Piektdiena, 19.01.2018, 23:36
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Bizness, Uzņēmējdarbība » Automašīnu nomas līgumi būs obligāti arī taksometriem
Automašīnu nomas līgumi būs obligāti arī taksometriem
MegaForumsDatums: Ceturtdiena, 22.04.2010, 21:33 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Lai mazinātu „ēnu ekonomikas” izplatību valstī, plānots, ka pārvadātājiem, kuri saņēmuši licenci pasažieru pārvadājumiem ar vieglajiem taksometriem, bet tam neizmanto savu transportlīdzekli, ar automašīnas īpašnieku būs jāslēdz nomas līgums.

Tas nozīmē, ja pārvadātājs pasažieru pārvadāšanai ar vieglajiem taksometriem izmanto citu īpašumā esošu transportlīdzekli, viņam ir jāslēdz gan nomas līgums ar transportlīdzekļa īpašnieku, gan darba līgums ar automašīnas vadītāju.

Tāpat, veicot pārvadājumus, līgumu kopijām būtu jāatrodas automašīnas salonā. Tas atvieglotu arī nodokļu nomaksas un nodarbinātības kontroli.

To paredz Satiksmes ministrijas izstrādātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos „Kārtība, kādā atļauts veikt pasažieru un kravas komercpārvadājumus ar citu personu īpašumā esošiem transporta līdzekļiem”, ko ceturtdien, 22.aprīlī, izsludināja Valsts sekretāru sanāksmē. Par tiem vēl jālemj valdībai.

Pašlaik minētā kārtība attiecas tikai uz pārvadātājiem, kas veic pasažieru pārvadājumus ar autobusu un kravu komercpārvadājumus.

Ar pilnu Ministru kabineta noteikumu grozījumu tekstu var iepazīties valdības mājaslapā. http://www.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40174026

 
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Bizness, Uzņēmējdarbība » Automašīnu nomas līgumi būs obligāti arī taksometriem
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: