Sestdiena, 26.05.2018, 19:38
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » E - Vide, IT&T » Mājas lapu dizains, datordizains » Darbs ar Indesign - tekstu pārvēršana līknēs (Create outlines - bullets paliek kā teksti!)
Darbs ar Indesign - tekstu pārvēršana līknēs
MagoneDatums: Ceturtdiena, 15.07.2010, 06:51 | Ziņojums # 1
Seržants
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 33
Apbalvojumi: 1
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Tie kas strādā ar Indesign un sagatavo darbus iesniegšanai tipogrāfijā, droši vien ir pamanījuši, ka komanda create outlines - bullets paliek kā teksti!

Type > Create Outlines ne vienmēr nostradā kā nākas. īpaša vērība jāpievērš, paragraph rules kur zūd (rule above/below). Nepatikšanas sagādā Bullets un numbering. var pazust Underlines un strikethroughs.

kādēļ tā notiek?

komanda Create outlines nepārvērš bullets (Glyphs) līknēs, gadījumā, ja jūs izmantojat fontu, kas nav pieejams uz datora , kurā tiks atvērts makets un veidots izklājums uz lielajām drukloksnēm, tad vai nu tiks nomainīts Bullets fonts vai tie vienkārši pazudīs.

Kā ar to cīnīties?

Nelietojiet Convert to Outlines - tā vietā izmantokjiet InDesign’s transparency flattener , lai konvertētu tekstu līknēs automātiski, kad eksportējiet uz PDF. Lai to izdarītu, vispirms ir jāizveido savs flattener setting, kuru varat izveidot Edit > Transparency Flattener Presets.

Izvēltieties High Resolution uzstadījumus un noklikšķiniet uz New (izveidos aktīvo uzstādījumu dublikātu). atķeksējiet Convert All Text to Outlines . Pārsauciet uzstadījumu piem. uz “High Res Convert Outlines” , noklikšķiniet OK, OK.

Lai nostrādātu šī funkcija, katrai lapai, kurā ir tekstu, kuru vēlaties pārvērst līknes ir jāieliek puscaurspīdīgs objekts (object with transparency) šādu objektu var izvietot jau iekš master pages. Izveidojiet objektu kura krāsai ir Tint 1% un Opacity 0,1% uz malas, kur to nekad neredzēs. vai arī varat izveidot 1 pikseļa lielu Photoshop failu ar transparent background un uzlikt lapās.

Eksportējot PDF failu, svarīgi pārliecināties ka ir Compatibility set to Acrobat 4, kas aktivizē flattener opciju. Izvēlieties jūsu izveidoto transparency flattener uzstadījumu Advanced pane of the Export PDF), noklikšķiniet OK.

Pievienošana: 4774123.png(36.5 Kb) · 6638155.png(35.7 Kb) · 6093047.png(71.8 Kb)
 
MagoneDatums: Otrdiena, 17.08.2010, 14:38 | Ziņojums # 2
Seržants
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 33
Apbalvojumi: 1
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Vēl svarīgi - neaizmirstiet panelī, kur visas lapas - ieslēgt visām lapām (caur shift no sākuma jāizdala lapas) izmainīt Spread flattening parametrus uz-

CUSTOM SPREAD FLATTENING SETTINGS JĀBŪT ATĶEKSĒTAM - convert all text to outlines

Pievienošana: 7175684.jpg(30.1 Kb)


Ziņojumu reģidēja Magone - Otrdiena, 17.08.2010, 14:39
 
offesollayiDatums: Sestdiena, 11.05.2013, 19:38 | Ziņojums # 3
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties

They are exposed Monday through and through 40-riga gubbar". <a href="http://toomanyhorses972.wordpress.com">http://toomanyhorses972.wordpress.com</a> My shoes are all wet!
 
Forums » E - Vide, IT&T » Mājas lapu dizains, datordizains » Darbs ar Indesign - tekstu pārvēršana līknēs (Create outlines - bullets paliek kā teksti!)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: