Otrdiena, 17.09.2019, 00:47
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Ģimene & Attiecības » Ģimene, Skola, Izglītība » Radošo darbu konkursu skolēniem „Manas skolas autobuss”
Radošo darbu konkursu skolēniem „Manas skolas autobuss”
MegaForumsDatums: Otrdiena, 12.01.2010, 11:16 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) sadarbībā ar Šveices Konfederācijas vēstniecību Latvijā ceturtdien, 14.janvārī, aicina uz radošo darbu konkursa skolēniem „Manas skolas autobuss” atklāšanas svinīgo pasākumu.


Kādam jāizskatās skolēnu sapņu autobusam? Uz kuru vietu bērni vēlētos aizbraukt ekskursijā? Kā jāuzvedas autobusa vadītajam un pasažieriem, lai brauciens būtu visiem patīkams un arī drošs? – šie ir jautājumi, par kuriem aicināsim padomāt skolēnus, piedaloties konkursā ar saviem zīmējumiem un citiem radošiem darbiem. Balvas vilinošas – ekskursijas pa Latviju un brauciens uz Šveici.

Pasākumu atklās reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns un Šveices Konfederācijas vēstniece Latvijā Gabriela Nützi Sulpizio. VRAA direktors Māris Krastiņš iepazīstinās ar projekta aktualitātēm, savukārt VRAA Starptautisko projektu un komunikācijas nodaļas vadītāja Līga Baltiņa izstāstīs radošā darba konkursa ideju un noteikumus. Noslēgumā būs iespēja nodegustēt īstu Šveices šokolādi un noskatīties īsfilmu par šo Alpu valsti.
Pasākums plkst. 13:30 notiks radošajā telpā „Tasty” (Rīgā, Martas ielā 1-1).

Konkurss tiek rīkots Latvijas – Šveices sadarbības programmas līdzfinansētā projekta „Pašvaldības aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” ietvaros, tāpēc tajā aicināti piedalīties skolēni no tām 59 pašvaldībām, kas ir projekta ietvaros iegūs autobusus skolēnu pārvadāšanai.

Projekta „Pašvaldības aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” ietvaros tiek plānots iegādāties vismaz 110 autobusus 59 pašvaldībām skolēnu pārvadāšanai no dzīvesvietas uz mācību iestādi un atpakaļ. Projekta kopējās izmaksas ir 20 885 355 Šveices franku jeb aptuveni 9,7 miljoni latu, no kuriem Šveices Konfederācijas finansējums sastāda 7,44 miljonus.

2009.gada decembra beigās VRAA izsludinājusi iepirkumu autobusu iegādei. Ņemot vērā procedūras ilgumu, plānots, ka skolēnu autobusu piegāde varētu sākties šā gada vasarā, lai nodrošinātu autobusu piegādi pašvaldībām uz 2010./2011.mācību gada sākumu.

Valsts reģionālās attīstības aģentūra
67079030, 28666588
E-pasts: vraa@vraa.gov.lv

Pievienošana: 8687481.jpg(7.7 Kb)
 
Forums » Ģimene & Attiecības » Ģimene, Skola, Izglītība » Radošo darbu konkursu skolēniem „Manas skolas autobuss”
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: