INT projekts kā pelnīt - Forums
Sestdiena, 03.12.2016, 21:45
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Interneta bizness, peļņa internetā » INT projekts kā pelnīt (ieguldot darbu un laiku būs peļņa, un nav nekāds risks)
INT projekts kā pelnīt
ivarsDatums: Pirmdiena, 18.03.2013, 12:57 | Ziņojums # 1
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties

es nodarbojos ar ko šādu un esu ļoti apmierināts :)!

Vajadzīgs datoroperators ar savu datoru un pieeju I-netam (darbs g.k. ar e-pastu).
Iespēja strādāt mājās, pilna vai daļēja aizņemtība, apmācība, konsultācijas,
nepieciešamā palīdzība. Izpeļņa - Ls600+ /mēn. Nepieciešama spēja organizēt sevi
patstāvīgam darbam (uzraugu nebūs, bet bez darba - arī algas nebūs...).

Sīkākai informācijai rakstiet uz ēpastu (ivars.lapinss@inbox.lv)

MegaForumsDatums: Pirmdiena, 18.03.2013, 13:28 | Ziņojums # 2
Генералиссимус
Grupa: Администраторы
Ziņojumi: 668
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Atradu interesantu rakstu par to tavu biznesu: INT Projekts ticams bizness vai krāpšanās

Ko teiksi?

ivarsDatums: Pirmdiena, 18.03.2013, 14:53 | Ziņojums # 3
Grupa: Viesim slinkums reģistrēties

[quote=Kaspars]Ko teiksi? [/quote]
Kaspar:
Diemžēl tā tas ir ka mūsdienās cilvēki visu, un gandrīz visas lietas spēj pārverst par krapšanu !

Bet ne viis cilvēki ir vienādi, jo es un piemeram daudzi citi cilvēki paketes pārsūta tālak, kārtīgi kā tam jānotiek!

un protams šādas sfēras lietās veinmēr acis ir jātur vaļā, un es teiksim arī paketes nopērku no sava uzpircēja tāda gadījumā kad esmu saņēmis priekšapmaksu !

un protams ja tev raksta viens veinīgs klients ar to ka viņs paketi vēlas iegādaties tas īsti nav izdevīgi un ir riskanti, pārpirkt paketi no sava parpircēja ir jēga tikai tad ja tev 3-4 cilvēķi vēlas iegādaties paketi, un ja vismaz no viena no viņiem esi saņēmis priekšapmaksu!

Mūsdienās biznesā ir sūrri grūti jācīnās, un ir daudz negodīgu cilvēku!

ceru ka atbildēju ar cieņu: Ivars

andrejsmertsDatums: Svētdiena, 09.11.2014, 16:14 | Ziņojums # 4
Leitnants
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 41
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Es cītīgi meklējot jaunas saites atradu šo, es nespēju noticēt, kas tur bija rakstīts! Izlasot, mana dzīve mainījās uz visiem laikiem! http://enjoymoneyflow.com/laurisupe Nekautrējies un TIKAI IZLASI! :)

laurisupe15Datums: Svētdiena, 16.11.2014, 21:33 | Ziņojums # 5
Pulkvežleitnants
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 146
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Čau, zinu ir grūti laiki pašlaik Latvijā, bet ja vēlies, lai tev tie nebūtu grūti TIKAI IZLASI , kas šajā mājas lapā http://ulinks.net/e9457 ir rakstīts un sapratīsi, ka dzīvē ir arī gaišās puses!:))

Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Interneta bizness, peļņa internetā » INT projekts kā pelnīt (ieguldot darbu un laiku būs peļņa, un nav nekāds risks)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: