Latvija man mīļa ... - Forums
Piektdiena, 09.12.2016, 09:38
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Ģimene & Attiecības » Ģimene, Skola, Izglītība » Latvija man mīļa ... (Latvija man mīļa ...)
Latvija man mīļa ...
BecreativeDatums: Trešdiena, 20.01.2010, 05:43 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 150
Apbalvojumi: 2
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Latvija man mīļa ar tās skaisto dabu: Baltijas jūru, Latgales zilajiem ezeriem, ziedošām pieneņu pļavām pavasarī, rudenī ziedošiem rapšu laukiem. Tāpat sirdi silda doma par Latvijas lauku labumiem – tikko slauktu pienu, Jāņos sietu ķimeņu sieru, svaigi sviestu medu un citiem gardumiem, kas neko nenozīmē svešzemniekiem, un ko nesaprast tam, kas sirdī nav latvietis.

Bēdīgi, bet ekonomiskās globalizācijas ietekmē Latvijā ētiskās vērtības nonivelējušas līdz līmenim, kad visa mēraukla tagad ir nauda. Kādreiz bija solījums, tagad vajadzīgs līgums. Ja kādreiz varēja ticēt priekšvēlēšanu solījumiem, tad tagad pats termins „priekšvēlēšanu solījums” izraisa cilvēkos smīnu. Morāles tikumi palikuši seklāki – valdības vīri zog miljonus un nesaņem sodu. Kas kādreiz šķita nepieņemami cilvēciskās attiecībās un runāšānā tagad šķiet pieņemams un notiek ik uz soļa. Morāles interpretācija katram ir stipri individuāla, nav kopējs tautas priekštats par to kas ir labi un kas ir slikti. Reducēti tādi jēdzieni kā - pienākums, atbildība, gods un cieņa pret skolotājiem. Visiem tagad ir tiesības, bet nav pienākumu. Visu izšķir spēks – palielinās laupīšanu skaits Rīgas ielās.
Kādreiz svētki bija jauka pasēdēšana draugu un radu lokā, bet tagad izdevumi, jo bez dāvanas namamāte viesi var nesaprast.

Galvenais vajadzētu saglabāt tādas vērtības kā – ģimene, mīlestība, uzticība un atbildība, pienākuma sajūta. Un galvenais, nedarīt otram tā, kā tu nevēlies, lai darītu tev!
angel

ViesisDatums: Otrdiena, 17.02.2015, 17:50 | Ziņojums # 2
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties

angel angel angel angel Loto jauki tagad man noder prieks Soc. zin Bomzi! biggrin

Pievienots (17.02.2015, 17:49)
---------------------------------------------
Paldies Kuces.... Man tagad noder :@ :D:D:D SOcenēēēss..../?///!! "D Nikuli Bombeļīīi/....

Pievienots (17.02.2015, 17:50)
---------------------------------------------
kUCEES...

Forums » Ģimene & Attiecības » Ģimene, Skola, Izglītība » Latvija man mīļa ... (Latvija man mīļa ...)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: