Pirmdiena, 20.11.2017, 07:43
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Bizness, Uzņēmējdarbība » Sapņu darbs, sapņu alga = sapņu parādi
Sapņu darbs, sapņu alga = sapņu parādi
MegaForumsDatums: Otrdiena, 05.03.2013, 02:30 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline

,,Uzrakstīju savu sapņu darbu, kā arī sapņu algu, un saņēmu kredītu", šādiem vārdiem kāds "de facto" skatītājs apraksta veidu, kā ticis pie ātrās naudas. Vairāk nekā mēneša garumā Jūs paudāt savu viedokli par "ātro kredītu" nozari Latvijā un dalījāties personīgajā pieredzē. Pētījuma ,,sms SOS" ietvaros veiktās aptaujas apkopojums kliedē mītus, kādus šobrīd cenšas izplatīt Nebanku kreditētāju asociācija, piemēram, ka jauniešu īpatsvars "ātro kredītu" uzņēmumu klientu vidū ir niecīgs.

Finansiāls atbalstsDatums: Trešdiena, 19.06.2013, 13:32 | Ziņojums # 2
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties

Sveiki,
Es esmu Mrs Guilbaudeau un man starpbibliotēku aizdevuma godīgs un nopietns cilvēks, un zinu, ka pirmām kārtām tad, kad viens ir jāuzmanās no bankām, vai ka mums bija problēmas ar viņiem pagātnē, tas bieži vien ir neiespējami, lai saņemtu jaunu aizdevumu. Tas ir iemesls, kāpēc aizdevumu starp privātpersonām, šķiet Ja jums ir finansiālas problēmas, nevilcinieties rakstīt mani, kamēr minot summu, un zinu, ka varu aizdevums ir € 300,000, atstājot jūsu ikmēneša atmaksas spēju un atmaksas periods, lai iegūtu priekšstatu par jūsu lietu
šo e-pastu: diallobachir640@yahoo.fr

Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Bizness, Uzņēmējdarbība » Sapņu darbs, sapņu alga = sapņu parādi
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: