Svētdiena, 18.03.2018, 04:08
Sveicināti, Viesis
Sludinājumi | Forums | Reklāmraksti | Foto | Filmas
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Interneta bizness, peļņa internetā » Pelni strādājot internetā (Kā nopelnīt naudu internetā)
Pelni strādājot internetā
pelnamkopawwDatums: Piektdiena, 16.12.2016, 23:10 | Ziņojums # 1
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 4
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Sveiki visi gribēju jūs iepazīstināt ar vienu jaunu mājaslapu . Mājaslapas dizains atgādina 90.os laikus ,bet tas nekas.
Mani pārsteidza šī mājaslapa ar savu uzrunu pastāstot kā ,kur un ar ko var nopelnīt internetā. Dalās ar savu viedokli un dalās ar uzticamām majaslapām . Visas ir legālas un peļņu nesošas .
Protams summas nav lielas ko jūs nopenakt. Sākot no 2 - 100 $ ned/mēn,bet jo ilgāk ,jo vairāk maksā
Pievienojies un sauc draugus

[b]Ienāc un iepazīsties ! - https://goo.gl/1ZoW11


Ziņojumu reģidēja pelnamkopaww - Piektdiena, 16.12.2016, 23:11
 
savosoulDatums: Ceturtdiena, 16.03.2017, 21:24 | Ziņojums # 2
Seržants
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 26
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Sveiki,
Zinu, ka visur apkārt ir piedāvājumi uz ātru naudu utt. Un pārsvarā bez rezultātiem.
Šajā saitē http://6211.dmredrzm.loan/214524870908/ iespējams pelnīt, it kā skatot reklāmas, bet pa lielam viss, kas ir jādara - jāievada 4 ciparu kombinācijas.
minimālā izmaksājamā summa - 7000 rubļi ( saku pēc pieredzes, divu, trīs dienu laikā, veltot tam tik pāris stundas, to var sakrāt). 
Protams, kā jau visur citur, darbojas referāļu sistēma - jo vairāk piesaistīto, jo vairāk pelni pats. 

Iesaku pamēğināt.
 
robertskruminsnDatums: Sestdiena, 25.11.2017, 18:58 | Ziņojums # 3
Ierindnieks
Grupa: Lietotājs
Ziņojumi: 4
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Veidoju jaunu komandu!
Starta kapitāls 105.00 euro.
Beidzot ir tā iespēja pievienoties komandai. Šis nav nekas krāpniecisks. Sen jau nodarbojos ar interneta biznesiem un tai skaitā arī pelnu. Šī iespēja nāk no Indijas. Un Indijā šis jau ir ļoti populārs, kaut gan vel nav oficiāli nopērkama. Mass ir jauna kriptovalūta kuras cena uz doto brīdi ir 0.10euro, bet oficiāli šī valūta nav palaista, bet 28.novembrī tiks palaista un šis cena būs 0.50euro. Tagad ar speciālu kodu ir iespēja, jau tagad iegādāties šo Mass cryp. Pēc gada jau cena minimāli sasniegs 7euro, ir arī maksimāla cena, bet to gan neminēšu, lai nesolītu milzu kalnus. Darbības pēc nopirkšanas- ir jāiet uz platformu un pāris minūtes, pāris klikšķi, katru dienu. Tas neaizņem necik laika. To var arī darīt no viedtelefona. Ir vairāki paņēmieni, lai palielinātu savu Mass cryp daudzumu, bet par to tagad nē, bet tas arī nav saražģīti. Izņemt naudā var jeb kurā laikā un jeb kādu daudzumu. Izklausās jau brīnišķīgi viss, bet vienmēr pastāv risks, bet pamācīšu kā izvairīties no riskiem. Tie kas šaubās, tiem iesaku ka nevajag, jo meklēju drošus un domājošus cilvēkus, jo tā būs mana komanda arī uz turpmākiem projektiem un ja būšu apmierināts ar jūsu gribasspēku darīt un nopelnīt, varbūt iesaistīšu jau esošos projektos. Jābūt pilngadīgam ar savu bankas kontu un karti. Nu darbības nav saražģītas. Protams ka pelnīšu no jums, bet domāju ka tas ir tikai normāli, jo jūs ar pelnīsiet. Un tā kā šis ir jauns projekts - viegla nauda. Informāciju var atrast googlē un citur, kā piemēram, youtubē. Bet paši pievienoties nevar, jo ir vajadzīgs ielūgums uz šo visu... Raksti apakšā savu Skipe niku, ja esi 100% droš ka gribi iesaistīties. Un tiklīdz varēšu sazināšos ar tevi.
 
Forums » Bizness, Darbs, Nauda » Interneta bizness, peļņa internetā » Pelni strādājot internetā (Kā nopelnīt naudu internetā)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: