Svētdiena, 19.11.2017, 08:39
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Bizness, Uzņēmējdarbība » Aicinām pieteikties dalībai uzņēmēju delegācijas sastāvā (vizītē uz Indiju)
Aicinām pieteikties dalībai uzņēmēju delegācijas sastāvā
MegaForumsDatums: Ceturtdiena, 14.01.2010, 19:22 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
LIAA aicina pieteikties dalībai uzņēmēju delegācijas sastāvā LR Ekonomikas ministra A.Kampara vizītē uz Indiju (Mumbaju, Deli), kas tiek plānota 2010. gada 17.-19.februārī (izlidošana no Rīgas uz Mumbaju plānota 16. februārī, atriešanās no Deli – 20. vai 21. februārī).

Vizītes mērķis ir aktivizēt Latvijas un Indijas divpusējo ekonomisko sadarbību, kā arī veicināt uzņēmēju savstarpējos kontaktus.

Uzņēmēju delegācijas darba programma tiks gatavota ciešā sadarbībā ar LIAA partnerinstitūcijām Indijā. Par vizītes galvenajiem ekonomiskajiem pasākumiem informēsim Jūs pēc pieteikumu saņemšanas un apkopošanas.

Uzņēmēji sedz ar vizīti saistītos izdevumus (aviobiļete, naktsmītnes, biznesa foruma, darba grupu utml. organizatoriskie izdevumi), šie izdevumi tiks precizēti un paziņoti vizītes potenciālajiem dalībniekiem.

Interesentus dalībai Latvijas uzņēmēju delegācijā uz Indiju pieteikties un informēt par uzņēmuma individuālajām interesēm iespējami drīz, bet ne vēlāk kā līdz 2010. gada 18.janvārim, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu. Tāpat lūgums informēt par Jūsu uzņēmuma interesējošiem jautājumiem, kuri varētu tikt pārrunāti ar Indijas amatpersonām minētās vizītes laikā.

Pieteikuma anketa pieejama šeit

Aizpildīto pieteikuma anketu lūdzu sūtīt uz e-pastu valsts.vizites@liaa.gov.lv vai faksu 6703 9401, kā arī oriģinālu, lūdzu, nogādāt LIAA (Pērses iela 2, Rīga, LV-1442).
Par uzņēmuma iekļaušanu delegācijas sastāvā un dalības noteikumiem informēs pēc pieteikšanās termiņa beigām.

 
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Bizness, Uzņēmējdarbība » Aicinām pieteikties dalībai uzņēmēju delegācijas sastāvā (vizītē uz Indiju)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: