Sestdiena, 26.05.2018, 19:41
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Bizness, Uzņēmējdarbība » Lauksaimnieki varēs pieteikties atbalstam uzņēmumu radīšanai
Lauksaimnieki varēs pieteikties atbalstam uzņēmumu radīšanai
MegaForumsDatums: Trešdiena, 24.03.2010, 10:53 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 669
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Aprīlī lauksaimnieki varēs pieteikties atbalstam uzņēmumu radīšanai un attīstībai

No šā gada 12.aprīļa Lauku atbalsta dienests (LAD) atsāks pieņemt projektu iesniegumus Eiropas Savienības (ES) Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) 2007.-2013.gadam pasākumam „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai (ietverot ar lauksaimniecību nesaistītu darbību dažādošanu)”. Šī pasākuma atbalstam sestajā kārtā varēs pieteikties līdz 13.maijam.

Projektu pieteikumi gatavojami saskaņā ar Ministru kabineta (MK) 2010.gada 9.februāra noteikumiem Nr.132 „Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu atklātu projektu iesniegumu konkursu veidā pasākumam „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai (ietverot ar lauksaimniecību nesaistītu darbību dažādošanu)””.

Pasākuma mērķis ir veicināt ar lauksaimniecību nesaistītu uzņēmējdarbību vai nodarbinātību lauku teritorijā, dažādojot aktivitātes, kas nav saistītas ar lauksaimniecību, lai attīstītu alternatīvus ienākumu avotus un ienākumu līmeņa palielināšanos lauku reģionos. Atbalsta pretendents var būt gan fiziska persona, kas vēlas dibināt jaunu mikrouzņēmumu, gan juridiska persona, kas atbilst mikrouzņēmuma definīcijai. Tāpat atbalstam var pieteikties lauksaimniecības produkcijas ražotājs, kas vēlas attīstīt vai dažādot esošo saimniecisko darbību lauku teritorijā. Pasākuma 6. kārtas publiskais finansējums noteikts 6 miljonu latu apmērā.

Kārtā iesniegto projektu iesniegumu projektu īstenošanas beigu datums ir divu gadu laikā no LAD lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu.

Projektu iesniegumi jāiesniedz LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs - juridiskai personai atbilstoši tās juridiskajai adresei, fiziskai personai atbilstoši projekta īstenošanas adresei. Projekta iesnieguma veidlapa un metodiskie norādījumi tās aizpildīšanai atrodami LAD interneta mājas lapas www.lad.gov.lv sadaļā „ES atbalsts”.

 
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Bizness, Uzņēmējdarbība » Lauksaimnieki varēs pieteikties atbalstam uzņēmumu radīšanai
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: