Sestdiena, 17.08.2019, 14:48
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Interneta bizness, peļņa internetā » Pet Protector - peļņas iespēja caur internetu (petprotector.org - unikāls produkts dzīvniekiem un matrica)
Pet Protector - peļņas iespēja caur internetu
IlzeDatums: Piektdiena, 18.01.2013, 21:40 | Ziņojums # 1
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 1
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Ir tik daudz firmu kuras izplata dažādus produktus, tomēr visas viņas ir orientētas uz cilvēku vajadzībām. Pet Protector piedāvā unikālu produktu dzīvnieku vajadzībām, tāpēc konkurence šai kompānijai ir maza. Šī ir legāla un daudzsološa iespēja.

Pet Protector piedāvā Jums piedalīties šajā biznesā. To var katrs kuram ir vismaz 18 gadi. Kā jau visur, ja neko nedarīsiet - peļņa nebūs. Tāpēc, ar piereģistrēšanos vien nepietiks. Būs jāpiedāvā produkts un jāpiesaista cilvēki.

Lai sāktu sadarboties ar Pet Protector, nebūt nav nepieciešams būt kāda dzīvnieka saimniekam. Piedalīties var jebkurš, darboties gribošs un vismaz 18 gadus vecs cilvēks!

Pet Protector piedāvā četrus ienākuma veidus:

Pirmā iespēja: Tirgošanas ienākumi - Retail Profit


Peļņa nāk pārdodot Pet Protector medaļjonus. Cilvēks tos var iegādāties gan pa tiešo caur Jūsu linku.

Otrā iespēja: Sagaidīšanas bonuss - Welcome bonus

Ir iespēja nopelnīt "Welcome" bonusu 100$ apmērā! No sākuma ir dots 30 dienu periods kuru laikā ir jāpiesaista 2 cilvēki (tiešie biedri), katram no tiem atkal ir jāpiesaista 2 cilvēki (netiešie biedri). Tā būs izveidojusies 6 cilvēku komanda ar 2 tiešajiem un 4 netiešajiem biedriem. Tiem cilvēkiem, kuri pirmo 30 dienu laikā ir nopelnījuši mazāk par 30$, tiek pagarināts "Welcome" bonusa izpildes laiks uz vel 30 dienām! Lai saņemtu "Welcome" bonusu ir jābūt officiālam partnerim. Tas nozīmē, ka pēc 15 dienām ir jāapmaksā savs statuss. Tas izmaksās 50$. Tas ir jāizdara arī pārējiem komandas dalībniekiem.

Ņemiet vērā, ka varat piesaistīt daudz vairāk nekā 2 cilvēkus. Tieši zem Jums parādīsies tikai 2 piesaistītie dalībnieki, bet ja atradīsiet vairāk interesentu, tie pārvietosies zemāk un būs zem Jūsu netiešajiem biedriem, tomēr tie saglabāsies kā Jūsu tieši biedri. Jums var būt simtiem tiešo biedru, bet "Welcome" bonusu saņemsiet tikai tadā gadījumā, ja jebkuri 2 no tiem kļūs par officiālajiem partneriem. Ir ieteicams pirmo 15 dienu laikā censties atrast maksimāli daudz interesentu, lai Jūs būtu droši ka vismaz 2 izlems darboties tālāk.

Trešā iespēja: Piesaistīšanas ienākumi - Recruitment Profit

Lai saņemtu "Welcome" bonusu nepieciešams lai tikai 2 tiešie un 4 netiešie biedri kļūst par officālajiem partneriem. Tomēr, tālāk no katra tiešā biedra kurš kļūst par Pet Protector oficiālo partneri ir iespēja iegūt papildus bonusu. Tiešie biedri var būt neierobežots daudzums un atkarībā kādu statusu tie sev iegādāsies, ir iespēja nopelnīt dažādas summas - 10$, 20$ un 100$ apmērā.

Ceturtā iespēja: Apjoma ienākumi - Volume Profit


Šī iespēja partneriem neliek sacensties savā starpā, bet gan tie palīdz viens otram paaugstināt ienākumus. Pet Protector kompensācijas plāns pēc struktūras ir binārais kompensācijas plāns. Tas nozīmē, ka katra dalībnieka struktūrai ir 2 puses – labā un kreisā. Volume profit ļauj nopelnīt procentuālu daļu no struktūras financiāli vājākās puses 7%. 10% un 15% apjomā. Lai šo ienākumu veidu būtu iespējams saņemt, struktūrai katrā pusē nepieciešams vismaz 1 partneris.

*

Nevajag baidīties sākt! Piedalīšanās Pet Protector 15 pirmās dienas ir BEZMAKSAS. Šajā periodā varat aktīvi darboties un pavērot kā Jums veicās, kāda ir citu interese. Ja vēlaties, varat pacensties lai iegūtu 100$ "Welcome" bonusu, tad pēc Jūsu vēlmes vai vēlaties turpmāk pelnīt ar šīs kompānijas palīdzību vai vēlaties meklēt citas iespējas. Varbūt kadam liekas 50$ dalības maksa liela, tomēr šis ir bizness kurā piedaloties varat pelnīt krietni vairāk nekā 50$! Turklāt, tālāk ir dota izvēle - katru mēnesi nopirkt vismaz vienu medaļjonu vai arī samaksāt 19.50$ par to,lai statuss būtu aktīvs un Jūs varētu turpināt darboties.

Droši prasiet, interesējieties! Mūsu komandai ir liels un izpalīdzīgs kopējais čats skypā.

REĢISTRĀCIJA ŠEIT
 
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Interneta bizness, peļņa internetā » Pet Protector - peļņas iespēja caur internetu (petprotector.org - unikāls produkts dzīvniekiem un matrica)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: