Sestdiena, 21.09.2019, 23:22
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Ģimene & Attiecības » Ģimene, Skola, Izglītība » Studenti pieteikumu studijām varēs iesniegt elektroniski
Studenti pieteikumu studijām varēs iesniegt elektroniski
MegaForumsDatums: Ceturtdiena, 22.04.2010, 21:20 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
22. aprīlī pulksten 13.00, Valsts reģionālās attīstības aģentūrā (VRAA), Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš, Latvijas Lauksaimniecības universitātes rektors Juris Skujāns un Rīgas Tehniskās universitātes rektors Ivars Knēts parakstīja līgumu par vienotas elektroniskas pieteikšanās sistēmas izveidi un lietošanu 2010. gada studentu uzņemšanā.
Vienotā elektroniskā sistēma un e-pakalpojums studentu uzņemšanai universitātēs ir izveidoti Reģionālās attīstības un pašvaldību ministrijas pārziņā esošās darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” apakšaktivitātes 3.2.2.1.1. „Informācijas sistēmu un elektronisko pakalpojumu attīstība” projekta „E-pakalpojumi un to infrastruktūras attīstība” ietvaros. Projekta īstenošana tiek finansēta no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem.

VRAA kā projekta ieviesējs, sadarbībā ar universitātēm veido jaunu e-pakalpojumu topošajiem studentiem – vienotu pieteikšanās sistēmu, kas jau šogad interesentiem ļaus pieteikties uz visu trīs projektā iesaistīto universitāšu piedāvātajām pamatstudiju programmām vienā interneta vietnē par vienu reģistrācijas maksu. Pieteikties studijām LU, LLU un RTU būs iespējams, izmantojot portālu www.latvija.lv.

Reģistrējoties portālā vai izmantojot kādu no portālā pieejamajām banku autorizācijām, studēt gribošie varēs iesniegt pieteikumu studijām un izvēlēties sev interesējošas studiju programmas jebkurā no trim projektā iesaistītajām universitātēm, kā arī noteikt izvēlēto studiju programmu prioritātes. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kad minētajās universitātēs katrā bija citādāka un diferencēta reģistrācijas maksa piesakoties studijām, jaunajā sistēmā, piesakoties uz vairākām studiju programmām jebkurā no trim universitātēm vai vienlaikus – visās minētajās universitātēs, būs jāveic tikai viens maksājums. Līdztekus jaunajai iespējai pieteikties elektroniski universitātēs saglabāsies arī klātienes pieteikšanās studijām.

Šobrīd tiek veikti pēdējie jaunās sistēmas un e-pakalpojuma pilnveides darbi, kā arī programmatūras testēšana, lai jūlija sākumā tā būtu gatava darbam.

Kā jau ziņots, pieteikumu pieņemšana studijām augstskolās šogad notiks no 19. līdz 27. jūlijam.

 
Forums » Ģimene & Attiecības » Ģimene, Skola, Izglītība » Studenti pieteikumu studijām varēs iesniegt elektroniski
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: