LibertaGia - Bezmaksas partneri pelna 2.30$ dienā - Forums
Otrdiena, 06.12.2016, 07:46
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Interneta bizness, peļņa internetā » LibertaGia - Bezmaksas partneri pelna 2.30$ dienā (LibertaGia - Bezmaksas partneri pelna 2.30$ dienā)
LibertaGia - Bezmaksas partneri pelna 2.30$ dienā
LilyDatums: Otrdiena, 29.10.2013, 02:40 | Ziņojums # 1
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 3
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Kompānija LibertaGia tikko kā reģistrēta - 12/10/2013 Portugālē.
Bezmaksas iestāšanās un bez ikmēneša maksām.
10-15 minūtes darba katru dienu - noskatīties 10 reklāmas lapas.
Statusi - bronzas bezmaksas, sudraba un zelta statusi maksas.

Bezmaksas dalībniekiem uzdevumi būs tikai darba dienās.
Nekādas investīcijas no jūsu puses, izņemot jūsu laiku, 10 minūtes dienā. Vai jums ir nepieciešams vairāk ienākumu? Nav problēmu, aiciniet savus draugus, radus, stāstiet citiem cilvēkiem, kas vēlas iegūt papildus naudu, un jums samaksās 1 % no to nedēļas ienākumiem.
Cik daudzi cilvēki nāks pēc jums 100 , 1000, vai vairāk …. jums nav tie jāaicina visi personīgi, jums ir nepieciešami 2-10 cilvēki, un ja viņi izdarīs to pašu, zem jums veidosies grandioza komanda. Sareiziniet 0,10 $ ar kopējo cilvēku skaitu kas iespējams varētu būt jūsu struktūrā līdz 6. līmenim, un tie būs jūsu papildu ienākumi nedēļā klāt pie jūsu nopelnītajiem $10 par reklāmu skatīšanos.
Maksas statusu partneriem (Sudraba un Zelta) paveras daudz lielākas iespējas - nopelnit lielāku naudu īsākā laikā, bet arī bezmaksas biedriem nopelnīt $500, kaut vairākos mēnešos, neko daudz nenopūloties, ir gana vilinoši.

Minimālās izmkasas summa ir $500, un tie tiek izmaksāti uz kompānijas starptautisko maksājumu karti, ar kuru var izņemt skaidru naudu jebkur pasaulē kur ir bankautomāts.

Piereģistrēšanās - www.libertagia.com/profit4you

Kas jādara katru dienu - http://youtu.be/tSmwKM_EW68
Finansists stāsta par kompāniju un mārketingu - http://youtu.be/zGsjRsgOfeM

Mans Skype - lulall

P.S. Ja nesanāk ielogoties kompānijas lapā, mēģiniet pēc kāda laika atkal. Kompānija tikko ir kā atvērusies. Viss darbojas testa režīmā. Ik pa laikam programmistiem nākas ko pielabot, tāpēc gadās arī netikt lapā periodiski.
Pievienošana: 2714170.jpg(331Kb)

Ziņojumu reģidēja Lily - Otrdiena, 29.10.2013, 02:56

andrejsmertsDatums: Svētdiena, 09.11.2014, 16:14 | Ziņojums # 2
Leitnants
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 41
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Es cītīgi meklējot jaunas saites atradu šo, es nespēju noticēt, kas tur bija rakstīts! Izlasot, mana dzīve mainījās uz visiem laikiem! http://enjoymoneyflow.com/laurisupe Nekautrējies un TIKAI IZLASI! :)

Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Interneta bizness, peļņa internetā » LibertaGia - Bezmaksas partneri pelna 2.30$ dienā (LibertaGia - Bezmaksas partneri pelna 2.30$ dienā)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: