Piektdiena, 19.01.2018, 23:42
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Ģimene & Attiecības » Ģimene, Skola, Izglītība » Cilvēki aktīvāk sāk gatavoties skolas sākumam (Cilvēki aktīvāk sāk gatavoties skolas sākumam)
Cilvēki aktīvāk sāk gatavoties skolas sākumam
MegaForumsDatums: Otrdiena, 18.08.2009, 00:14 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Cilvēki aktīvāk sāk iegādāties skolai nepieciešamās preces un mācību grāmatas, atzina aptaujāto grāmatnīcu pārstāvji. SIA "Jānis Roze" Reklāmas un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Veisbārde pastāstīja, ka cilvēki sāk aktīvāk iegādāties skolai nepieciešamās preces.

"Liela daļa pircēju nogaidīja augusta sākumu, cerot, ka tiks samazināts pievienotās vērtības nodoklis grāmatām, bet tagad vērojams, ka cilvēki jau arvien vairāk pērk dažādas darba burtnīcas, grāmatas un arī kancelejas preces," sacīja Veisbārde.

Viņa arī atzina, ka, salīdzinot ar pērnā gada attiecīgo periodu, pārdošanas apjoms "Jāņa Rozes" grāmatnīcās ir mazāks. Šogad cilvēki skolai nepieciešamās lietas pērk apdomīgāk un izvērtē, vai tiešām prece ir nepieciešama, un daudz vairāk cilvēki skatās uz preces cenu un meklē alternatīvas, sacīja Veisbārde.

Izdevniecības "Zvaigzne ABC" Mārketinga un reklāmas nodaļas vadītājs Gints Balodis norādīja, ka veikalos tirdzniecība pašlaik norit ļoti labi un dažkārt pat veidojas rindas, jo cilvēki sākuši iegādāties mācību procesam nepieciešamos mācību materiālus un preces. Pašlaik visvairāk tiekot pirktas tieši dažāda veida darba burtnīcas un arī dienasgrāmatas.

"Mūsu veikalos cilvēku ir ļoti daudz, tomēr, salīdzinot ar pērno gadu, protams, ka pārdošanas apjomi ir mazāki, bet augusta beigas kā vienmēr ir aktīvs sagatavošanās laiks skolai," sacīja Balodis.

Savukārt grāmatu nama AS "Valters un Rapa" tirdzniecības vietās gatavošanos skolas sākumam vēl neizjūt, pastāstīja grāmatu nama valdes locekle Iveta Ozola.

"Patlaban situācija visās mūsu tirdzniecības vietās saistībā ar 1.septembra tuvošanos nav būtiski mainījusies," sacīja Ozola, to skaidrojot ar salīdzinoši labajiem laika apstākļiem.

Mācību grāmatas "Valtera un Rapas" grāmatu namos, salīdzinot ar pagājušajā gada attiecīgo periodu, tiek pirktas ļoti lēnām un apdomīgi, kancelejas preces tiek pirktas aktīvāk, bet joprojām samērā maz, sacīja Ozola.

LETA
17. augusts (2009)

Pievienošana: 5121800.jpg(111Kb)
 
Forums » Ģimene & Attiecības » Ģimene, Skola, Izglītība » Cilvēki aktīvāk sāk gatavoties skolas sākumam (Cilvēki aktīvāk sāk gatavoties skolas sākumam)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: