Pirmdiena, 19.08.2019, 16:02
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Interneta bizness, peļņa internetā » Naudas pelnīšana internetā
Naudas pelnīšana internetā
MegaForumsDatums: Pirmdiena, 15.08.2011, 01:00 | Ziņojums # 1
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Arvien vairāk Latvijas iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja pelnīt naudu internetā. Vai tiešām iespējams nopelnīt 3000 dolārus mēnesī, neatejot no datora?


http://go4chance.com/index/uzzini_ka_pelnit_vairak_ka_5000_eiro_menesi/0-134
 
ViesisDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 02:18 | Ziņojums # 2
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





Sveiki! Gribu Tev piedāvāt VIENREIZĒJI INTERESANTU, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu! Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti. PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA! http://signup.wazzub.info/?lrRef=9e6a3d70 Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties! http://signup.wazzub.info/?lrRef=9e6a3d70 Tas ir visiem zināms fakts, ka tādas kompānijas, kā Google vai Facebook nopelna miļjardus dolāru tikai tāpēc, ka mēs interneta lietotāji lietojam viņu piedāvātos pakalpojumus. Ir pienācis laiks saprast, ka mēs beigu beigās varam izlemt, kurš pelnīs vairāk naudu! WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir pavisam vienkārši…
 
IVARS ZIVTIŅŠDatums: Piektdiena, 24.02.2012, 05:44 | Ziņojums # 3
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





Lbadien,TIEŠĀM REĀLA IESPĒJA NOPELNĪT
Vēlos Tev piedāvāt VIENREIZĒJI INTERESANTU, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu! Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
[REGISTRĒTIES WAZZUB]-http://signup.wazzub.info/?lrRef=66b59b81
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties!

Tas ir visiem zināms fakts, ka tādas kompānijas, kā Google vai Facebook nopelna miļjardus dolāru tikai tāpēc, ka mēs interneta lietotāji lietojam viņu piedāvātos pakalpojumus. Ir pienācis laiks saprast, ka mēs beigu beigās varam izlemt, kurš pelnīs vairāk naudu! WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir pavisam vienkārši… Reģistrējies jau tagad: http://signup.wazzub.info/?lrRef=66b59b81
[REĢISTRĒJIES WAZZUB ŠEIT]
 
ViesisDatums: Svētdiena, 26.02.2012, 20:24 | Ziņojums # 4
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





Chau Chau!!!

Piedāvāju interesantu, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu!
Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu

http://signup.wazzub.info/?lrRef=d5ba213e

Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!

Veiksmi visiem!
 
ViesisDatums: Svētdiena, 26.02.2012, 23:58 | Ziņojums # 5
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





Nepalaid garām SUPERĪGU iespēju nopelnīt labu naudiņu pilnīgi neko neieguldot, šis projekts jau ir sācies un tas darbojas.
Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams un vēlams to darīt ļoti ātri. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Šis projekts beidzas 1. aprīlī 2012 un pēc tam nekāda reģistrācija vairs nebūs iespējama. Formula ir pavisam vienkārša, ja piesaistīsi vismaz 5 klientus un tie arī izrādīsies aktīvi piesaistot nākamos piecus, tad jau nauda ir garantēta. Ja būsim labi pastrādājuši, tad arī mūsu ienākumi papildināsies vismaz par pāris tūkstošiem dolāru katru mēnesi
Mēs tagad esam uz starta līnijas gan jaunam projektam, gan ienesīgam naudas pelnīšanas veidam. Ja tev ir vajadzīga nauda, tad lūdzu, šeit būs pirmie dolāri http://signup.wazzub.info/?lrRef=eb22b37d piereģistrējies ar šo adresi un vis var sākties. Lai Jums veicas! http://signup.wazzub.info/?lrRef=eb22b37d
Piezīme! Reģistrēšanas adresi nelieciet Googlē lai to atvērtu, bet iekopējiet Mozillas pārlūku adresēs un tad atveriet.
Q. Kā un kad dalībnieki saņems šo naudu?

WAZZUB maksā saviem biedriem ik mēnesi.
Mūsu 1. algas diena būs 15 maijs 2012 par aprīļa mēnesi
Mazas summas tiks samaksātas ar tiešsaistes maksājumu procesoru,
un lielas summas tiks samaksātas ar čeku vai bankas vadu.
 
ViesisDatums: Pirmdiena, 05.03.2012, 19:41 | Ziņojums # 6
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





WAZZUB ir miljardiem dolāru liels projekts ar mērķi izveidot ”ideālu interneta mājaslapu”
Tiks maksāts par to, ka TU pievienojies un aicini arī citus, citi aicina tālāk citus utt. Kā tas notiek jebkurā tēmā pelni naudu internetā….
Viss, kas tev ir jādara ir jāpiereģistrējās WAZZUB

http://signup.wazzub.info/?lrRef=d5ba213e

un jāsāk viņi reklamēt aicinot citus cilvēkus. Par katru uzaicināto cilvēku WAZZUB tev maksās 1$ + tev maksās arī par to, ja tavi uzaicinātie cilvēki uzaicinās citus, es neiedziļināšos pārāk detalizēti, bet iedošu vienkārši WAZZUB izveidotu kalkulātoru ar kura palīdzību jūs varat aprēķināt savus ienākumus,kas jums būs KATRU MĒNESI !
Pluss veel Sheit Jums nav jaskaita kaut kādas naudas summas lai sāktu darbu.
UZMANĪBU – WAZZUB BETA versijā lielais projekts tiks palaists jau 1. aprīlī (Nē, tas nav nekāds joks ) , bet projekts, bez jebkādiem bugiem,kļūdām utt tiks palaists – 1. jūlijā !
Tātad līdz 1. aprīlim varam aicināt un veidot pēc iespējas lielāku cilvēku grupu zem sevīm, pēctam DURVIS AIZVERAS
Kad lapa tiks palaista ”dzīvajā” iespēja pelnīt šādā veidā vairs nepastavēs, bet katru mēnesi attiecīgu naudas summu( cik cilvēki piesaistīti) saņems visi partneri, kas reklamēja un izplatīja WAZZUB līdz lielajam startam!
Tata des nolēmu izmēģināt, neko īpašu jau nezudēšu..Veiksmi arī Jums.
 
ViesisDatums: Otrdiena, 09.04.2013, 13:23 | Ziņojums # 7
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





haha te cilvēki tādu "hujņu" ( atvainojos par izteicienu) piedāvā. Nevienā no tiem kas šeit ir pievienots nevar reāli un normāli pelnīt.

Tāpec vēlos ieteikt jaunumu ar visiem pierādijumiem ka ir iespējams un ka latvieši nedēļaa pelna 540$ Info šeit: http://nekonezaudesi.blogspot.com/p/latvianpureleverage.html
 
ViesisDatums: Pirmdiena, 20.05.2013, 18:09 | Ziņojums # 8
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





Verified PayPal account market!

We have medium balance Paypal of USA and EU accounts. From ~$1,000 - ~$4,000.
Selling for 10% of the credit line or $100 (if account has $1,000).
Accounts are phished by our team using different methods.
PP's are not hacked so You can take Your time to cash them out.
All accounts has been used for minimum 5 transactions(by owner) so You won't have trouble transfering money.
Our cashing out method will show You how easy is to step by step transfer it to virtual money,
from there You can do whatever You want (e.g. BTC, Liberty Reserve, Your Paypal or cashout).
Following the instructions in the guide You will have no problems.
20% discount for orders > 5

Why us?
-Different balances and prices
-all 100% verified accounts
-no phone number confirmation for our PP
-free, clean socks5 for every account (in the same country as the holder)
-all accounts have balance(checked by us before delivering)
-account replacing if amount is differ than we agreed
-complete step by step walkthrough guide (Easy cash out!)
-cashing out WORLDWIDE in 48h or faster
-buy 2 get one ~$500 account for free!

If You need we have CC Fullz info for the accounts ($10/per account).

Email us 24/7 - ppvendor@tormail.org
CHECK our website on TOR network - http://3zl3nmgttewhkpuc.onion/
 
ViesisDatums: Ceturtdiena, 23.05.2013, 00:08 | Ziņojums # 9
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





Tikko ir paradījies jauns interneta biznesa veids ar kuru var labi nopelnit!

Pats ar neesen tik pievienojos, bet mani jau ir daudzkas pastastiits un iemaciits!

Vairāk par interneta biznesu http://www.naudasformula.lv/r/vinnijs

Ieteiktu vispirms palasiit, varbūt ka jums intreses kas šāds, un Tad izlemt!

Ja ir vajadzīga kāda palīdzība, droši sazinies ar mani

skype – kirsis91

P.s. Labprāt pievienošu Tevi arī mūsu skype biznesa grupai wink
 
ViesisDatums: Piektdiena, 28.06.2013, 15:39 | Ziņojums # 10
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





...reģistrējies saitā, saņem 2$ reģistrācijas bonusu un, ievieto savu saitu forumos, saņem par saita apskati0,5$...ienāc un apskaties....http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=260480
 
VintaDatums: Pirmdiena, 08.07.2013, 21:32 | Ziņojums # 11
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 6
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Viena no labākajām peļņas iespējām pasaulē.
Inovatīvs marketinga plāns, 8 peļņas veidi.
Izmaksas katru nedēļu! Produkts saistīts ar jaunības un veselības saglabāšanu.
Visi grib būt jauni, skaisti un slaidi!

http://www.youtube.com/watch?v....NYbsi1b
 
ViesisDatums: Svētdiena, 28.07.2013, 17:54 | Ziņojums # 12
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





Vienīgās reālās iespējas
http://www.neobux.com/?r=JanisBE
http://www.nerdbux.com/?ref=JanisBE
http://www.clixsense.com/?5543320
Nu vismaz ir pārbaudīts un joprojām nāk peļņa.
 
ViesisDatums: Svētdiena, 04.08.2013, 23:26 | Ziņojums # 13
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





Nekādas investīcijas un neko nevajag darīt, jo labāka videokarte, jo lielāka peļņa!
http://www.rublik.com/51fac604af4bc07f43000e17

Biznes ar lielām iespējām, bet vajag investēt ~20-25$ mnesī!
Testa režīms tikai 1$ uz 7 dienām!
www.naudasformula.lv/r/juzoo
 
ViesisDatums: Piektdiena, 16.08.2013, 14:44 | Ziņojums # 14
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





Pirmo reizi Latvijā tiek piedāvāta unikāla peļņas sistēma internetā, kuru izveidoja cilvēki, kuri jau ir sasnieguši vērā ņemamus rezultātus interneta biznesā un sekmīgi tajā darbojas jau vairākus gadus.
”Naudas formulas” mērķis ir dot iespēju VISIEM (ar vai bez pieredzes) pelnīt gribētājiem sākt veidot stabilus, ilgtermiņa pasīvos ienākumus internetā. Šeit runa nav par pāris desmit latiem mēnesī, bet gan par pāris simtiem latu NEDĒĻĀ. Mūsu ”Naudas formula” tika radīta, lai samazinātos bezdarbnieku skaits Latvijā un uzlabotos finansiālā labklājība katram cilvēkam, kurš sāks lietot mūsu naudas sistēmu.
Naudas formula ir no A-Z izstrādāta peļņas sistēma, kurā Tev tiks paskaidrots un parādīts ”soli pa solim”, kā sākt pelnīt 200+ls mēnesī.

Pievienojies mūsu komandai un esi viens no mums kas pelna ar Naudas formulu:

http://www.naudasformula.lv/blogs/mila256/
 
gunarsDatums: Pirmdiena, 19.08.2013, 22:32 | Ziņojums # 15
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties





http://www.nbbux.com/?ref=famoz jauna un uzticama ptc saite
 
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Interneta bizness, peļņa internetā » Naudas pelnīšana internetā
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Meklēšana: