātajos dārziņos, piemaksājot tikai par ēdināšanu.
 
Forums » Ģimene & Attiecības » Grūtniecība, Dzemdības un Mazulis » Pabalsts bērniem kuri apmeklē privātos bērnudārzus
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: