Svētdiena, 22.09.2019, 00:06
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Ģimene & Attiecības » Ģimene, Skola, Izglītība » Jēkabpils 3. vidusskolā notiek skate ierindas soļošanā (vidusskolā notiek skate ierindas soļošanā)
Jēkabpils 3. vidusskolā notiek skate ierindas soļošanā
MegaForumsDatums: Ceturtdiena, 12.11.2009, 00:09 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Jēkabpils 3. vidusskolas 5. - 9. klašu audzēkņi aktīvi gatavojas mācību skatei ierindas soļošanā. Treniņi notiek sporta nodarbībās un klases audzināšanas stundās - 9.a klasei ir paveicies, jo viņiem klases audzinātājs ir sporta skolotājs Modris Osvalds, tādēļ treniņi ierindas soļošanā notiek biežāk. Sporta skolotājs atzīst, ka ierindas soļošanu būtu jāmācās visu mācību gadu.

„Kad mums nebija tik liela zāle, tad vairāk trenējāmies ierindas soļošanā. Tagad skolniekiem vairāk ļaujam paskriet un soļošanai atliek mazāk laika - sākam gatavoties apmēram mēnesi pirms skates," pastāstīja Modris Osvalds. Ļoti liela atbildība, izpildot visas komandas ierindas soļošanā ir katram tās dalībniekam, taču ir kāds cilvēks, kurš atbildību uzņemas par visiem vairāk, tas ir komandieris.

„Komandēt klasesbiedrus, gatavojoties skatei ierindas soļošanā, neesot viegli, atzīst Jēkabpils 3. vidusskolas 9.a klases skolniece Vera Grāvīte. „Nav tā, ka visi klausa! Arī ir jābūt ļoti stingrai balsij. Divas reizes pēc kārtas nokomandēt visu soļošanas iestudēto ciklu bija grūti. Uzskatu, ka šis uzdevums nav vienkāršs, jo īpaši meitenei," pastāstīja Vera Grāvīte. Svarīgākais ierindas soļošanā ir saklausīt dotās komandas, izveidot taisnu stāju un pareizi izpildīt pagriezienus. Reizē soļot un dziedāt, ja cilvēkam ir laba ritma izjūta, neesot grūti. „Visgrūtāk ir izpildīt soļus, jo, piemēram, ja viens kļūdās, tad ir iespēja, ka kļūdīsies arī pārējie un viss sajuks! pastāstīja 9.a klases skolnieks Maksims Gorohovs. Tradīcija pirms valsts svētkiem organizēt mācību skati ierindas soļošanā izveidota nolūkā skolniekos veicināt patriotismu un piederības izjūtu Latvijai. „Savai disciplīnai ir jābūt, tādēļ ierindas soļošana ir jāmācās. Patriotisma izjūtas raisās brīdī, kad soļo, dziedot latviešu karavīru dziesmu," sacīja skolniece Santa Muka. Mācību skate ierindas soļošanā Jēkabpils 3. vidusskolā ceturtdien, 12. novembrī, notiks trešo gadu pēc kārtas. Pērn ceļojošo kausu ieguva tagadējā 9.a klase. Kurš būs tā nākamais īpašnieks uz laiku, noteiks skolnieku veikums.

 
Forums » Ģimene & Attiecības » Ģimene, Skola, Izglītība » Jēkabpils 3. vidusskolā notiek skate ierindas soļošanā (vidusskolā notiek skate ierindas soļošanā)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: