Ceturtdiena, 14.12.2017, 23:03
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Interneta bizness, peļņa internetā » Vācijā reģistrētais Ojooo.com! (Pērc referāļus un pelni no tiem!)
Vācijā reģistrētais Ojooo.com!
LilyDatums: Ceturtdiena, 14.11.2013, 02:26 | Ziņojums # 1
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 3
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
VIENREIZ IEGULDOT ~120$ SĀC JAU AR NĀKAMO MĒNESI PELNĪT no ~1000$ MĒNSĪ. Tas ir visnotaļ reāli, ja stingri pieturas pie zemāk aprakstītās stratēģijas. Var arī pieturēties pie mazāk agresīvas stratēģijas, bet tad arī peļņa būs attiecīga mazāka.
Ojooo.com - varētu teikt, pelni par klišķiem, bet ne tur tas sāls, ne par to es gribu jums šoreiz pastāstīt.
Kaut arī laipni lūgti tie, kam ir gana pacietības, un kas grib darboties kā bezmaksas biedri.
Par pašu kompāniju:
*Ojooo.com domēns reģistrēts 2009. gada Vācijā un kompānijai ir vairāki novirzieni, produkti (reklāma, e-pasts, domēns, web lapa, TV kanāls, savs sociālais tīkls un pelni par klikšķiem)
*Kompānija strādā ar maksāšanas sistēmām Payza un PayPal
Minimālā izmaksā pēc 100 klikšķiem, no $2.

Peļņas veidi kompānijas novirzienā - pelni par klikšķiem:
1. Reklāmas skatīšana - apmēram 15 minūtes dienā;
2. Savu referāļu pieaicināšana (premimum+ partneris saņem par katru tāda paša partneru piesaisti katru mēnesi $20, kamēr tas ir aktīvs);
3. Referāļu pirkšana no kompānijas - TAS, MANUPRĀT, IR PATS VĒRTĪGĀKAIS ŠAJĀ PROJEKTĀ! Tas ir tas, kas mani ieinteresēja šajā projektā.

Statusi:
Bezmaksas - peļņa pavisam simboliksa. Par vienu klikšķi augstākā samaksa 0.003$;
Premium - 39$ gadā, neesmu pētījusi šī statusa peļņas iespējas;
Premium+ - 39$ mēnesī, statuss ar kuru vislabāk un ātrāk nopelnīt, ja pieturēties pie konkrēti izstrādātas stratēģijas, par kuru vairāk lasi te, krievu valodā - http://zarabotaisojooo.blogspot.co.uk/

Neliels piemērs: Es iestājos kompānijā, samaksājot 39$ mēneša maksu Premium+ statusam un nopērkot pirmos 200 referālus par 40$. Pēc 3 dienām varēju jau nākamos 200 referāļus nopirkt, kas ir pēdējie 40$ no mana maciņa.... un tā ik pēc 3 dienām visu laiku ir jāpiepērk 200 referāļi. Bet tos nākamos referāļus un nākamās mēneša maksas, mēs jau maksājam no savas peļņas, nevis no sava maciņa.
Par pirmajām dienām, ar pirmajiem 200 referāļiem, nopelnīju ~$4.20/dienā, kas ir tik sākums. Jo ne jau visi nopirktie referāļi strādā vienādi labi, aktīvi, tāpēc kompānija tos regulāri pārbauda, un Premium+ statusa biedriem katru dienu neaktīvie referāļi tiek iemainīti pret jauniem referāļiem. Kas nozīmē, ka ar katru dienu aktīvie referāļi pieaug, tātad arī dienas peļņa pieaug.

Kompānijā reģestrējušies apmēram 1,3 miljoni partneru, katru dienu nāk klāt vidēji 15 tūkstoši jaunu partneru.

Te vēl varētu stāstīt un stāstīt par dažādām niansēm un stratēģiju kā tikt pie ikmēneša peļņas virs 1000$. Ja kādam ir interese par šo, tad sazinaties lūdzu ar mani caur skype lulall.
Pievienošana: 6102390.jpg(127Kb)

Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Interneta bizness, peļņa internetā » Vācijā reģistrētais Ojooo.com! (Pērc referāļus un pelni no tiem!)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: